Informoval som sa telefonicky, najprv som sa nedovolal, ale vzápätí mi volali späť. Informácie ohľadom produktu a dodania mi dodatočne zavolali a aj splnili...2krát nákup a všetko OK. Odporúčam.

• absolutne žiadny potvrdzovací email
    • nikto neberie telefony
    • kontaktny email nefunguje

mrtvy obchod

• Rýchli nákup

• Žiadna. Obchod nekomunikuje a už neexistuje.
    • Obchod už neexistuje a nekomunikuje

NEODPORÚČAM -ten obchod je podvod

Obchod je absolútne nekontaktný, nevydáva daňové doklady ani iné doklady o nákupe tovaru a tovar sa nedá reklamovať.

Po 15 dňoch od objednávky pneumatík nemám vôbec nič a pritom ani správa ani sa nedá do obchodu dovolať ani mail odoslať, tak neviem čo sa s nimi deje, preto nedoporučujem už objednávať z tohoto obchodu. Ešte že som neplatil vopred v hotovosti asi by boli peniaze už vo hviezdach.

do obchodu sa neda dotelefonovať na mail neodpovedaju ich stranka nefunguje asi skrachovali ale objednať sa dalo musel som objednať z ineho obchodu

Pneudom síce objednaný tovar nedodal, ale peniaze mi boli vrátené a za nepríjemnosti spojené s dĺžkou vybavenia celej veci mi poslali milý darček. Obchod sa ospravedlnil a poskytol vysvetlenie celej veci. Po tejto skúsenosti obchod vrelo odporúčam

Objednal som od Vás pneumatiky-CONTINENTAL CrossContact LX 2 245/70R16 111T XL, FR-na splátky od Home Credit,no kym bol uver schváleny predali ste vsetky 4ks a ja som dostal uplne ine pneu.

• Rychle dodanie aj cez pol krajiny
    • Dobra cena
    • Prijemny a napomocny personal na telefone

Dodatocne telefonicke otazky zodpovedane promptne, prijemny a informovany personal

• rýchlosť dodania
    • nie je možnosť kompletizácie kolies (pneu+disk+vyváženie)

OK

ďakujeme.

Všetko v poriadku odporúčam nákup

Ďakujeme.

• Ochotný personál predajne v PU. Rýchle dodanie pneumatík.

• Komunikacia
    • Dodanie
    • Ceny
    • Moznost vyberu dopravy pri objednavke (domov, depo...)

Ďakujeme.

• Možnosť osobného odberu po dohode.
    • Malá predajňa, nie sú všetky gumy ihneď k odberu, chýba pneuservis. Predajňa v centre mesta, nemá vlastné parkovanie pre zákazníkov.

Rýchle dodanie a dobrá cena.

Reakcia obchodu Pneudom

Dobrý deň, naša kancelária je len odberným miestom, kde nie je možné si kúpiť tovar, len si vyzdvihnúť vopred objednaný tovar. Pneumatiky skladujeme v skladových halách mimo mesta. Zaparkovať sa dá presne pred odberným miestom, ale žiaľ, parkovacia politika mesta neumožňuje prenajať parkovacie miesta pre zákazníkov.

• Personál ochotný poradiť

• rychlost vybavenia

Ďakujeme.

• Rýchle vybavenie objednávky, príjemná obsluha na predajni, úplne nové pneu (výroba začiatok roku 2019)

Ďakujeme.

Prišiel mi tovar presne taký aký som chcel a dĺho som nečakal,doručenie veľmi dobré a rýchle.Dobrý výber na stránke obchodu.Super, 100bodov. Aj nabudúce budem nakupovať v tomto obchode,vrelé odporúčam.