• žiadna
    • objednaný a zaplatený tovar 22.6.2022, tovar nedodaný a na maily nereagujú

Dávam do pozornosti, ak si pozriete platobnú bránu ak ste platili kartou, kde je prijímateľ platby alebo vlastníka domény www.pracovne-prostriedky.sk , v tomto čase 27.7.2022, už nefunkčné - na vlastníkovi domén Webglobe, www.nic.sk, hore v Menu: Domény a odkliknúť INFO o doméne a zadať názov. Máte názov firmy, ktorá vlastní www.pracovne-prostriedky.sk a nech sa páči, orsr.sk, s adresou a vlastníkom, finstat detto.
    Predpokladám, že je nás takých viac, čo zaplatili a nedostali tovar ani peniaze. Ani odpoveď.
    Ja ho vyzvem posledný krát a pôjdem to ohlásiť na políciu, nech pozbierajú všetkých poškodených.

• Tovar mi nebol doručený. Nedvihaju telefón, neodpovedaju na maily.

Som nespokojna lebo už dlho čakám na svoj tovar :(

Nemôžem ohodnotiť váš obchod keď už týždeň čakám na moju zásielku ktorá mi ešte nedorazila a ktorú som vopred vyplatil a niesom vôbec spokojný s postupom predajne aspoň mohli dat vedieť kedy priblizne tovar bude doručený keď mi nedorazi tento týždeň objednávku zruším

Objednavka nedorazila ani po skoro troch tyzdnoch, nereaguju na mail.

Na stranke garantuju ze maju tovar skladom a nakoniec to nieje pravda - tovar sa uz nevyraba.

Za tovar som zaplatila a do dnes nebol doručeny

• Nemajú možnosť platiť na dobierku! Nezodpovedná ich absencia komunikácie, objednal som, zaplatil som, neprišiel platbu potvrdzujúci e-mail, nedostávam odpovede - resp. "stránka nefunguje", neviem či som nenaletel podvodníkom!

Dôrazne neodporúčam! BUĎTE OPATRNÍ !!! Nemajú možnosť platiť na dobierku. Nezodpovedná ich absencia komunikácie, objednal som, zaplatil som, neprišiel platbu potvrdzujúci e-mail, nedostávam odpovede - resp. "stránka nefunguje", nemám ako zistiť stav plnenia objednávky. Neviem či som nenaletel podvodníkom!

Tovar od 27.3. doteraz nedorazil a nie je možné sa telefonicky spojiť s obchodom.

• obchod neodpovedá na maily, telefón neberie, chat neodpovedá

objednávali sme od firmy TRUMM, s.r.o. cca tri roky - za ten čas sme boli spokojný. Ale pri poslednej objednávke prestali s nami komunikovať / účtovníčka potrebovala faktúru / a tým to začalo, prestali odpovedať na maily, nebrali telefón, nereagovali na čet. Našťastie nám poslali za vopred zaplatený tovar , ale daňový doklad už nedodali... takže z našej skúsenosti NEDOPORUČUJEM

Reklamácia služby, bez spätnej väzby

objednavka zo dna 19.12.2021 - bez odpovede - hoci produkty pisu ze maju vsetko skladom. Stav objednávky je presne "Stav objednávky" - BUG.
    12.1.2022 - pisali ze tovar budu mať do 4 dní a následne pošlu mne. Prešiel ďalší mesiac a stále nič.

• tovar nedodaný, žiadna informácia prečo?

• tovar zaplateny presiel tyzden a nikto nic neodpovedaju na maily

nikdy viac

• Slabá komunikácia
    • Reklamácie trvajú dlho/nevybavuju sa
    • Majiteľ nereaguje na hovory so strany kupujúceho
    • Objednávky trvajú dlho

Zlá skúsenosť.
    Navrhujem preveriť obchod SOI.

tovar som objednal 23.09.2021. A zatial mi nebol doruceny. Vten isty den som ho aj zaplatil. Neodpovedaju ani na maily a ani telefony neberu. To som si chcel objednat protiporezne monterky aj topanky. to by som sa len bol ojebal.

Tovar objednaný 29.11.2021, dnes máme 26.12.2021 a tovar stále nedorazil:) Komunikácia predajcu so zákazníkom taktiež slabá.

• Do dnešného dňa nebola doručená zásielka ani informácia o vybavení alebo nevybavení objednávky - nulová komunikácia

• Žiadnu som nenašiel, ani v tomto obchode hľadať nebudem
    • POZOR !!!
    • 45 dní od objednania a zaplatenia tovaru a žiaden tovar nedošiel. Asi 30 volaní do spoločnosti...Mobil nedvíhajú a na pevnú linku sa mi podarilo z cca. 20x dovolať 2x. V prvom prípade ma majiteľ uistil, že tovar práve vidí, ako vykladajú z kamióna, no ubehol skoro mesiac a nič. V druhom prípade zdvihla žena, vraj sa mi zodpovedná osoba ozve na druhý deň, samozrejme, že nikto sa neozval.
    • Obchod sa komunikácii vyhýba, nedvíha telefóny.....
    • Neobjednávať, lebo ostanete bez tovaru a peňazí, ako ja...
    • Objednať, ale vopred NEPLAŤIŤ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Je to smutné, že vôbec v takej dobe, ešte niekto podniká štýlom, vezmem, ale už nevrátim...fakt, veľmi smutné...

• Pravdepodobne podvod

Tovar objednaný a zaplatený 13.10.2021. K 18.11.2021 žiadna odpoveď. Nereaguju na mail, telefon. Ako viem dostať naspäť svoje peniaze, nevie niekto poradiť? 51,38 Eur... Uznávam, že som bol hlúpy a neprečital som si skor recenzie...