• Bola som prekvapená rýchlosťou doručenia do dvoch dní.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Těší nás Vaše spokojenost s naší nákupní galerií.

OK

Super.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše doporučení naší nákupní galerie a budeme se těšit na Vaše další objednávky.

Lucka B.

Krém od zn. Eucerin bol síce fajn za dobrú cenu, ale dátum exspirácie bol ešte 6/2021...

Reakcia obchodu PoštovnéZDARMA.cz - Nákupná galéria

mrzí nás, pokud Vám bylo doručeno nevyhovující zboží. Máte možnost produkt reklamovat. Prosím kontaktujte v takovém případě náš zákaznický servis prostřednictvím kontaktního formuláře na našich stránkách. Děkujeme.

Lucka B.

• Neboli žiadne problémy.

Ako ,kedy raz pride tovar v celkom dobrom čase .Niekedy veĺmi neskoro ,alebo vôbec

Vážený zákazníku,

rádi bychom dobu dodání zkrátili, bohužel tím, že jsou zásilky zasílány od prodejců ze zahraničí, nemáme možnost přepravu nijak urychlit. Našim zákazníkům se ale snažíme maximálně vyjít vstříc a proto se snažíme, aby expedice zboží proběhla nejrychleji, jak je to jen možné.

Pokud Vám nebyla v daném termínu nějaká zásilka doručena, kontaktujte nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře a situaci rádi prověříme.

max. spokojnosť

Reakcia obchodu PoštovnéZDARMA.cz - Nákupná galéria

děkujeme za Vaše hodnocení. Těší nás, že jste s nákupem u nás spokojen.

• Veľký rozsah ponúkaných produktov
    • Dlhší čas na doručenie produktov a ich postupné doručovanie v etapách

Reakcia obchodu PoštovnéZDARMA.cz - Nákupná galéria

děkujeme za Vaše hodnocení. Pro naše zákazníky děláme maximum a snažíme se zajistit co nejrychlejší expedici ze zahraničních skladů. Samotnou dobu dodání od data odeslání, ale nijak ovlivnit nemůžeme. Zásilky k Vám putují přes půl světa a není v našich silách tuto cestu nijak zkrátit, ani urychlit.

• cenovo dostupný tovar
    • dlhšia doba dodania

Reakcia obchodu PoštovnéZDARMA.cz - Nákupná galéria

děkujeme za Vaše hodnocení. Dobu dodání bohužel více urychlit nemůžeme. Zásilky k zákazníkům putují přes půl světa. Našim zákazníkům se ale snažíme maximálně vyjít vstříc a proto se snažíme, aby expedice zboží proběhla nejrychleji jak je to jen možné.

• všetko O´K

• spoľahlivé dodanie tovaru
    • neviem

Reakcia obchodu PoštovnéZDARMA.cz - Nákupná galéria

velice děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme velice rádi, že jste s nákupem u nás spokojená. Pevně věříme, že s našimi službami budete spokojena i nadále.

dlho trva kym mi dorucia tovar -az 70 dni

Lucka B.

• Cena vrátane poplatku za doručenie, veľká rozmanitosť ponúkaných produktov rôzneho zamerania a uplatnenia, ...
    • Dlhšie dodacie lehoty, chýbajúca technická dokumentácia a návody k užívaniu, niekdy nedostatočne a nevhodné zabalená zásielka, často bez originálneho obalu, niekedy chýbajú dôležité údaje v ponuke produktu

Reakcia obchodu PoštovnéZDARMA.cz - Nákupná galéria

pro naše zákazníky děláme maximum a snažíme se zajistit co nejrychlejší expedici ze zahraničních skladů. Samotnou dobu dodání od data odeslání, ale nijak ovlivnit nemůžeme. Zásilky k Vám putují přes půl světa a není v našich silách tuto cestu nijak zkrátit, ani urychlit.

Na doplnění popisků u našich produktů usilovně pracujeme. Pokud by Vám u produktu nyní nějaká informace chyběla, samozřejmě se na nás obraťte a informaci Vám rádi zjistíme.

• platil som clo

Reakcia obchodu PoštovnéZDARMA.cz - Nákupná galéria

kontaktujte nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře na našich stránkách, situaci prověříme. Děkujeme.

ok

• napriek stornovaniu objednavky ma urgovali k jej uhrade

Reakcia obchodu PoštovnéZDARMA.cz - Nákupná galéria

žádnou žádost ohledně storna Vaší objednávky od Vás neevidujeme, proto Vám přišla zpráva ohledně úhrady. Objednávku jsme tedy nyní stornovali.

• rýchlost dodania

• rýchlosť dodania
    • vynikajúca kvalita
    • praktickosť
    • účelnosť

som veľmi spokojný zákazník

Reakcia obchodu PoštovnéZDARMA.cz - Nákupná galéria

děkujeme za Vaše doporučení, které nás velice potěšilo. Věříme, že s nákupem u nás budete spokojena i příště.

Všetko je o.k.

Reakcia obchodu PoštovnéZDARMA.cz - Nákupná galéria

děkujeme za Vaše hodnocení, které nás velice potěšilo.

• rôzny tovar