• Export, doprava, balení

Zboží nebylo doručeno v originálním balení, pouze vložené do papírové krabice bez žádné výstelky. Zboží bylo otlačené, zašpiněné a to i z vnitřní strany zboží.

• na moju objednávku mi nikto 11 dní neodpovedal

• Prehladnost
    • Ziadne

Odporucam

• Kvalita, flexibilita, ochota predavajúcej!

Odporúčam!

• Jediná výhoda ked sa to da nazvať výhodou, ze ako jediný slovenský eShop ma v ponuke O'bag aj ked velmi skromne, ale aspon
    • Žiadna komunikácia so zákazníkom, až na moj 3 mail zareagovali s tým, ze O'bag je vypredaný a prešlo 10 dní a stále netuším kedy a ci vobec mi bude tovar doruceny
    • Nekonecna dodacia lehota. Uz cakam 2 tyzdne namiesto 7 dni a stale nic. Uz tam nikdy nic nekupim.

• ústretovosť, komunikatívnosť, ochota

Ich heslom je psokojnosť zákazníka a tak to naozaj je.

• Veľmi sa mi páči široká ponuka kufrov.
    • Nezistila som žiadne pri mojej objednávke.

Určite treba pozrieť tento obchod pri hľadaní cestovnej batožiny, majú kufre od lacných až po tie najdrahšie značkové.

• Jednoduchy, prehladny, moznost platby az pri prevzani tovaru.
    • Dodacia lehota je dost dlha...

Zatial mi je tazko vyjadrit sa, nakolko tovar ktory som si objednal, mi zatial nebol doruceny

• spoľahlivosť, ochota komunikovať v prípade nutnosti
    • zatiaľ nenachádzam

Spoľahlivosť, ochota, ústretovosť, poskytnutie pravdivých informácií. Nebudem váhať pri ďalšom nákupe, že na koho sa mám obrátim.

• výborná komunikácia

Som velmi spokojná

• Veľká ponuka, vedia veľmi dobre poradiť.
    • nezistil som

Veľký výber tovaru, výborná komunikácia, rýchle dodanie tovaru.

• množstvo ponúkaného tovaru v rôznych variantoch či už veľkostných alebo farebných
    • dobrá komunikácia s predajcom
    • nezistila som

prehľadný eshop, výhodou je množstvo ponúkaného tovaru v rôznych variantoch či už veľkostných alebo farebných, komunikatívny predajca, možnosť sa telefonicky poradiť