• Vsetko prebehlo bez problemov

• Veľká spokojnosť.Obliečky dorazily načas.Sú krásné a naozaj aj farby su ako na obrázku.Obchod vrelo odporúčam☺

• Siroka ponuka detskych licencovanych obliecok a osusiek za dobre ceny.

Odoslané v utorok a doručené v pondelok. Keďže mi to neponáhľalo tak som neriešila. Možno niekto, kto by chcel hneď tovar, nech ráta s dlhšou dodacou dobou. A možno je to tým že idú Vianoce.
    Komunikácia s obchodom na 130%.(super)

• tovar prišiel rýchlo do zásielkovne

Obliečka je veľmi pekná, vzor zodpovedá vyobrazeniu v obchode

• V obchode som nakupovala už niekoľko krát, niektoré obliečky mám už aj viac rokov a farba je stále pekná nespraná. To isté platí aj o osuškách pre deti. Za mňa maximálna spokojnosť

Reakcia obchodu SDS posteľné obliečky

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Sme radi, že ste bola s nákupom spokojná a opakovane v našom obchodu nakupujete. Vaša SDS

• Objednavka z domu nemusim prejst cele mesto aby som zohnala niečo netradičné

• Rychle vybavenie objednavky

Rýchle dodanie informovanosť o stave objednávky

Ok

Tovar mi bol doručený, tak ako som si ho objednala, dodávka bola priamo do domu, doručenie bolo veľmi dobré, rýchlo. Tovar bol v poriadku.

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Sme radi, že ste bola s nákupom spokojná. Vaša SDS

• Tovar mi nebol doruceny na prislusnu postu mojho bydliska, ale na opacnu stranu mesta

Reakcia obchodu SDS posteľné obliečky

Ďakujeme za hodnotenie aj keď nás neodporúčate. Lutujem, ale kam Vám pošta uloží zásielku nemôžme ovplyvniť. My sme uvádzali na zásielku adresu tak ako ste si želali vo Vašej objednávke. ta istá situácia Vás tedy môže potkať aj keď objednáte v inom obchode. Vaša SDS

• Rychle dorucenie

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Sme radi, že ste bola s nákupom spokojná. Vaša SDS

• Su krasne

SOM SPOKOJNY

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Sme radi, že ste bol s nákupom spokojný. Vaša SDS

• rychlost, kvalita

Reakcia obchodu SDS posteľné obliečky

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Sme radi, že u nás opakovane nakupujete. Pokiaľ bude treba čokoľvek ohľadom Vašich objednávok alebo budúcich želaní riešit, sme Vám k dispozícii. Vaša SDS

• Rychle dodanie, pekny a kvalitny tovar, primerana cena.

Spokojnost s kvalitou, cenou i dodanim.

Reakcia obchodu SDS posteľné obliečky

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Sme radi, že ste bola s nákupom aj službami spokojná. Vaša SDS

V tomto obchode som nasla obliecky,ktore inde neponukaju,dodrzana dodacia lehota,dobra informovanost zakaznika,spokojnost.:-)

• rýchle a bezproblémové doručenie
    • prehľadnosť
    • široký výber