Spokojná

Už viac krát som objednala pančuchy, a veľká spokojnosť

Objednavala som prvýkrát, takže som spokojna a promptne vybavená, až na kuriera GLS, ktorý bol neochotny, ale viem že to sa Vás netýka

• Som veľmi spokojná. Ďakujem.

• Rýchle dodanie,skvelá komunikácia
  • V ibjednavke su aj pančuchy na autička tie tam niesu zahrnute,ale zaplatene ano.

Reakcia obchodu PELEA s.r.o.

Dobrý deň. Ako sme vám spomínali aj do telefónu, sme sklamaný z Vášho hodnotenia :(. Vašu objednávku z 24.11 u nás v poriadku evidujeme,ale ako máme uvedné na stránke, zásielky odosielame až po ich úhrade. 29.11 sme Vám zasielali avízo, že objednávku máme pripravenú na expedovanie,ale stále neevidujeme Vašu úhradu. Tá nám nabehla až dnes, čiže sme nemali možnosť do dnešného dňa zásielku expedovať. Z tohto dôvodu považujeme Vaše hodnotenie za nerelevatné. Ďakujeme za pochopenie. pelea.sk

tovar prisiel v poriadku, pancuchy krasne a hebke na dotyk, spokojnost aj s vyberom, krasne autickove

• Rychle dorucenie
    • Krasne tricka
    • Vyborny material
    • Perfektna cena
    • Ziadna

• Dobrá komunikácia,ústretovosť
    • žiadna

• Spoľahlivosť

• Obchod mi poradila kolegina som spokojná.

Je to zodpovedný obchod.

• Váš obchod má pekné veci ale škoda že sa nedá platiť na dobierku preto som zrušila objednávku.

Reakcia obchodu PELEA s.r.o.

Dobrý deň. Ďakujeme za Vašu reakciu a je nám ľúto že absencia dobierky bol dôvodm zrušenia nákupu. Dobierku ako takú sme mali stabilne v ponuke až do leta, keď sa naozaj vo veľkej miere začali množiť neprebrané zásielky, alebo falošné objednávky. Týmto krokom sme sice obmedzili možnosť nákupu, na druhej strane sa zaefktívnil čas na spracovanie objednávok, zamedzilo zbytočným nákladom na dopravné a hlavne sa znížila blokácia produktov z ponuky z takýchto objednávok. Ďakujeme za pochopenie, pelea.sk

• Rýchle vybavenie a dodanie

• Kvalitné pančušky, dobrý výber, rýchle dodanie

Rýchle dodanie a dobrá kvalita.

Rychlost dodania.

Vyšli mi v ústrety ,čo sa týka platby a tovar mi bol doručený bez problémov.Ďakujem.

plne spokojny

• Pestry vyber tovaru