• výborná web stránka

Vážený zákazník,
    Ďakujeme Vám za kladné hodnotenie nášho obchodu a tešíme sa na Váš ďaľší nákup. S pozdravom pet24.sk

• za dva dni dodane bez problemov a zdarma

• rychle dodanie

vyborny shop

Vážený zákazník,

ochota personalu,vyšli mi v ústrety,odpovedali ihned na moje e maily,´dakujem,

• online nakupovanie
    • ...

Vážený zákazník,

• Dobrá cena a rýchle bezplatné dodanie tovaru.
    • Šofér, ktorý doviezol tovar mi nevedel dať
    • (a ani dodnes som nedostal)doklady, ako daňový doklad alebo dodací list a ani príjmový doklad, že som to zaplatil. Do ruky mi strčil kópiu mnou vyplnenej objednávky.
    • Okrem toho, mi bolo dodaných o 1 kg menej
    • granuly, ako som si objednal.

Vážený zákazník,

• rýchle dodanie,tovar dobre zabalený a zabezbečený tovar.
    • zatial som si nevšimla.

vrelo odporučam,2*som si objednala,100percentná spokojnosť,odporúčam.

Vážený zákazník,

• Rýchla dodávka a dobrá komunikácia.
    • Zatiaľ som žiadne nenašiel.

Spoľahlivý obchod s rýchlou dodávkou tovaru.

Vážený zákazník,

tovar mi dosiel velmi rychlo, som spokojny

Vážený zákazník,

• pohodlie(objednavka z kresla)
    • cena vyrobku(super akcia)
    • prehladnost stranky

vlastne skusenosti s obchodom nemam takmer ziadne, nakolko som vyrobok objednaval prvy raz. Tento obchod odporucam aj svojim znamym, lebo som s dorucenim vyrobku spokojny.

• výhodné ceny
    • rýchle doručenie toveru
    • neviem

tovar za výhodnú cenu
    spokojný s rýchlym dodaním tovaru
    áno odporúčal
    bol som spokojný

Vážený zákazník,

• vsetko je ok , som spokojny aj scenov aj s dorucenim ,hlavne pri nakupe nad 20 kg som mal dopravu zadarmo .

• rýchla dostupnosť
    • bez slabín

• rýchlosť
    • nemá

velmi spokojná

Vážený zákazník,

• Dobrá cena tovaru aj cena dovozu.Rýchlosť dopravy.
    • Nenapísali mi ani nezavolali, v ktorý deň príde zasielka.Môže sa stať že nie sme doma. Treba deň vopred dať vedieť.

Veľmi dobrý!!!

• doprava zadarmo
    • veľký výber tovaru

• Skvelá komunikácia, rýchle dodanie,
    • žiadne zatiaľ

Skvelá spolupráca, kvalitný tovar,rýchle dodanie, poštovné ev.kuriér už pri menšom množstve zdarma. Vrele doporučujem +++++

Vážený zákazník,

• siroky sortiment, nizke ceny, expresna dodacia lehota, postovne zdarma pri nakupe nad styridsat eyr
    • ziadne. konecne obchod ako ma byt

fantasticke, budem nakupovat znova, odporucam!

• dobré ceny
    • široký výber
    • nemusím nikam chodiť a nosiť ťažké vrecia granúl
    • jediné čo mi prekážalo bolo to že boli prázdne kategórie (kone a p.)

Obchod je prehľadný čo sa týka tovaru pre takpovediac "bežné zvieratá" (psy, mačky a p.) ale zákazníka môže zmiasť, že je tam uvedená aj kategória ako kôň alebo hospodárske zvieratá, ktorá je ale reálne prázdna. Doba dodania tovaru bola rýchla, objednávka prebehla korektne, tovar bol v poriadku a tak nemám žiadne väčšie výhrady.

• výborné ceny

S obchodom som bola veľmi spokojná, ponúka sortiment za skvelé ceny. Trošku sa mi nepáčilo, že objednaný sortiment mi došiel v škatuli, na ktorej boli po stranách tuším 2 diery, čiže som to mala celé navlhnuté od vonkajšieho prostredia, ale vzhľadom na to, že sa jednalo o plastové časti, na kráse im neubudlo. Problém by mohol vzniknúť pri takomto zasielaní napr. krmiva alebo dreveného príslušenstva, čo sa mňa však netýkalo a nakoľko som objednávala prvý krát, neviem posúdiť, či sa nejednalo len o jednorázovú chybičku... Obchod aj napriek tomu hodnotím kladne.