pre deti a mamicky

• 100 % Zákazníkom dorazil tovar v poriadku
  • 100 % Zákazníkom dorazil tovar do 10 dní
  • 4,6 dňa Priemerná doba dodania v dňoch
Overené zákazníkmi

Obchod pre deti a mamicky získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.
Hodnotenie je možné urobiť vyplnením dotazníka spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe.
Viac o službe Overené zákazníkmi

Recenzie pre deti a mamicky

MTM

Pridané: včera, 13:00

• ziadne

Odporucam

Dobrý deň prajeme,

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť s ponúknutým tovarom a službami. Budeme radi, keď nám aj naďalej zachováte Vašu priazeň. Snažíme sa neustále znižovať dobu dodania aj keď občas zlyháme.

Katy

Pridané: 20. mája 2016

vsetko v poriadku

K

Pridané: 14. mája 2016

• Slaba komunikacia.... Po tyzdni co som urobila objednavku nebola ziadna komunikacia z ich starany,keby som tam nevolala tovar este doma nemam....

V pohode

Dobrý deň prajeme,

Dovolím si trošku nesúhlasiť s Vaším hodnotením. Nakoľko daný email z inštrukciami ohľadom platby prevodom Vám bol zaslaný až 2x. Prvý krát štandardne po objednávke ,ale žiaľ mi nevieme predpokladať že Vám daný email nepríde alebo sa Vám nezobrazí správne prípadne ,že ho vymažete. Po telefonáte ste nám až oznámili daný problém a emailik z inštrukciami Vám bol zaslaný opäť. Pokiaľ si správne pamätám tak o deň neskôr bola trojkolka už u Vás.

Chceme, aby všetky hodnotenia od našich zákazníkov boli čo najviac objektívne preto na ne reagujeme aj z našej strany.

Anonym

Pridané: 15. apríla 2016

Odporučam

Simi

Pridané: 3. apríla 2016

• Rýchlo, jednoducho, bez starosti, ľudsky a starostlivý prístup

Super :-) zatial maximálna spokojnosť

Hanka

Pridané: 14. marca 2016

• bchod je prehľadný
  • pre nákup v tomto obchode som sa rozhodla pre krátku dodaciu lehotu

obchod odporúčam, pracovníci komunikujú so zákazníkom
má krátku dodaciu lehotu čo oceňujem

Detský stolík

Pridané: 11. marca 2016

Veľká spokojnosť s obchodom, aj s komunikáciou, aj s tovarom, aj s cenou :) ... Chýbal síce kryt na baterky, ale hneď ako som informovala obchod, mi ho dodatočne poslali. Určite odporúčam :)

Pridané: 7. februára 2016

• telefonoval váš pracovník, že nálepky savana nemáte, tak som žiadala o poslanie iba ostatných objednaných vecí a miesto nálepiek farma mi prišli iné, napísala som vám mail a zatiaľ sa nikto neozval

Dobrý deň prajeme,

Ospravedlňujeme sa Vám za vzniknuté nedorozumenie ohľadom objednávky. Rovnako nás mrzí že sme na Váš email nereagovali v piatok večer ani počas víkendu, ale žiaľ písali ste nám mimo pracovný čas. Kontaktovali sme Vás dnes ráno hneď prvý pracovný deň.

sangenaro

Pridané: 7. februára 2016

Odporucam :-)

Miroslav

Pridané: 19. januára 2016

• Zlá komunikácia.
  • Časť zásielky dodaný iný druh,ako som si objednal z ich ponuky.
  • Obchod neupozornil,že zásielka bude dodaná neuplná a fakturuje sa v plnej výške.

Objednaná zásielka prišla neúplná,vyfakturovaná bola v celej výške,ktorú som zaplatil.Až po mojom telefonáte mi dodali chýbajúci tovar,ale úplne iný druh ako som si objednal.Obratom som ich mailom upozornil,žiadal som ich o vysvetlenie ale nik mi neodpovedal.

Dobrý deň prajeme,

Balík sme rozdelili nakoľko išiel z 2 rozdielnych skladov. Je nám ľúto ,že sme Vás nestihli kontaktovať dostatočne skoro a teda ešte pred tým ako k Vám prvý balík prišiel.
Rovnako si dovolím trošku upresniť Váš popis a teda bod "Až po mojom telefonáte mi dodali chýbajúci tovar,ale úplne iný druh ako som si objednal" ako sme Vás aj následne telefonický informovali daná časť bola vyexpedovaná rovnaký deň len kuriér Vám to v daný deň nestihol dodať. Poprosíme Vás v prípade problémov nás kontaktujte v pracovné dni a nie v piatok v noci a v nedeľu písať hodnotenie ,že sme Vás nekontaktovali. Kontaktovali sme Vás hneď prvý pracovný deň kde ste nám oznámili ,že daný rozdiel vo svetlosti farby obliečky Vám vyhovuje. Vaše hodnotenie je trošku zavádzajúce.

Ďakujeme za pochopenie,