• myslela som si že rychli obchod,,tak že mam istotu ale asi som sa unahlila s nazorom
    • že neinformuje ,,či zatial nemate vyrobok ak je vypredany,alebo v priebehu najbližšich dni vas budeme informovat,od objednavky nemam tatial žiadne info či to je alebo nie je

• Komunikácia a rýchlosť dodávky.

Odporúčam.

• úspora času a zľavy, rýchlosť vybavenia objednávky
    • zatiaľ som žiadne nezistila

je to perfektné

• rýchlosť, dostupnosť vzoriek
    • zatiaľ nezistené

Je to pohodlné - možnosť objednania na dobierku, výhody bez O% navýšenia za zaslanie.
    Možnosti vyskúšať vzorky značkových parfumov za dostupné ceny.

• rýchlosť a cena a kvalita

• taku istu kvalitu ako v kamennom obchode za vyhodnejsiu cenu a z pohodlia domu.
    • neviem o ziadnych

určite si tu este nieco v buducnosti objednam.
    tentokrat som hladala darcekovu sadu a nikde inde som ju nenasla,a hladala som ako na internete,tak aj v kamennom obchode.
    a popri tom som si vsimla viac ponuk na tejto stranke a inde to nemali.
    a vo viacerich polozkach co mna zaujimali bola na tejto stranke aj nizsia cena.

• nevedela som presny cas, kedy tovar pride, tzn.kde by ho nechali, ked som pracovne prec ?

• pozerala som a cena nic ine....
    • zatial som nezistila

• Rychlosť, popis zloženia
    • necitiť vôňu, diskretnejšie balenie, bez nazvu odosielateľa.

Ak vieš , čo chceš ,super.

• Nizsie ceny ako v kamennych parfumeriach, siroky sortiment a profesionalna komunikacia so zakaznikom.
    • Pretoze parfemy si vacsina ludi najprv otestuje v obchode a potom kupuje cez internet, podkytla by som moznost zakaznikom, aby si pri svojom nakupe mohli kupit za nejaku symbolicku cenu maly tester nejakeho ineho parfemu (1 ml), co som chcela urobit aj ja, ale pri voni o ktoru som mala zaujem, nebola moznost objednat vzorku.

Len by som odporucala.

• lacnejsie a nemusim ist do obchodu
    • -------

perfektný

• rýchlosť, spoľahlivosť
    • nemá

komunikácia úžasná - či už SMS, elektronicky. Rýchla dodávka, super.

• vyhodne ceny,kratka dodacia lehota a ziadny poplatok za dopravu
    • internetovej stranke by sa zisla zmena,je malo prehladna

urcite odporucam nakup cez vas obchod

• Spokojná, skóre vybavenie
    • Neviem povedať

Odporučím ostatným

• je prehladny,rychly a pohodlny
    • nestretla som sa zo ziadnou

odporucam.Dobre ceny,rychle dodanie..urcite to nebolo posledny krat.

• vyskúšanie vôní v kamennom obchode

je to pohodlné

• pohodlný nákup z domu

• ziadne, total prepadak, nikdy viac, po dvoch dnoch od podnia baliku nemaju podacie cislo? Asi ho posielali cez Afriku
    • Slabiny? toto nie je e shop, mozu ist na Sibir
    • Par veci na zmyslenie
    • 30.12. obdrzany email s textom"V tuto chvíľu sú zásielky odovzdávané do prepravy každý den ráno v 9:00hod., následne sú doručené do 1 pracovného dňa."
    • 31.12 obdrzany mail o odoslani zasielky a o doruceni zasielky do 1 pracovneho dna.
    • 4.1. zasielka stale nedorucena, co je uz 2 pracovny den. Ani po dvoch pracovnych dnoch od podania balika nie je k dispozicii cislo zasieky v eshope, kde teda je balik?
    • Vyhovarat sa v dnesnej dobe na Slovensku postu a zvolit si ho za strategickeho partnera? Pre tych ktory maju zaujem poslem aj komunikaciu s eshopom, aby si niekto nemyslel ze ich iba ohovaram...

Ani nerozmyslajte o tom, ze tu nieco kupite. V dnesnej dobe absolutne neprofesionalny pristup k zakaznikovi.

Reakcia obchodu PredajParfumov.sk

Dobrý deň, problémom u vašej zásielky bolo, že ste ju objednal 30.12., ešte 30.12. bola zabalená, ale z dôvodu voľna 31.12. a 1.1. a následné nedeľe 2.1. bola odoslaná v pondelok 3.1., dostal ste ju hneď v utorok 4.1.

• Výhodné ceny a rýchle dodanie.

• ma vsetko co clovek potrebuje
    • zatial som nenasla slabinu

je to pohodlne,rychle,dobrý prehlad,kvalita a hlavme moja spokojnosť