• platba až pri prevzatí tovaru
    • neevidujem

• Výborná komunikácia, rýchlosť vybavenia objednávky, dobrá cena

Objednavka vybavená na tretí deň od podania s tým že som si ešte pýtal doplňujúce info o pneumatikách(DOT). Všetko prebehlo podľa dohody.

• Neda sa hned po objednani zaplatit kartou

Cena, rychlost dodania.

• rychlost
    • tovar skladom
    • nie je plus prirázka na dobierku
    • neviem

Rýchla reakcia.

Pre mňa výhoda osobného odberu. Nemusím platiť drahé poštovné. Výber je široký.

• Komunikácia
    • Dobrý výber

• Dobré ceny
    • Rýchlosť dodania

Pri osobnom odbere zaplatiť ešte +1€ za ks pneu je trošku scestné !!! Keby si to začali účtovať všetky obchody, že k nim prídu ľudia po nákup tak ďakujem pekne!!!! Tento poplatok by ste mali zvážiť

Som bol veľmi prekvapený z toho,že pneumatiky boli roku výroby 2024 s čím som vôbec nerátal DOT 0624.Ine obchody to vôbec negarantuju . Najlepšie ceny na trhu. Vrelo odporúčam tento obchod,rýchle dodanie tovaru a dobré ceny. Spokojnosť.

• Nakupoval som už niekoľkokrát, vždy bol tovar ....skladom a vždy doručený v krátkom čase. Voči konkurencii lepšie ceny.
    • Neviem o žiadnej

• Kvalita
    • Dobré ceny

Odporúčam tento obchod. Objednané pneumatiky mi prišli kuriérom dva dni po objednaní.

rýchle dodanie

100% tná spokojnosť!

• Prehľadný obchod a super komunikácia

Tovar mi stále nebol doručený kvôli “kapacitným problémom” na strane kuriérskej služby DPD.

Obchod udava stav pneu: Na sklade u dodavatela, dodanie do 2-3 dni.
    Pneu neboli po 8 dnoch od objednavky ani odoslane ku mne, ani na ich sklade a podla vsetkeho ich vobec neobjednali u dodavatela. Pritom som s nimi 2x v priebehu tyzdna volal a napriek tomu, ze mi slubili, ze ma budu informovat, kedy bude moja objednavka vybavena, ziadnu informaciu som od nich nedostal. Objednavka zrusena.

Reakcia obchodu PNEUCOM.sk

Ospravedlňujeme sa zákazníkovi za spôsobené problémy.
    Informácia o stave skladu u dodávateľa nie je úplne online pretože stav skladu, ktorý nám pošle výrobca v danom čase niekoľko krát za deň, môže byť s postupom času zmenená ( tovar sa prijme na sklad, alebo sa predá zo skladu ).
    V čase nášho objednania tovaru u výrobcu tento už na sklade nebol, predpokladali sme, že ho výrobca naskladní, čo sa ale nestalo.
    Pneucom

Som spokojná, tovar rýchlo dodali. Kvalita je super.