• dobre ceny.rychlost

spolojny a to velmi

• Rýchla dodacia doba
    • Dobré ceny
    • Prehľadný e-shop
    • Manipulačný poplatok aj za dodanie na pobočku - ale aj ten majú spomedzi všetkých pneu e-shopov najnižší, inde za dopravu zaplatíte aj dvojnásobok

• rýchlosť vybavenia objednávky
    • komunikácia
    • čerstvé gumy žiadne zležaniny
    • absolútne nič !!!

• spoľahlivosť
    • rýchlosť vybavenia obj.
    • kvalita
    • zatiaľ naviem

cana
    kvalita
    rychlosť

• Pneuservis, po prezuti vybruje auto. Pritom cena sluzby 45e bola na urovni autorizovaneho servisu.

Ak tak nakupit tovar, ale nevyuzivat ich sluzby. Ani po tyzdni sa nikto neozval na reklamaciu a musel som prevazenie riesit cez autorizovany servis.

Reakcia obchodu Pneubiznis

Dobry den pneumatiky ste mali hned,neevidujeme ziadnu reklamaciu na pneuservis,prajeme vela stastnych km

• cena, dostupnosť tovaru skladom

Tovar mali skladom a za dobrú cenu to rozhodlo o nákupe v tomto eshope.

• - aspon Vam zavolaju a informuju
    • - na webe "skladom" ale nieje na sklade
    • - personal to s odbornostou vela neprehana, doporuci ine pneu pretoze su "lepsie", ale v com su lepsie tak uz nevedia.

Neodporucam, strata casu, ale ako hovorim, aspon zavolali.

Reakcia obchodu Pneubiznis

Dobry den,na webe nemame uvedene ci su pneu skladom alebo nie,odporucili sme vam lepsie pneumatiky,len tie su o 6,-eur drahsie,pre porovnanie prilnavost maju rovnaku A,tak isto spotrebu paliva C . ponuknute pneu su tichsie maju len 70db a je to najnovsi dezen,co viac sme Vam mali k pozadovanemu tovaru povedat??cely problem je v cene to je nas nazor,pekny den

• chýba platba kartou

• nezobrazuje stav tovaru ktory je skladom a ktory nemaju na sklade

• poplatok za osobný odber

• najnižšia cena pneumatík
    • osobný odber v BA

Odporúčam

• najnižšie ceny
    • príjemná,ochotná a rýchla komunikácia
    • prehľadný web
    • predajca sa naozaj rozumie tovaru
    • pneuservis
    • uskladnenie pneu

Na tomto webe som nakupoval už druhý krát, a vrele odporúčam. Nevidím žiadne mínus, veľmi ochotný personál, ktorý sa naozaj rozumie tomu čo predáva, rýchle jednanie a prehľadný web. Pneu som objednal ráno, a na druhý den uz zvonil kuriér. Využil som aj prezutie pneu, počas ktorého mi bola poskytnutá káva, čaj a príjemné posedenie. Palec hore.

• aj kamenna predajna - osobny odber BA
    • prehladny web
    • kompletna ponuka
    • sluzby navyse - pneuservis

najepsi internetovy obchod,prehladny,podmienky ako ine weby ale najrychlejsie vybavenie objednavky,
    100% doporucujem

rychle dodanie , dobre ceny ,

• Velmi rychly / dodanie na druhy den
    • Bezproblemova komunikacia emailom a cez telefon
    • Rozumeju tovaru, s ktorym obchoduju

Potreboval som po defekte nestandartny rozmer 215/50/17 (mazda) a ako jedini mali na sklade a druhy den po telefonate boli u mna.
    Chcel by som vyzdvihnut fakt, ze rozumeju tovaru, s ktorym obchoduju, co v dnesnej dobe nie je pravidlom.

• Možnosť osobného odberu
    • super personál
    • možnosť obutia nových pneumatík priamo na mieste

Odporúčam

• Zavolali naspäť, po tom čo boli nedostupný.
    • Na heureke uvedené tovar na sklade, reálne tovar nemajú, ani u výrobcu. Tvrdili: "Máme 90% pneumatík a na Heureke sa to inak uviesť nedá".

Nutné telefonické overenie dostupnosti.

• -zatiaľ spokojnosť, dobrá dostupnosť tovaru, dobrá cena, dobrá komunikácia a ochota pracovníkov.
    • -drahý kuriér (10¨% dole z hodnotenia), inak OK

Vrele odporúčam, pomer cena a dostupnosť rozhodli.
    Narýchlo som potreboval letné gumy v októbri a tu ako jedna z mála stránok maly kvalitné Hankook 205/55/R16 91V.
    Cena bola dokonca lepšia ako v Polsku.