• Tovar ktorí pri objednaní avizovali že majú skladom vôbec nedodali

Objednávam cez internet už mnoho rokov ale tak ako sa zachoval tento eshop k zákaznikovi som ešte nezažil.Objednal som oblečenie pre psíka ktoré mali skladom okrem toho ešte nejake psie konzervy. Po týždni mi prišiel balík s tovarom ktorí som vopred zaplatil a po rozbalení šok že okrem pomačkaných konzerv tam viac nič nebolo.Oblečenie pre psíka pre ktoré som vlastne objednával s tohto eshopu chýbalo.Na moju telefonickú stažnosť mi po preverení odpovedali že tento tovar nemali ani skladom a nedá sa ani objednať.Aj to sa môže niekedy stať ale aroganciu tohto eshopu vidím v tom že keď zistili že tovar mi nemôžu poslať tak miesto toho aby zákaznika ihneď upozornili buď telefonicky alebo emailom tak ho nechajú čakať týždeň až sám zistí že mu prišiel nekompletný tovar.Namiesto toho som tam našiel na posmech lístok od baliča Jakuba že ďakujeme za objednávku s otázkou či je všetko vporiadku a ak nie, zaslúžime si vyťahať za uši.Tak vás ťahám za uši aspoň takto na diaľku a s pozdravom že to bola posledná navšteva vo vašom eshope.

• Veľmi dlhá doba od zaplatenia po doručenie

Ako som už písala, aj keď tovar som platila kartou, takže obchod mal peniaze ihneď, trvalo veľmi dlho, kým mi zásielka bola doručená

Na tovar zatiaľ stále čakám už 10. deň Tovar nebol na sklade. Bolo ho potrebné doskladniť. Neviem prečo potom na stránke píšete, že tovar je na sklade keď reálne nie je.

Spokojnosť

• Dobrý výber aj celkom dobré ceny.
    • Trocha dlhé doručenie. Všetok objednaný tovar bol skladom a aj tak bola objednávka odoslaná až takmer o týždeň. Po odoslaní to ale dopravca doručil na ďalší pracovný deň.

Trocha dlhá doby dodania ale inak v pohode.

Bezproblémový obchod.Ak niečo náhodou nemajú na sklade,tak sa Vám ozvú.Rýchle jednanie.

• Kvalita
    • Pohodlne objednane z domu.

• Nesúlad medzi ponukou a skutkom doručenia. objednávka išla a tovar nemajú na sklade.

• Rychlé a spolehlivé dodání

• Široká ponuka, okamžitá reakcia

• Pekne a kvalitne veci, objednavali sme uz viac krat, avsak nikdy sme necakali tak dlho na objednavku ako teraz (vyse 10 dni stale cakame)
    • Velky vyber
    • Dobre ceny
    • Po 10 dnoch nam tovar stale neprisiel, ani nas neinformovali o nedostupnosti produktu, pritom pri objednavani bol na sklade
    • Nedostatocna komunikacia

• Všetko prebehlo hladko. Ďakujem za výborný nákup.

Som veľmi spokojná s nákupom, kvalitnými granulkami, výbornou cenou. Zostávam Vašim verným zákazníkom :-)

• super granule pre mojich alergickych psikov za dobre ceny

Tovar som objednala, rýchlo mi ho dodali, s výrobkom som veľmi spokojná a odporúčam ho pre malých psíkov na dobrý dych. Zvlášť ma potešil pozdrav pre miláčika s podpisom.

• Dlhé dodanie

Sortiment a ceny OK,ale rátajte okolo týždeň a viac s dobou dodania.

• Rýchle dodanie a kvalitný tovar

• Ako výhodu obchodu vidím v dobrých cenách produktov ale inak ťažko niečo hodnotiť keďže mi tovar ešte nedorazil ale už by mal byť na ceste...
    • Veľmi dlhá dodacia doba ale na druhej strane ak to niekomu nesúri tak by to nemusel byť až taký problém...

Dobré ceny aj komunikácia obchodu keď máte nejaké otázky. Ale čakať takmer 2 týždne na tovar je fakt dosť. Možno to je spôsobené momentálnu situáciou...

• Vyberajú na charitu

• Nakupujem v ňom 3roky,som veľmi spokojný!
    • Nemám nič.

Prislo pekne zabalene, co je zlepsenie oproti predchadzajucim skusenostiam s balenim (tazkych konzerv).
    Velmi dlha doba dorucenia - 10 dni, objednala som 11.1. a dostala 21.1., sice ma kontaktovali (3 dni po objednavke) ze tovar musia naskladnit ale trvalo este tyzden kym ho dorucili. Velmi neprijemne, ak sa preratam so zasobami (specialneho krmiva pre psa, ktory nemoze jest nic ine).