• Teneto e shop nema co hladat na Heureke !! Podvodnici !!

PROSIM CITAT AZ DO KONCA !!
    Neskutocna skusenost !! do dnes nemam ani peniaze ani gumy!! objednane pneu na konci Novembra a dnes je 22 Decembra 2020 a ja nema ani pneumatiky a ani peniaze spat na ucte . Platbu som previedol na ucet a nasledne mi prislo potrtdenie o platbe . Asi po 5 dnoch mi prisiel e.mail s tym ze sa dodacia lehota predlzi lebo toho maju strasne vela .OK cakam dalej ...po asi dalsich siedmich dnoch ziadna expedicia pneu ani ziadne cislo na sledvanie zasielky ..namiesto toho e mail aby som im poslal cislo uctu a moje udaje aby mi mohli vratit peniaze ..od vtedy uz dalsi tyzden to bude a nemam ani peniaze ani nic...takze takto....volalm tam slovenske cislo na info linku a tam so mnou zacne zenska rozpravat po anglicky ...a ze nech zavolam za 10 minut...ok..volam za 10 minut a znova to iste ,ze nech teraz zavolam pre zmenu za 15 minut..ale jasne vsetko v anglictine !! takze volam na SK cislo a oni sa bavia zo zakaznikom v anglictine...takze s tymto predajcm nikdy viac !!! a odporucanie ? z mojej strany nikdy viac !!! objednaval som pneumatiky v celkovej hodnote cca 340€ a do dnesneho dna kedy pisem tuto recenziu nic !! ani peniaze ani pneu !! Dakujem viac neprosim giaga-pneumatiky !!!

Aj po tyzdni stale peniaze nemam spat na svojom ucte..musel som objednat v inom e shope !! je to podvodnicka firma a pozrite si aj recenzie na Gigapneumatiky !! ..je to jeden a ten isty subjekt podvodnikov !! tocia si peniaze zakaznikov tak by bolo asi na case podat na nich hromadnu zalobu (pokial niekomu dlzia stale peniaze )nakolko toto nie je fakt seriozny e shop a uz vobec by ho Heureka nemala mat medzi svojimi ponuakmi na zaklade tolkych negtivnych recenzii ..Heureka by mala ponukat len overene e-shopy !! pokial niekomu dlzia peniaze vyzyvam vsetkych aby mi napisali na moj e mail: [email protected]
    Hromadne podanie tresteneho oznamenia dosiahne viac si myslim !! taketo pofiderne firmy nemaju co hladat na trhu !! mesiac si tocia moje peniaze presne mesiac je do dnes 30.11.2020 som vytvoril objednavku . Po storne objednavky asi po 3 tyzdnoch pytali moje bankove udaje co sice nechapem lebo som platbu robil prostrednictvom prevodu cize moje bankove udaje mali ...ale aj napriek tomu nemam do dnesneho dna peniaze na ucte !!!

Dobrý deň pan Hamar,

Ďakujeme Vám za komentár!

Je nám ľúto že ste nespokojný s našimi službami, a sme Vám povďačný že ste poukázali na nedostatky v našom systéme.

Váš tím pneumatikypriamo.com

• lacne pneu s dopravou zadarmo
    • rychla odozva na objednavku
    • po overeni dostupnosti a zaplateni platby odpisu, ze tovar sa pripravuje na odoslanie, po par dnoch odpisu z ineho mailu, ze tovar nie je na sklade a poslu alternativy

Poziadala som o storno objednavky a vrateni penazi.
    V pripade, ze nebudu reagovat a neposlu peniaze, podam trestne oznamenie a budem vymahat peniaze

Váš tím pneumatikypriamo.com

• lacné ceny s dopravou zadarmo
    • nekomunikujú-spätná väzba v prípade reklamácie žiadna

Najprv Vás nalákajú na nízke ceny s dopravou zadarmo a s ponúkaním pneumatík garantovaných výrobou v roku 2020.
    Po objednaní zistíte že vám poslali rok a pol staré pneumatiky vyrobené v polovici roku 2019 a keď ich chcete vrátiť zrazu nekomunikujú :-(.
    Neodporúčam s tejto stránky objednávať- stránku majú urobenú bezchybne, ale spätná komunikácia v prípade reklamácia nie je žiadna.
    Ozaj sa oplatí investovať pár eur navyše a objednávať z overených internetových obchodov, kde sú recenzie a hodnotenie obchodu pozitívne.

Dobrý deň

Váš tím pneumatikypriamo.com

Momentálne mi bola doručená zásielka pneumatík...
    Chcem sa poďakovať za ústretovosť a presnosť objednaného tovaru.
    Celkom určite si u vás objednám aj nabudúce.....

Vážený,

• zavádzanie zákazníkov
    • Su to podvodníci, po zaplatení vybraných pneumatík mi došiel email že sú vypredané a už nebudú , poslali mi alternatívnu ponuku drahšiu a hlavne parametre boli horšie načo som zrušil objednávku a neviem sa dostať k svojim peniazom samé výhovorky , klamstvá a ospravedlňovanie na preukázanie môžem doložiť komunikáciu .

