• spoľahlivosť , rýchlosť dodania, ústretovosť

DOT sedel ako bolo napisane na ich stranke. Cena super

• ochota zohnat pozadocvane pneu
    • cca o 10e drahsie ako by sa dali kupit najlacnejsie

• Ústretové jednanie pri zistení, že produkt nemajú skladom
    • ponúkli mi okamžite náhradu produktu za iný typ pneu KUMHO
    • Produkt pri objednávaní bol skladom, tak asi niekto medzitým objednal a potom už nebol skladom - ale to sa nedá považovať ako nevýhoda len moje pomalé prsty.

Ústretovosť a ochota

• Rýchle dodanie, tovar v poriadku, super poradenstvo

Ako jeden z mala E shopov z pneu naozaj dodal a bez meskania tovar, ktory ponukal na stranke. (Ine e shopy poslali potvrdenie objednavky a potom Vas kontaktuju ze tovar nemaju a ponukaju drahsie varianty tovaru)
    Naozaj odporucam

• rýchle a seriózne jednanie, spokojnosť

• nakupujem u nich už asi 5krát a vždy spokojnosť

• klamanie
    • neserióznosť

Objednal som si zimné gumy z daného obchodu. v objednávke som jasne uviedol, že v prípade ak gumy neboli vyrobené v 2014, žiadam storno. Z obchodu mi poslali email, že gumy posielajú a všetky sú z roku 2014. V skutočnosti prišli 3 z 2014 a štvrtá z 3 týždňa 2013, čo už budú takmer dva roky. Spoločnosť pravdepodobne úmyselne klamala v snahe zbaviť sa starej gumy a rovnako nedodržala podmienky objednávky. Navyše žiadosť o vysvetlenie ignoruje bez akéhokoľvek záujmu o ich zákazníka. Odporúčam sa zďaleka vyhnúť tomuto obchodu ak očakávate seriózny prístup a férový obchod.

• Skúste objednať! Ptvrdia objednávku a potom Vám zavolajú,že je to omyl! V e-schope mudávajú,že majú 4 ks na sklade, ale v skutočnosti je to podvod !

Know-Hovno!

• Rýchlosť, ochota, kvalita