• Nakoľko mi poslali účet kde som mal aj zaplatiť na účet.A účet nebol v poriadku nakoľko som mal poslať peniaze na účet CZK a nie v eurách ! Poslali mi iný účet ale účet IBAN nesedel ako mi poslali emailom už mi aj bolo podozrivé a už som to neriešil a zrušil objednávku.Chceli mi poslať na dobierku ale už,by som platil kus viac.Tak som objednávku zrušil. :(

Cena,rýchlosť dodania...

• rýchle objednanie a platba
    • zrýchliť dodanie tovaru

Tovar nedodany a peniaze zatial (>tyzden od nakupu) nevratili napriek niekolkonasobnemu urgovaniu.

Kupoval som original baterie do HTC EVO 3D a samsung S2. Obe kupene baterie vydrzali menej ako povodne stare 5 rocne baterie, ktore boli povodne v mojich zariadeniach.

• Dobrý prehľad ponúkaného tovaru.
    • Dobrá cenová ponuka oproti konkurencii.

Dobrý obchod reaguje rýchlo na objednávky.
    Dobrý prehľad ponúkaného tovaru.
    Odporúčam aj iným objednávateľom.

• Sú to podvodníci!

Ruky preč od tohto obchodu! Za tovar som zaplatil, napísali, že ho odoslali, ale tovar neposlali a na moje výzvy nereagujú.

Reakcia obchodu PowerGuy.sk

Pěkný den, velmi nás mrzí Vaše negativní zkušenost s naším obchodem. Zaučováním nového personálu došlo na naší straně k pochybení při vyřízení Vaší objednávky, která Vám však byla přesto doručena. V předvánočním shonu náš přepravce nestíhal včas vyřizovat zásilky. Doufáme, že jste navzdory komplikacím s doručeným zbožím spokojen. S pozdravem Tým PowerGuy

Namiesto dvoch baterii po zaplatení a otvorení zásielky bola len jedna. Telefon nikto nedvíha a na mail nikto neodpovedá. To je podvod podĺa môjho názoru.

Reakcia obchodu PowerGuy.sk

Krásný den, za vzniklé komplikace se Vám velmi omlouváme a s radostí sjednáme nápravu či Vám vrátíme peníze. Pokud Vám dorazila pouze jedna baterie, jedná se o naší expediční chybu, nikoliv úmysl, a baterii Vám pošleme dodatečně. Návrh postupu jsme Vám zaslali do e-mailu. S pozdravem Tým PowerGuy

• asi žiadne
    • nekomunikuje so zakaznikmi,
    • možno je zrušeny,
    • neviem čo s takym obchodom

už nikdy nepojdem na ich stranku,
    neodporučujem tu nakupovat

Reakcia obchodu PowerGuy.sk

Pěkný den, dovolte mi omluvit se za telefonickou nekomunikaci z naší strany, která byla zapříčiněna výlukou za účelem naskladnění nových produktů. Když jsme jeden den po Vašem objednání 1.12. připravovali objednávky k odeslání, Vaši objednávku jste již zrušil. S pozdravem Tým PowerGuy

• dobrý výber,prehľadnosť obchodu, dodanie tovaru v dobrom čase

Odporúčam

Dobrý pomer kvlita služby a ceny

• Faktura pre slovenského plátcu DPH.

• dobre
    • lepsi prhlad

dobry

• nasla som tovar,ktory nebol v obchode

• šetrí čas a iné výdavky s tým spojené
    • pre zákazníka žiadne

dobré ceny, zodpovedný prístup, odporučím každému bez zaváhania

• spokojnost
    • nema

treba skusit

• Rozhodla cena
    • Pre istejší pocit:
    • - malo byť zrejmé, či kupujem z obchodu v SR či v ČR, lebo sa to prelína
    • - chýbal mi polopatistický prehľad možností dodávky s cenami
    • - termín dodávky som len tipoval z rôznych údajov na rôznych miestach; bolo dobre, email mi individuálne potrdil moje "výpočty"
    • ale nakoniec to všetko dopadlo dobre, som spokojný.
    • Kúpil som Li-Ion akumulátor do fotoaparátu, som zvedavý, či nebude "preležaný" s kratšou dobou životnosti.... - ale istotu nemám nikde.

Dobrá príležitosť kúpy.

• cena, prehladnost, komunikacia