Už nikdy u nich nič nekúpim A Nezaplatím dopredu predávajú tovar ktorý reálne nemajú na sklade a potom ponúknu oveľa horšiu a ešte aj drahšiu alternatívu a nevedia po od stupeni a zrušení objednávky zákazníkom kvôli ich chybe vrátiť platbu pričom poskytujú zavádzajúce a klamlivé vysvetlenie dokonca klamu aj invalidov , po upozornení že to bude riešiť právnik nasľubujú odblokovanie a vrátenie platby ale nič sa nedeje,hoci objednávam mnoho a bežne prostredníctvom internetu s niečim podobným som sa ešte nestretol

Dobrý deň pán Chlastak,

• Nedoporučujem
    • Klamári a podvodníci
    • recenzie sú výhodou o informovaní o zlom predajcovi
    • Zlý predajca

Neodporúčam ani nepriateľovi.

Best

Váš tím pneumatikypriamo.com

• Nič, snáď len imaginárne ceny
    • Nekorektnosť
    • Zlá komunikácia
    • Nedoručili objednaný a zaplatený tovar
    • Platba vopred
    • Podvodnícka firma

Neodporúčam nič objednávať od tejto firmy. Žiadajú platbu vopred a objednané pneumatiky nedoručili. Poslali len jednu a druhú len zaregistrovali elektronicky v DPD akože to posielajú no tovar do dpd už nedodali. Nejaka rumunka Emilija Kolar v kontaktnom centre mi odpisovala ze vsetko poslane a ze vsetko je v poriadku prišiel kurier a doniesol jednu pneumatiku z dvoch vraj on o žiadnej dalšej pneumatike nevie. V dpd mi povedali že ďalšia zásielka bola vytvorená ale nepodaná. Na maily prestali reagovať.

Dobrý deň pán Cvik,

Ďakujeme Vám za komentár!

Je nám ľúto že ste nespokojný s našimi službami, a sme vám povďačný že ste poukázali na nedostatky v našom systéme.

• zlá komunikácia
    • tovar neprišiel
    • platilo sa vopred (peniaze nevrátili) ani gumy neprišli

Bol by som velmi rád keby odpisali na mail a svoju chybu napravili v čo jakratšom čase kedže za gumy je už zaplatene !!!

Dobrý deň pán Majk,

Váš tím pneumatikypriamo.com

• jedine dobrá komunikácia.
    • Bohužial musím konštatovať nespokojnosť. Dva krát posielali pneu a ani raz neprišli. Čakal som na ne skoro mesiac. Stále tvrdili že ich majú na sklade, no problém je s prepravou. Prepravná spoločnosť mi odpísala že zásielka ani nebola smerovaná na Slovensko.

Dobrá cena, zlá skúsenosť.

Dobrý deň pán Michal,

Spokojnosť

• Výhodná cena
    • Rýchla dodávka
    • Profesionálny prístup
    • Platba vopred

S nákupom som bol spokojný
    Určite by som nákup doporučil aj ostatným

Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie!

Tešíme sa že pneumatiky splnili Vaše očakávania a že budete naším zákazníkom i do budúcna.

Budeme sa snažiť aby sme čo skorej mali v ponuke aj platbu na dobierku.

• Stav tovaru viditelny
    • dodanie rychle
    • dobre ceny

Motocycklove pneu , velky vyber a dobre ceny, rychle dodanie spokojnost v minulosti.

Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie!

Dúfame, že pneumatiky splnili Vaše očakávania a že budete naším zákazníkom i do budúcna.

Váš tím pneumatikypriamo.com

• bezkomplikovaný nákup od objednávky až po prebratie
    • bez výhrad

odporučam

Spokojný

Váš tím pneumatikypriamo.com

• rýchle vybavenie objednávky, rýchle dodanie
    • velký výber

odporúčam, žiaden problém

Reakcia obchodu pneumatikypriamo.com

Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie! Veľmi nás teší, že ste spokojný s našimi službami a dúfame, že budete našim zákazníkom aj pri Vašom ďalšom nákupe.

• cena, prehladnost obchodu
    • nic

vyhodna cena spolu s dorucenim :-)

Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie!

Sme radi, Ze ste spokojný s našimi službami a dúfame, že budete našou zákazníčku aj pri Vašom ďalšom nákupe.

• - vyborne ceny
    • - rychle a bezpecne dorucenie
    • - nemam

Vyborne, odporucam

Dobrý deň pán Igor,

Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie!

Dúfame, že pneumatiky splnili Vaše očakávania a tešíme sa na Vaše ďalšie objednavky.

• výhodná cena

dodacia lehota v poriadku, výhodná cena, odporúčam

• sklad
    • rychlost

Ako jedni z mala mali skladom moj nie velmi pouzivany rozmer pneu.
    Dodanie rychlo a najma lacnejsie, nez u inych internetovych predajcov.