pre deti a mamicky

• 100 % Zákazníkom dorazil tovar v poriadku
  • 100 % Zákazníkom dorazil tovar do 10 dní
  • 4,5 dňa Priemerná doba dodania v dňoch
Overené zákazníkmi

Obchod pre deti a mamicky získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.
Hodnotenie je možné urobiť vyplnením dotazníka spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe.
Viac o službe Overené zákazníkmi

Recenzie pre deti a mamicky

Mária

Pridané: 20. júla 2016

• Zaujal ma tento výrobok a aj cena prijateľná.

Kedže pracujem v zahraničí,tak pre mňa je praktické nakúpiť cez internet aj zo zahraničia. Tento obchod ma zaujal veľkým výberom a hlavne dostupnosťou cien. Tovar mi bol dodaný tak, ako som potrebovala a v poriadku. Vrelo odporúčam aj ostatným nakupovať cez tento obchod.

Dobrý deň prajeme,

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť s ponúknutým tovarom a službami. Budeme radi, keď nám aj naďalej zachováte Vašu priazeň. Snažíme sa neustále znižovať dobu dodania aj keď občas zlyháme.

Jana

Pridané: 20. júla 2016

Rychla komunikacia aj dodanie, max.spokojonost

ĎURI

Pridané: 20. mája 2016

vsetko v poriadku

K

Pridané: 14. mája 2016

• Slaba komunikacia.... Po tyzdni co som urobila objednavku nebola ziadna komunikacia z ich starany,keby som tam nevolala tovar este doma nemam....

V pohode

Dobrý deň prajeme,

Dovolím si trošku nesúhlasiť s Vaším hodnotením. Nakoľko daný email z inštrukciami ohľadom platby prevodom Vám bol zaslaný až 2x. Prvý krát štandardne po objednávke ,ale žiaľ mi nevieme predpokladať že Vám daný email nepríde alebo sa Vám nezobrazí správne prípadne ,že ho vymažete. Po telefonáte ste nám až oznámili daný problém a emailik z inštrukciami Vám bol zaslaný opäť. Pokiaľ si správne pamätám tak o deň neskôr bola trojkolka už u Vás.

Chceme, aby všetky hodnotenia od našich zákazníkov boli čo najviac objektívne preto na ne reagujeme aj z našej strany.

Anonym

Pridané: 15. apríla 2016

Odporučam

Simi

Pridané: 3. apríla 2016

• Rýchlo, jednoducho, bez starosti, ľudsky a starostlivý prístup

Super :-) zatial maximálna spokojnosť

Hanka

Pridané: 14. marca 2016

• bchod je prehľadný
  • pre nákup v tomto obchode som sa rozhodla pre krátku dodaciu lehotu

obchod odporúčam, pracovníci komunikujú so zákazníkom
má krátku dodaciu lehotu čo oceňujem

Detský stolík

Pridané: 11. marca 2016

Veľká spokojnosť s obchodom, aj s komunikáciou, aj s tovarom, aj s cenou :) ... Chýbal síce kryt na baterky, ale hneď ako som informovala obchod, mi ho dodatočne poslali. Určite odporúčam :)