Boli seriózni!

Dobrý den.Dakujeme za kladné hodnotenie nášho obchodu.
    Robíme všetko pre spokojnost naších verných a nových zákazníkov a tešíme sa na další Váš nákup.

• pneumatiky do 24 hodin doma
    • pomylila som sa vo fakture, bez problemov to vyriesili

V pohode

S pozdravom team pneumant.sk

• 3. Príspevok na stravovanie sa poskytne zamestnancom aj počas dovolenky, prekážok v práci, alebo inej ospravedlnenej neprítomnosti zamestnanca v práci. (§ 152 ods.8 písm. a) ZP novela 1.1.2013)
    • 4. Zamestnávateľ sa zaväzuje prispievať na stravovanie aj zo sociálneho fondu v zmysle zákona č. 152/1994 Z. z. o sociálnom fonde v znení neskorších predpisov v sume 0,17 € na jedno hlavné jedlo.
    • Článok 25
    • Starostlivosť o kvalifikáciu
    • 1. Zamestnávateľ sa zaväzuje starať sa o prehlbovanie kvalifikácie zamestnancov, prípadne jej zvyšovanie, dodržiavať § 3 ods. 3 a 5 OVZ a aby zamestnanci boli zamestnávaní prácami zodpovedajúcimi dosiahnutej kvalifikácii.
    • 2. Zamestnávateľ poskytne pedagogickému zamestnancovi a odbornému zamestnancovi pracovné voľno s náhradou funkčného platu v rozsahu:
    • a) päť pracovných dní v kalendárnom roku na účasť na kontinuálnom vzdelaní
    • b) ďalších päť pracovných dní na prípravu a vykonanie prvej atestácie alebo druhej atestácie.
    • 3. Ak trvá pracovný pomer pedagogického zamestnanca len v období školského vyučovania, vzniká mu za každý kalendárny mesiac trvania pracovného pomeru nárok na pol dňa pracovného voľna podľa odseku 2 písm. a).
    • 4. Pracovné voľno podľa odseku 2 čerpá pedagogický zamestnanec alebo odborný zamestnanec po dohode so zamestnávateľom, spravidla, keď je obmedzená alebo prerušená prevádzka pracoviska.
    • Článok 26
    • Náklady na kolektívne vyjednávanie
    • 1. Zmluvné strany budú spoločne pôsobiť na zamestnancov, ktorí nie sú odborovo organizovaní, aby prispievali na kolektívne vyjednávanie za účelom uzatvorenia KZ v sume 8 € /zamestnanec za rok/. Zmluvné strany sa dohodli, že príspevok na kolektívne vyjednávanie sa uhrádza na účet odborovej organizácie.
    • Článok 27
    • Sociálny fond a doplnkové dôchodkové sporenie
    • 1. Celkový prídel do sociálneho fondu je tvorený:
    • a) povinným prídelom vo výške 1 % a
    • b) ďalším prídelom vo výške 0,25 % zo súhrnu funkčných platov zamestnancov, zúčtovaných zamestnancom na výplatu za bežný rok.
    • Zásady na tvorbu a použitie sociálneho fondu tvoria súčasť tejto KZ a sú uvedené v prílohe.
    • 2. Zmluvné strany sa dohodli, že celková výška príspevku zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie (ďalej DDS) v roku 2014 je maximálne vo výške 10,- € mesačne z objemu zúčtovaných platov zamestnancov.
    • zásielka bola doručená v nasledujúci deň

Dobry den..
    Asi nie toto ste chcely napisat ako recenziu:)
    S pozdravom team pneumat.sk

Super a rychly obchod...

Rýchle vybavenie objednávky, dodanie do 2 dní. Super cena

Výborné.

S pozdravom team pneumant.sk

• Super cena v ramci pneu Matador R16 a pomerne rychle dorucenie do BA. Cena za dorucenie podla ks takisto v poriadku, aj ked balene po 2 ks.

Môj tretí nákup cez tento eshop a max. spokojnosť. Odporúčam - palec hore

S pozdravom team pneumant.sk

• Rýchlosť dodania. Pneumatiky boli aj z dobrým dátumom, žiadne úloženky. Cena bola tiež najlepšia na trhu. Som veľmi spokojný. Asi zimné pneu kupujem u nich.

• Veľká spokojnosť. Rýchle jednanie a skoré doručenie tovaru

S pozdravom team pneumant.sk

• V piatok som tovar objednal /piatok bol statny sviatok/. Neprislo mi potvrdenie objednávky, v pondelok som sa nedovolal, tak som objednávku pisomne zrusil. V utorok mi volal kurier, že mi to vezie. Prevzal som to. Dobre, ze som si to medzi tym neobjednal inde, lebo uz som komunikoval s inym obchodom.

Dobry den.
    Ospravedlnujeme sa za vzniknuty problem,ale maily system posiela hlavne do spamov,bohuzial mi s tym nic nevieme robit.
    Dakujeme za pochopenie team pneumant.sk

• Rýchlosť doručenia
    • Chyba mi doklad FAKTÚRA
    • Nemajú telefóny kontakt kde som sa chcel informovať za faktúru
    • Na mail nikto nereagoval

Dobry den.
    Originalna faktura je pribalena medzi pneumatiky,takisto ako inym zakaznikom.
    Telefonny kontakt je uvedeny na nasej stranke,a myslime si ze neni problem zavolat nam.
    Bohuzial neevidujeme od Vas ziadny email.
    S pozdravom a pekny den praje team pneumant

• Veľmi rýchle a seriózne jednanie
    • Žiadna

Odporúčam

S pozdravom team pneumant.sk

• Pneumatiky som mal dodané rýchlo

S pozdravom team pneumant.sk

• v nedelu som objednaval, v ponedlok som mal na aute a to za najnizsiu cenu, nie je o com

S pozdravom team pneumant.sk

• Rýchle dodania do dvoch dní

• rýchlosť dodania
    • nízka cena