• Nulová komunikácia, celé Zle...
    • Nedodanie tovaru
    • Storno objednávky zo strany shopu bez udania dôvodu.
    • Žiadne telefonické spojenie.
    • Neochota riešiť vec - žiadna komunikácia

Bol mi zaslaný mail, že moja objednávka bola bez udania dôvodu stornovaná. Chcel som vedieť dôvod? Tak som tam napísal mail. Ďalej
    som chcel vedieť prečo ma nikto nekontaktoval, ako sa to bude riešiť, aké sú alernativy objednávky a pod? To len jednoducho napíšu, že storno a koniec? Super prístup... Nie? Toho kto si tovar objedna potvrdenie objednávky zaväzuje k plateniu. Shop dá prijatie a potvrdenie objednávky a to ho nezaväzuje k ničomu??? Super... Nie? Ďalej v mail storno bolo uvedené, citujem: " V prípade nejasností nás prosím kontaktujte na nižšie uvedené telefónne číslo." Žiadne číslo tam uvedené nebolo... To jedno ktoré som našiel na stránke bolo nonstop nedostupné...
    Ešte som napisal, že čakám na dodanie objednaného tovaru do 10 dní, ako som si to objednal a ako to bolo na stránke pri objednávke... Do dnešného dňa nemám ani tovar, ani odpoveď!!!

• Absolútne neodporúčam. V žiadnom prípade tu nenakupujte.
    • Obchod komunikuje nejasne alebo vobec.
    • Ak sa náhodou pomýlite, tovar nezreklamujete.
    • Po vrátení tovaru vám nevrátia peniaze.
    • Číslo, ktoré je uvedené ako infolinka je nedostupné už niekoľko dní.

Omylom som objednal zlý rozmer pneumatík. Pri obchode s pneu očakávate, že toto je štandardná chyba a že proces vrátenia pneu majú zmáknutý. Posielali sme pneu naspäť do čiech kuriérom, za 47E. Nedali vedieť, že obdržali pneu naspäť. Tri týždne sa tvária, že mi napíšu mailom kam majú vrátiť peniaze a vystaviť dopropis. Samozrejme dodnes nič. Telefón, ktorý majú uvedený ako infolinku je nedostupný už niekoľko dní. Nemám pneu, ani peniaze. Vybabrali so mnou nechutne. V žiadnom prípade tu nenakupujte. Prístup pani na infolinke (ked sa tam ešte dalo dovolať) bol mimoriadne vlažný. "Jasné, pošleme dobropis." "Dojde vám mail nemusíte sa báť." atď. Určite tu nenakupujte.

• jednoduchost a rychlost doručenia
    • zatial som nezistil žiadne

doporučujem som spokojny

Odporúčam.

• Rýchlosť dodania

Som veľmi spokojný odporučam

• nedrzia slovo

Dva krát som si objednal, ani raz mi tovar nedodali, aj ked v druhom prípade uvádzali ze tovar je na sklade a bude doručený do 48 hodin

• Neklame ponukou, čo ponúka má na sklade.

Odporúčam.

• d
    • d

d

• okrem mailovej komunikacie treba pouzit aj telefonicky kontakt

• všetky

Nevhodný

• dobre ceny, prehladnost, ochota pri priamom kontakte
    • jediny problem, ze som potreboval run flat pneu a neboli oznacene,a le po kontkatovani obchodu mailom mi podali upresnujuce info, takze vsetko OK

spokojnost

stornovana objednavka po tyzdni, som sklamana

• perfeknu komunikaciu, spokojnost s kurierom a s caasom dorucenia nato ze ste to posielali s ceskej republiki a do dvoch dni som maximalne spokojny uz pneumatiki jedine odvs objednavat budem
    • neviem ci mate nejaku kartu alebo extra zlavy pre stalich zakaznikou alebo pre tich ktorui su reguistrovany

lebo ste v kratkom case dorucili tovar neposkodeny a cenovo vyhodny
    urcite doporucim ho kolegom motorkarom

• prehľadnosť a rýchlosť vybavenia

seriózny partner

• Človek si môže prejsť všetky ponuky v pohodlí domova a porovnať si cenu a jazdné vlastnosti ponúkaných pneumatík.

Na naše dotazy nám predajca obratom zaslal odpovede a všetky prisľúbené termíny boli dodržané.

• Cena a doprava

Bol som spokojný

• ceny, poštovne zdarma

Ano odporäčam tento obchod aj ostatným

• dobre ceny
    • rychlost dodavky