• Tovar bol doručený relatívne rýchlo,čo má potešilo.
    • Boli mi doručené pneumatiky 5 rokov staré, vytvrdnute no hrôza !!!!

Obchod ako taký charakterizovať netreba skôr tovar ktorý predávajú! Je to banda klamarov ktorá da zľavu na pneumatiky a pošle Vám 5 rokov staré odlezane takmer na kameň vytvrdnute pneumatiky ktoré môžu o vlastnostiach uvedené výrobcom len snívať !!!! Fuj hnus otras!!!

Reakcia obchodu PneuOnline.sk

Tak teraz neviem, ci ste nazlosteny na seba, alebo na nas.. Ako jeden z mala internetovych obchodov mame rok vyroby pneumatik uvedeny priamo pri pneumatike. Sam ste si vybral starsie pneu ( predpokladam ze kvoli nizkej cene ), my sme s Vami tento fakt este raz telefonicky pri overovani Vasej objednavky konzultovali, objednavku ste znova potvrdil a nakoniec nas vinite z klamstva..? To snad nemyslite vazne..? Hejtovat je jednoduchsie, ako si priznat, ze ste urobil asi chybu.. V kazdom pripade nas mrzi, ze nie ste s nakupom spokojny.

Poslali mi uplne ine pneu,ked som im zavolal povedali ze moje pneu nemaju .. tak mi poslali ine ktore som samozrejme neprevzal

Reakcia obchodu PneuOnline.sk

Dobry den, problem vznikol iba pri odchylke energetickej triedy, kde sme mali chybny udaj od vyrobcu. Pneumatiky boli presne tie, ktore ste si objednal, v danej znacke, v danom rozmere, kvalite a rychl. indexu. Mrzi nas, ze doslo k tejto nezrovnalosti.

• Este mi nikto nepredaval 5rocne gumy

Reakcia obchodu PneuOnline.sk

ako jeden z mála e-shopov, máme pri každej pneumatike, ktorú ponúkame na našich stránkach uvedený rok výroby, tzv. DOT. Pneumatiky so starším rokom výroby sú navyše zreteľne označené slovom "VÝPREDAJ". Ak si zákazník takúto pneumatiku objedná, telefonicky preverujeme, či si všimol túto skutočnosť a či s ňou súhlasí. Takže trošku nerozumieme tomu, prečo ste prekvapený, keď ste tam mal na výber tú istú značku a požadovaný rozmer aj s rokom výroby 2016. Stačilo si len vybrať :-)

• Komunikacne- operatorka, dlzka dodania nebola ako prezentujete, dostal som 10€zlavu na prepravne

• pneu som si objednal ..., už davno mali byť u mňa a potom po tyždnovom čakaní mi zavolali že daný dezen nemajú...čiže potom ma zase čakalo ďaľšie 10 dňové čakanie. Asbolutne som s tým nerátal, že si objednám pneu a aj napriek zlému dezénu musím čakať takmer 17 dní... Očakaval som viac komunikácie....

neodporučam pretože čakacia doba je nepravdivo uvedená.

Reakcia obchodu PneuOnline.sk

Dobrý deň, mrzí nás, že máte z nákupu v našom e-shope zlý pocit. Pneumatiky sme Vám dodali, aj napriek komplikáciám vzniknutým na strane nášho dodávateľa, za čo sa Vám ešte raz touto cestou ospravedlňujeme

• Ako firma v Českej republike mi Váš obchod prináša samé nevýhody.
    • Ako firme so sídlom v Českej rep.a platcovi DPH v ČR tovar fakturujete s DPH i keď sa jedná o predaj do zahraničia. Doručenie je ďalšia komplikácia. Preto u Vás už určite nebudeme objednávať tovar.

Pre odberateľov mimo Slovensku republiku rozhodne nedoporučujem. A odberatelia na Slovensku nech vyskúšajú a posúdia.

• Neponúka žiadne výhody. Je skôr riziko objednať tovar cez tento eshop.
    • Tovar sa vyskladňuje bez kontroly aj s poškodením. Strohá komunikácia a neochota pri uplatnení reklamácie. Reklamácie nie su uznané!

V budúcnosti nenakúpim a neodporúčam nákup cez pneuonline.sk. Tovar Vám môže prísť deformovaný nesprávnym skladovaním pripadne inak poškodený.
    Pneumatiky neviem odoslať späť predajcovi nakoľko boli s ťažkosťami prezuté po viac ako hodine, čo sa odrazilo na cene prezutia. Predajca odmietol uhradiť cenový rozdiel aj po zaslaní fotodokumentácie a vyjadrenia pneuservisu.

Reakcia obchodu PneuOnline.sk

Nejednalo sa o opravnenu reklamaciu tovaru, ale pre neprofesionalny postup Vasho pneuservisu ste u nas reklamoval zvysene naklady na obutie. V buducnosti doporucujem obratit sa hned na kvalitny a profesionalny pneuservis a vyhnete sa tak dodatocnym nakladom.

Oproti konkurencii dvojnasobna dlzka dodania

Reakcia obchodu PneuOnline.sk

Dobrý deň pán Jan, mrzí nás Vaša negatívna recenzia, snažíme sa nami sľúbené dodacie podmienky vždy dodržiavať. Zvyčajne doručujeme tovar do 24 hodín. Pri špecifickejších rozmeroch a druhoch tovaru sa môže dodacia doba predĺžiť, čo je pri danom tovare vždy uvedené. Dodacia doba konkrétnej pneumatiky, ktorú ste si u nás objednávali, bola 5 pracovných dní, bola Vám vopred známa, súhlasili ste s ňou a bola dodržaná.

pneu mi prisli vcas aj v poriadku bohuzial namiesto letnych mi prisli zimne

Reakcia obchodu PneuOnline.sk

Dobrý deň pán Jozef, pokiaľ viem, tak už Vás kontaktovala kelegynka a všetko sa vysvetlilo :) ešte raz sa Vám ospravedlňujeme za prípadné komplikácie a zasielame Vám ako ospravedlnenie malú pozornosť :)

• Závadzanie zákazníkov neplatnými (nízkymi) cenami.

Po objednaní pneumatík ma ich pracovníčka kontaktovala s tým, že nimi uvádzané ceny na stránke nie sú platné.

Reakcia obchodu PneuOnline.sk

Je nám ľúto, že máte zlú skúsenosť s našim e-shopom. Chyba nastala v našom systéme pri preklápaní nových cien. Tento technický problém sme odstránili hneď, ako sme naň prišli a telefonicky Vás informovali o tom, že Vašu objednávku nemôžme vybaviť. Z našej strany sa určite nejednalo o zavádzanie zákazníkov. Ešte raz sa Vám touto cestou ospravedlňujeme