• • Dobre ceny
    • • Prehľadnosť obchodu
    • • Dodacia lehota
    • nemam

Obchod odporúčam. Rýchle dodanie, výborne ceny.

• Ochotný personál
    • Skvelá komunikácia
    • Super cena
    • Prehľadný internetový obchod
    • Možnosť objednať iba jeden kus
    • zatial ziadne

Všetko prebehlo v poriadku, prehodenie pneumatik priamo v pneuservise v NZ a želaný termín, určite odporúčam.

• volal som vam pred 2 dnami ohladom zimnych pneu Hankook 255- 55 r19 na nete ste uvadzali ze ich mate skladom samozrejme ste nemali a ani ste nevedeli ze kedy ci o mesiac ich budete mat ... ake je zaujimave ich najst o 2 dni neskor a samozrejme ze ich mate skladom znova ale nie za 120 e ale za 160 za kus ... to je take slovenske podnikanie toto ... parada

neodporucam

• S nakupom som spokojny. .

Pneumatiky mi dosli vcas, v nedotknutom stave. Servis bol prijemny. Mozem iba odporucat

• Výborná cena
    • Kvalitná a rýchla spolupráca s pracovníkmi

• Pozitívny prístup zo strany firmy, rýchle dodanie objednaného tovaru. Chválim a odporúčam.

Nemám žiadne námietky.

• výborná cena
    • rýchle spracovanie
    • bezplatný dovoz
    • odporúčam u nich nakupovať

odporúčam u nich nakupovať - ochotný, milý tým

• Poradili mi dobré pneu na zimu za dobrú cenu, pomohli s výberom diskov a veľkostí.
    • V sezóne som musel trošku dlhšie čakať ( zakúpené pneu som si dal prehodiť u nich v Zámkoch ) , majú veľa práce.

Dobré dodacie doby, rýchly servis v zámkoch.

• Dobré ceny.
    • Výborná komunikácia.
    • Rýchle dodanie tovaru.
    • Zatiaľ žiadne.

Dobré skúsenosti a seriózny predajca.

• Výborné ceny na vybraný tovar.
    • Tovar ktorý je za dobré ceny nemajú!

Tovar s výhodnými cenami nie sú schopní dodať. Takže žiaden osoh!

Reakcia obchodu pneuwebshop.sk

Od roku 2016 pneuwebshop.sk prevádzkuje firma Andante Group s.r.o. na ktorú sa nevzťahujú komentáre z predošlých rokov.
    Dúfame, že v prípade akýchkoľvek otázok, prípadného záujmu o pneumatiky nás kontaktujete a budete s nami spokojní.

• Neseriózny portál..Pneumatiky som objednala 31.októbra,prišiel mi potvrdzujúci mail s tým,že pneumatiky majú a dodajú ich do 7 pracovných dní.Dodnes pneumatiky neprišli,telefón je nedostupný,na mail neodpovedajú a auto neprezuté:-(

Pneuwebshopu sa vyhnite pokiaľ sa dá,pretože ak má portál týždeň nedostupný telefón,ktorý uvádzajú na svojej stránke,tak to o niečom svedčí..

Reakcia obchodu pneuwebshop.sk

• Ponukany tovar nemaju na sklade, objednavka sa zobrazi bez vyplnenych poloziek, neuplny webovy formular...

Diletanti

Reakcia obchodu pneuwebshop.sk

• Tovar prišiel do 5 pracovných dní, podľa DOT čísla boli pneumatiky staré 5 mesiacov.
    • Neprišiel e-mail o expedovaní tovaru, na kontaktné číslo sa nedalo dovolať. Kuriér ma kontaktoval mobilom až keď bol na mieste, vôbec som predom nevedel kedy približne tovar prinesú.

Rýchly dovoz tovaru, veľmi slabá komunikácia. Očakávajú, že človek bude 15 dní čakať na jednom mieste na tovar, bez toho aby vedel v ktorý deň a hodinu príde.

Reakcia obchodu pneuwebshop.sk

ponúkajú tovar, ktorý nemajú na sklade a za nereálne ceny... Keď si akciový tovar chcete objednať, tak vám oznámia, že ho nemajú a ponúknu iný, samozrejme ktorý nie je v akcii.