Na stránke majú veci skladom ale po odoslaní objednávky za nejaký čas príde e-mail že tovar nemajú......stalo sa to už veľa krát.

Reakcia obchodu Party-store.sk

za neaktuálnosť skladovosti sa veľmi ospravedlňujeme. Už sú spustené nové stránky na ktorých nájdete všetko aktualizované.

Team party-store.sk

• Nedajú sa využiť ako som chcel. Sú malé.

• Peniaze vám nevrátia

• tovar mi bol doručený, ale niečo mi vymenili, chcela by som výmenu tovaru za tovar, ktorý som si objednala,ale nie je možné sa tel. spojiť, ani na mail nikto neodpovedá.......

Inak som s tovarom spokojná, ale komunikácia je na mŕtvom bode. nedajbože chcieť niečo navyše...Hlavne že zaplatím a to je koniec. Viac sa nezaujímajú....Toto je už moja druhá takáto skúsenosť. Taktiež mi nedorazil balík, nikto sa neunúval ho hľadať,...a nikto mi nebral telefón - nedovoláte sa na čísle, ktoré majú uvedené- odkazuje = neexistujúce.....

• ani obraz
    • ani zvuk

• Tovar mi umoznilo objednat ale nebol vobec na sklade. Neaktivne telefonne cislo na strankach.

Nespokojnost. Tovar som musrla objednat inde.

Team party-store.sk

• Objednali sme 2ks a prišiel 1ks aj to zaslané niečo iné. Telefónny kontakt uvedený na stránke hlási, že neexistuje. Tovar treba vrátiť do ČR, čo nás vyšlo cez 10 Eur.
  • EShop ukazoval že je tovar skladom, po dvoch dňoch mi prišiel email že tovar nemajú.

• Rychla komunikácia.
    • 3 rozne druhy tovaru, ktory som si objednala, nebol skladom napriek tomu, ze na webe zelenym svietila informacia SKLADOM.
    • Informácie na webe teda považujem za zavádzajúce.

• ziadna komunikacia

Uvádzajú tovar skladom, no v skutočnosti ho nemajú. Spravil som objednávku a na druhý deň som volal či mi tovar bude doručený, dostal som odpoveď že áno. Na ďalší deň mi prišiel e-mail že tovar nemajú. Zavádzajú a poskytujú nepravé informácie. Ešte že som neplatil prevodom.

• žiadna výhoda!
    • Obchod absolútne neodpovie zákazníkovi. To, čo som si objednala mi vôbec neprišlo. Navyše tovar prišiel poškodený. Napriek tomu, že som si tovar objednala, cez slovenskú web stránku, prišiel z Čiech, čo znamená, že keď ho chce zákazník vrátiť v zmnysle zákona do 14 dní (pretože na reklamáciu nereagujú), musí to zasielať do Čiech, čo sú zvýšené náklady na poštovné. Tovar som si objednávala na retro ples. Nakoľko mi poslali niečo úplne iné ako som si objednala, bolo to nepoužiteľné. Otrasný prístup - teda ignorácia zákazníka. Nikdy viac!

Dostal som tovar, ktorý som si neobjednal a 2 týždne márne čakám na opravu.

nedodané komplet kostým sestričky, telefón stále vypnutý, na email neodpovedajú.

• Na otazku v maile som odpoved nedostala
    • Cez telefon sa s nimi neda spojit

• objednala som si tovar a predajca mi tvrdil ze tam ziadnu ojednavku nemam a ani mi ju nevyskladnil a pritom mi prisiel potvrdzujuci email ze objednavanie prebehlo v poriadku

odporucam nenakupovat na tychto strankach, pretoze som si objednala dres na hokej, ktory mi nebol do odchodu na MS v Koline doruceny a ked som predajcu kontaktovala co je s objednavkou, tak sa tvaril ze on tam ziadnu objednavku nevidi a nema takze som zbytocne cakala vyse tyzdna a nic mi neprislo. A to som este uvazovala ze zaplatim za tovar prevodom na ucet, tak to by som uz peniaze asi ani nevidela.

Karnevalový kostým ktorý som si objednala ma trochu sklamal.Nesplnil moje predstavy pretože je iný ako na obrázku podľa ktorého som si ho objednala. Keby ma netlačil čas asi by som ho vrátila.

• nekvalitny tovar, hned sa odtrhla stuha zo zadu, mal obsahovat saty s podvazkami a prisli len saty, v predu nekvalitne a krivo prilepene kriziky

uz nebudem objednavat z tejto stranky