• Žiadna
    • Nekomunikujú, telefón vypnutý.

• tovar nedorazil (10 dni po objednavke, na stranke bolo pri tovare napisane do 3 dni); obchod nekomunikuje - mobil vypnuty, na mail neodpovedaju

• Obchod má vypnutý telefón a nekomunikuje so zákazníkom ani mailom

Neodporúčam tento obchod.

• Dobrá komunikácia zo strany obchodu .
    • Prehladné stránky.
    • Dobrý tovar.

• Kvalitny tovar,viac moznosti dodania,siroky vyber
  • Napriek telefonickému uisteniu, že tovar bude nasledujúci deň, neprišiel ani o 3 dni...

• v ponuke sú produkty , niektoré uvedené ako "novinka", avšak nie je možné ich objednať

Tovar, ktorý nebol na sklade bol uvedený ako dostupný. Snáď budú prehľadnejší na skladových zásobách. Neviem, či by som odporučila tento obchod.

• široký sortiment
    • komunikácia a zavádzanie ohľadom dodania

Stránka už nefunguje - nie je možné si pozrieť sortiment. Na emaily nikto neodpovedá. Čakám už 3 týždne. Použite iný obchod.

• nic
    • Zavádzanie na stránke, nulová komunikácia

hladal som konkrétny kufor a len na tejto stránke bolo napísané, že je k dispozícii a keďže som ho potreboval do 3 týždňov, tak som šiel sem. Avšak po 2 týždňoch od objednávky mi prišiel mail, že môj kufor bol objednaný a že za mesiac príde! tak som napísal pánovi Schusterovi (snáď to nie je bývalý prezident) že by som nespokojný a či sa s tým nedá niečo robiť. Za týždeň mi ani neodpísal, tak som mu dnes napísal smutný mail, že na služobnú cestu pôjdem so starým rozbitým kufrom a teda že nie som spokojný s tým že sa ani neunúval mi odpísať na predošlý mail a že chcem objednávku principiálne zrušiť. No a obratom mi p. Schuster poslal storno objednávky bez ani sprostého "prepáčte". Katastrofálny prístup. Nikdy viac.

Objednala som si tovar pred troma tyzdnami, ktory mi doteraz nebol doruceny. Komunikacia nulova. Tovar som vopred zaplatila. Zvazujem podat trestne oznamenie za podvod. V pripade ak sa niekomu stalo obdobne, prosim kontaktujte ma na tel.cisle 0911076053 za ucelom podania spolocneho trestneho oznamenia.

Maximalna spokojnost.

• Nic
    • Absolutně žádná komunikace, odpověď na mail kde jsem se ptal kde se mé zboží nachází, mi přišel dotazník o spokojenosti. Už metu neuvidí.

Totální propadák.

• Ziadne
    • Komunikacia absolutne ziadna,tovar objednany pred 3 tyzdnami,nedoruceny

Tento obchod uz asi nefunguje,obratte sa inam.

Prisiel vobec niekomu tovar za posledne tyzdne?
    Ja cakam uz mesiac a stale nic.. Nereaguju ani na maily (od zaplatenia), ani sa neda dovolat..

• Tento obchod nekomunikuje, stacilo by napsat - omlouvame se , zbozi dodame pozdeji cca za x. dni. Bohuzel - zadna odpoved na dotazy

Zatim jsem zklamany

• od objednávky uplynuli už tri týždne a tovar stále nemám

• -nulová komunikácia s klientom (telefonická aj e-mailová)
    • -nedodanie tovaru v dohodnutej dobe
    • -nevrátenie platby

Neodporúčam.

• Dobra komunikaci a vsetko top eshop
    • Nic

Super obco

• Výhodu ze neminiete peniaze, kedže tovar nedoručil.
    • Komunikatívnosť. Neodpovedá na maily ani telefonáty.

Najhorší eshop