• Pohodlne s domu si objednam to co potrebujem.. Sú tu výhodné ceny tovaru.

Detský kocik som si vyzerala asi tri mesiace a aj cena samozrejme hrala rolu a ked mi známa napísala ,ze mama skúsiť vašu stránku tak som nevahala a kukal dokonca našla a aj objednala... Ano uz som pár kamaratkam odporučila vašu stránku ....

• Veľký výber a výborne ceny.
    • Podľa mňa žiadne.

Odporúčam všetkým... kvalitné a cenovo dostupné produkty.

• Komunikácia so zákazníkom, preverenie objednávky, informácia o dodaní, atd.
    • Žiadne som nespozorovala.

Odporúčam všetkým, vyborný prístup predajcu. Kupovala som výbavičku pre bábätko, kočík, postieľku, dovoz az domov zdarma. Sme velmi spokojní, dakujeme!

• Osobny pristup k zakaznikovy, nebol som iba cislo objednavky xxx a dovidenia.
    • Z mojho pohladu ziadne.

Odporucam

• - veľmi sa mi páčila komunikácia, ktorá je na úrovni, o každom kroku pri vybavovaní mojej objednávky som bola informovaná telefonicky
    • - skvelé ceny
    • - žiadne

- v tomto obchode som kupovala prvý krát a bolo to preto, že som tu našla super ceny a viac druhov tovaru, ktoré som potrebovala, na jednom mieste
    - páči sa mi komunikácia so zákazníkom, o všetkom som bola dopredu informovaná
    - na 100% odporúčam tento obchodík, keď budem ešte niečo potrebovať, bude to prvý obchod po ktorom siahnem

Výborná komunikácia a rýchle dodanie.

• ústretovosť a neskutočne ochotný personál
    • ja som nepostrehla žiadne

veľmi milý a ochotný personál s cielom uspokojiť zákazníka na 110%, čo im aj vyšlo a ešte aj milý
    darček k nákupu - srdečné poďakovanie
    kiež by bolo takých ochotných predajcov viac!! ďakujem za takých milých ludí v dnešnom svete

• Velmi dobrá komunikácia a ochota.

Odporúčam.

Vyborna komunikacia a ochota predajcu. Aj pri najmensom probleme nas informoval a dohodol dalsi postup. V balicku sme nasli aj malu pozornost, co nas potesilo.
    V dnesnej dobe sa takyto pristup predajcu len tak nevidi. Odporucam.

Veľmi sa mi páčilo,že zavolali osobne že objednaný kočík nemajú na sklade,ale urobili všetko preto aby dodali v čo najkratšom termíne.

• Cena oproti inym eshopom

• Široký výber tovaru

• Ceny
    • Komunikacia
    • Dodacie lehoty

Objednala som si golfový kočík. Ešte v ten deň mi pán volal, že ho objednávajú a že si chce uveriť farebné prevedenie. Potom mi volal, že ho majú a odosielaju.

Na ďalší deň prišiel, žiaľ, farba (odtieň) nebola taká ako na obrázku, keďže šlo o ilustracny záber. Hneď mi ho vymenili, boli ústretový, keď som mu volala, mal obsadené a hneď volal naspäť. Takže komunikácia na jednotku!

• Musím oceniť veľmi dobrú komunikáciu predávajúceho. Objednala som tovar, na stránke mali uvedenú dod. dobu max. 5 dní. Keďže tovar nemali na sklade, pán z obchodu zavolal, infornoval ma o približnom dátume dodania. Tak isto zavolal aj keď tovar dostali a moju objednávku expedovali.Takto si predstavujem komunikáciu predávajúci-kupujúci. Dostala som aj zľavu za dlhšie čakanie (aj keď nie chybou predávajúceho, ale ich dodávateľa), takže palec hore :)Tento obchod môžem len odporučiť a určite tu budem nakupovať znova.

• Atraktívny tovar

Výborná komunikácia so strany obchodu
    Informovanie o aktuálnom stave objednávky
    Slušnosť
    Spoľahlivosť

• Dobra komunikacia, dobry vyber, ochota majitela poradit, dobre ceny.

Odporucam

• pohodlný výber z domu
    • dobrý pomer kvalita-cena
    • dobrá komunikácia s dodávateľom
    • nezistila som žiadne

odporúčam

• rychlosť dodania, prijemna komunikacia

• Po objednavke sa dohodnu telefonicky.
    • Polsky tovar

Pomer cena a kvalita je dobry