Parfumworld

• Rychle odpovede na maily
  • Postovne zadarmo
  • Rychle dodanie
  • Nic

Asi jeden z najlepsich internetovych obchodoch na parfemy, nakupil som parfem za velmi dobru cenu, parfem dorazil v priebehu jedneho dna, no bohuzial nasiel som jednu vadu, skontaktoval som obchod v priebehu 1 hodin som dostal odpoved ako mam postupovat pri reklamacii, na druhy den ma kontaktovali / a to velmi priatelsky a seriozne ako sa ma / ze dostali reklamaciu a ze zajtra mi poslu novy parfem zadarmo aj bez postovneho, dnes som dostal parfem co je uz v poriadku.
Tiez nechapem ludi ktory napisu ze obchod nepredava originaly a ze zbytocne vychadzovali peniaze neviem preco to nevratia alebo pojdu do kamenneho obchodu a overia ci je parfem original, ale existuju stranky na overenie originality parfemov ako napriklad checkfresh.com, moze za to aj nejaka reformulacia, ja zatial som 100% spokojny, a urcite si objednam aj v buducnosti

• Áno (3)

nada galova

Pridané: 24. apríla 2016

• naco prosim vas davate do ponuky tento parfem trussardi skin ked pisete ze je vypredany!vzdy ked pridem na vasu stranku a mam o to zaujem stale pisete ze vypredany!tak ho stiahnite z ponuky prosim vas lebo takto len zavadzate zakaznikov.dakujem za pochopeniee.Galova

som velmi sklamana ze zavadzate zakaznikov ktori by naozaj mali zaujem od vas nakupovat.

• Nie (1)

Ingrid

Pridané: 4. januára 2016

• komunikácia / odpoved na email/ perfektná
  • parfem ktorý som nikde na nete nenašla
  • cena OK
  • a veľmi rýchle dodanie

Eva

Pridané: 30. marca 2015

• Ponuka toaletnej vody, ktorú som inde nenašla.
  • Kontakt so zákazníkom veľmi ústretový.
  • Toaletná voda, zodpovedá originálu len obalom a cenou.
  • Vôňa je mimo, farba nezodpovedá originálu (veľmi dobre ju poznám), vôňa je až nepríjemná.

Tento obchod už navštívim asi len omylom.
Za tých 60,00 EUR som si naozaj mohla dopriať niečo iné.
Keby to bolo možné (čo asi ťažko), hneď ju vrátim.
To ani darovať neôžem i keď viem kto by sa originálu potešil.

• Áno (16)
  • Nie (6)

alena

Pridané: 9. marca 2015

• oceňujem ochotu a komunikáciu so zákazníkom,
  • ako jediný internetový obchod na Slovensku ponúka moju obľúbenú vôňu a hlavne je to ORIGINÁL

Určite aj v budúcnosti budem nakupovať v tomto obchode, predajca mi ochotne zistil dátum výroby toaletnej vody na základe kódu,údaje mi poslal mailom.

• Áno
Avatar používateľa

JLo

Pridané: 19. decembra 2014

• super komunikácia so zákazníkom
  • dostupné aj ťažko dostupné parfémy
  • poštovné zadarmo

Som veľmi rada, že som objavila tento int. obchod a našla som v ňom parfém, ktorý sa už nedá zohnať :) určite budem nakupovať aj nabudúce :) a vysoko oceňujem komunikáciu so zákazníkom.

• Áno (2)

Daniela

Pridané: 18. decembra 2014

• Som velmi spokojna, parfem mi prisiel na druhy den a za cenu 63 eur, pritom v inych internetovych parfumeriovych obchodoch tento parfem stal 95 eur.

super, odporucam

gabika

Pridané: 3. decembra 2014

• Ako jediní na SK mi dokázali zohnat moj oblubený parfum,čím ma dost překvapili.Dobra cena,rychle dodanie
  • Nemám nič

AK budem potřebovat něco extra,určité sa vrátím sem

• Áno (2)

niki

Pridané: 23. októbra 2014

Dobrý den, nevíte někdo jestli posílají parfémy i do ČR?

• Áno (3)

majcicimajcici

Pridané: 21. októbra 2014

• absolútne bleskové dodanie, síce je drahší ako v inej parfumérii, ale bohužiaľ len dve parfumérie majú túto toaletnú vodu dostupnú. Asi tak pred 15.rokmi sa mi stratil z trhu a som celá happy, že sa znovu objavil:)
  • menej vydrží ako v minulosti

Určite odporúčam aj ďalším, jeden deň som objednala a na druhý som ho mala doma:) To ma milo prekvapilo:)

Zobrazujem 1 - 10 zo 15 recenzií [ 1 ] 2