Nakupoval som uz 2 krat a bez problemov

• lacný

Dodnes neviem, čo je s mojou objednávkou, nedostal som žiadne vyrozumenie o jej stave. Na môj mail taktiež nikto neodpovedal. Tovar som si musel nakoniec objednať v inom obchode. Môj prvý a určite aj posledný nákup v tomto obchode!

• Promtné vybavenie objednávok, super komunikácia so zakaznikmi, široký vyber produktov , veľká spokojnosť výrobkov na imunitu, zvlášť HLIVA ustricová s rakytnikovym olejom a echinaceou, ktora obsahuje najvyššie percento úcinnej dávky v jednej tablete. TOP.produkt vo vybornej cene ;). Vrelo odporúcam svojim známym, ktori si hneď tento vyrobok zakupili po 2balenia naraz.

Som maximálne spokojná s Pinia Pharmou, ktorá ponúka ozaj že širokú škálu rôznych produktov na rôzne druhy zdravotných problemov, dá sa vybrať. Perfektné ceny a rychle dodanie.

• Prvý nákup naplnil moje očakavanie

Ponúkajú niečo SKLADOM, v skutočnosti to vôbec nemajú. Nie je to prvá skúsenosť s českým e-shopom, ktorý ponúka niečo, čo nemá a ani v blízkej. Za vzor dávam e-shop na www.sportsdirect.com, kde napr. vypredajú určitú veľkosť nejakých tenisiek, tak túto informáciu zobrazia, že nie je k dispozícii. Ak vypredajú daný tovar vo všetkých veľkostiach, tak ho na stránke vôbec nenájdem.

• výborná komunikácia
    • dobré ceny
    • požadovaná kvalita

Nakupuje sa skvele výber dobrý mam len dobre skusenosti

• Tovar doručený načas, prekvapil darček, klienta si vážia

Moja objednávka a dodávka tovaru bola vybavená v krátkom čase. Produkt ešte hodnotiť nemôžem. Používam ho veľmi krátko.

Neviem čo sa stalo, ale zatiaľ mi objednaný tovar nebol doručený. Nakupoval som v tomto obchode už viackrát ale zatiaľ sa nestalo aby tovar nebol doručený do dvoch pracovných dní.

• objednávka vybavená rýchlo
    • GLS služba doručila tovar neskôr ako bolo avizované SMS-kou . /o 1.5 hod pod krajný limit./.

• rychlost

• dobre ceny produktov,ktore som chcel
    • zla prva skusenost

Moja prva skusenost s tymto obchodom nebola prave najlepsia. Pri dokoncovani mojej objednavky sa vyskytla chyba. Chcel som to zmenit a tak som dalsi den volal na cislo na stranke. Cely den bolo cislo vypnute. Nasledujuci den som sa po opakovanych volaniach konecne dovolal a vysvetlil som pani, ktora zdvihla, o co ide. Ta ma odbila, ze nie je pri pocitaci a tak mi nemoze pomoct a nech zavolam v pondelok(bol totiz piatok). V pondelok som sa konecne dovolal, znovu zopakoval celu vec a podarilo sa vsetko vyriesit. Dodanie tovaru sa mi vdaka celemu tomu postupu dost predlzilo. Nechcem tvrdit, ze je to zly obchod, ale moja prva skusenost s nim bola neprijemna.

mala som vymenený tovar namiesto dubovej kôry ste mi poslali iný tovar

Najlepsia cena kupovanych produktov.

• Avilut Ginkgo som kúpila za najnižšiu cenu na trhu. Super!
    • Trochu mi prekážalo, že od objednávky, ktorá bola v nedeľu, mi bol tovar doručený až vo štvrtok. Neviem, čím je spôsobená dlhšia dodacia lehota. Našťastie, kým odchádzala mamina preč, stihla som jej dať ten Avilut Ginkgo.

• Darček k nákupu ktorý padol ako ušitý na mieru
    • Výhodná cena
    • Doprava zdarma aj pri menšej objednávke

Určite odporúčam a nakúpim zas, obchod milo prekvapil

• Poslali mi aj darcek navyše