Predajca je cigáň nevychovaný hulvát

• Absolútne nedodal tovar bez udania dôvodu

Tvári sa, ako fungujúci obchod, ale vôbec nefunguje.

• Píšu doručenie do 2-3 pracovných dni a mne nic nedošlo a ani uz NIC NECHCEM ...NEODPORÚČAM

• Primerané ceny, doprava zadarmo bez limitu

Odporúčam.

• objednal som doobeda jeden den a na druhy mi telefonovali, ze je tovar na predajni
    • osobny odber
    • prehladnost stranky

Predtym ako som objednal tovar z daneho obchodu, tak som si nepozrel hodnotenia na heureke, co zvycajne robim, ale az ked kupujem tovar za vyssiu cenu. Keby som videl tieto hodnotenia, tak by som asi zvazoval objednavku, ale nakoniec som ju nezrusil. Objednal som len tasku na 19" notebook a redukci DVI-VGA. Na druhy den od objednavky mi volali, ze je tovar na predajni. Nemozem sa stazovat. Tento typ tasky nemali takmer nikde a ked tak za vysoku cenu.

• Široký sortiment
    • Niekedy dlhšie čakanie

Cena/pomer v pohode

• Tovar nebol doručený ani po 10 tich dńoch....Žiadna komunikacia

neodporučam

• nic
    • hmmm ... no ... objednavka caka na potvrdenie obchodneho oddelenia od 14.07.2016 (je 11.10.2016). Slo o tovar ktory evidovali na sklade. Jogini a budhisti isto pockaju ... ostatni zvazte.

nanic ... uz sa len smiat

• za tie ceny to nestoji
    • aktualizujem: ... od 14.07.2016 cakam na potvrdenie objednávky (je 26.08.) ich "obchodným oddelením" ... pričom tovar mal byt na externom sklade. Na email mi samozrejme neodpovedali ... stastie ze som neplatil dopredu.
    • Nepodporujte tychto darmozracov. Nech skrachuju na svojej lenivosti.

Katastrofa

• ceny (nie sú všetko)
    • Dva týždne čakám na potvrdenie objednávky "obchodného oddelenia" e-shopu, napriek tomu, že tovar majú mať na externom sklade. Písaný e-mail, v akom stave je objednávka ... bez odpovede. Ak porovnávam s inými e-shopmi, komunikácia je absolútne nedostatočná (žiadna) ... .

Zvážte si, či inde nenakúpite v pokoji ale o pár eur viac.

• nic verte cena tovaru zato nestoji nakupovat
    • neodporucam servis telefonov polku srubiek neda spat co boli v nom vsimnite si stol sama srubka a telefon neni potom stabilny ako ma.... ten tlsty chamtivec co ste spominali v dargove je brat majitela ale sa hraje na majitela je to trapko a tou aroganciou a spravanim si kompenzuje komplexy ze ma 2 metre atd

arogancia majitela a jeho brata je otrasna a zamestnanci su arogantny alebo maju take spravanie lebo to maju prikazane verte viem neco otom

• celkom sexy sracko :D poradil a aj pobavil =)))
    • nemam ziadne vyhrady

bezproblemovy nakup

• Rozdiel v cenách medzi ich kamenným a internetovým obchodom je 60%. Keď na to prídete, okamžite po kúpe a chcete vrátiť tovar, alebo internetovú cenu, začnú s Vami jednať drzo, arogantne, majú ironické poznámky. Sú to vlastne zlodeji.

rozdielne ceny kamenného a internetového obchodu
    rozdiel neprimerane vysoký - cca. 60%
    drzé jednanie pri reklamácií ceny

• Kúpila som v tomto obchode náhodou
    • Arogantné jednanie v obchode, predávajúci je milý iba pokiaľ niečo nekúpite potom sa s Vami nebaví

Absolútne nedoporučujem tento obchod navštíviť, čo už len vstúpiť doňho.
    Arogantné jednanie, predajca je milý iba pokiaľ nepredá, potom je arogantný a odmieta sa s Vami vôbec rozprávať.
    Jedným slovom hrozný obchod

• 70 % preto lebo objednavam iba cez e-shop. vsetko max spokojnost no niekedy to trva dlhsie
    • stranka laguje obcas nefunguje
    • expedicny sklad
    • stranka by mohla byt lepsia

v kamennom obchode som nakupoval asi 2x stale som nasiel co som hladal

ten tlsty chamtivec by tam nemal pracovat velmi je arogantny

• Najstupidnejší obchod na Slovesnku objednal som tovar, žiadna komunikacia s obchodom pisal som emaily ,telefonoval a ozval sa ženský hlas že je to omyl.

Neodporučam žiadna komunikacia zo strany predajcu ,vyhybať sa obchodu čo najdalej

• pristup
    • ochota poradit/ vyriesit problem
    • komunikacia
    • super ceny

pan ktory robil 22.07.2015 bol velmi ochotny mi pomoct a odpovedal na vsetky moje otazky , problem sme vyriesili.

• prosim?
    • uplne cele zle vsetko od obsluhy az po majitela a ceny

skor ako by som mal znova nakupit v tomto obchode si radsej odseknem obe ruky,

• nic
    • otrasne ceny, otrasny pristup k zakaznikom, otrasny majitel,

majitel klame az sa mu z usi pari nehovoriac o tom za ake ceny predava tovar, mal by sa hanbit za taky obchod, nechapem ze sa este stale najde niekto kto unho nakupi,