• tovar som si objednala už asi pred týždňom a stále nebol poslaný .

Reakcia obchodu PEPE7

Milá Ema,

Ľutujeme, že vaša skúsenosť s naším obchodom nebola podľa vašich očakávaní. Chceme vás ubezpečiť, že vaša spokojnosť je pre nás prioritou a sme tu, aby sme vám pomohli vyriešiť akýkoľvek problém.

Podľa našich záznamov sa zdá, že objednaný tovar bol produktom, ktorý v čase objednávky nebol skladom, s predpokladaným dátumom odoslania v budúcnosti. Rozumieme, že čakanie na produkt, ktorý je dôležitý, môže byť frustrujúce, a chceme vám poďakovať za vašu trpezlivosť a porozumenie v tejto situácii.

Ak existujú akékoľvek nejasnosti alebo otázky týkajúce sa predpokladaného dátumu odoslania vášho produktu, alebo ak by ste si želali diskutovať o možných alternatívach alebo riešeniach, neváhajte nás kontaktovať. Naším cieľom je zabezpečiť, aby ste boli spokojní s vaším nákupom a službami, ktoré poskytujeme.

Ďakujeme vám za pochopenie a tešíme sa na riešenie tejto situácie k vašej spokojnosti.

S úctou,
    Pepe7 tím

• Rychlost
    • Spolahlivost

• Rychlost

• Veľmi rýchle vybavenie a doručenie

• Spokojná

Čo som si objednal to som aj dostal. Vybavenie bolo rýchle, komunikácia zo strany obchodu bola veľmi dobrá (automatické e-maily o stave objednávky)

+ Detailné informácie o stave a dodaní tovaru

super

• veľmi rýchlo vybavené

Rýchle dodanie bezproblémový obchod. Zásielku som sledovala a o všetkom som bola informovaná.

• Nizke ceny...rychlosť spracovania a dodania...proste na 1tku ;)

Mozem len odporucat.

• Otrasny zakaznicky pristup
    • neodporucam

Reakcia obchodu PEPE7

zákazníkům se snažíme vyjít vstříc a řídit se pro-zakaznickým přístupem. Je težké se vyjádřít k anonymní recenzi, kterou mohl napsat kdokoli. 99% našich zákazníků je spokojených.

Pepe7.sk

• cena,tovar skladom

odporučam

• predladnost
    • nestretol som sa s nimi

vyborne