• Rychle dodanie

• Dobra cena
    • Rychlo vybavená objednávka
    • Trochu mi chýbala priebežna komunikácia o stave vybavenia zákazky
  • Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.4.2 OP Heureka.

Rychlost

• prehľadná stránka, dobrý výber, rýchle zaslanie

• dobra komunikacia
    • rychlost dodania

super obchod

• rýchle doručenie

• Vsetko bolo super.

Nadalej budem vyuzivat vase sluzby.

dobrá cena, rýchle dodanie

Lákavý pristup, veľka ochota a nadmiera spokojnosť. Telefonicky som sa informovala o tovare bolo mi všetko vysvetlene s veľkou ochotou. Som veľmi spokojna.

• Veľký výber
    • Dobré ceny

Objednávala som doručenie tovaru cez konkrétnu výdajňu na ktorej som si tovar plánovala prevziať. Po dokončení objednávky, však bola táto presmerovaná na inú výdajňu s ktorej službami nie som spokojná (negatívna skúsenosť aj z minulosti) a na ktorú by som si doručenie tovaru určite neobjednala. Vzhľadom na nekvalitné služby tejto náhradnej zásielkovne, nebolo možné tovar prevziať v danej lehote. V prípade, že by mi predajca hneď pri vytváraní objednávky oznámil, že tovar bude doručovaný inej zásielkovne než ktorú som si vybrala ja, určite by som tovar za takých podmienok neobjednala. Výdajňa robé predajcovi negatívnu službu.

Reakcia obchodu www.parfumeshop.sk

Vážena pani Renáta,
    ďakujeme za recenziu, aj keď nás mrzí, že nehodnotíte skôr naše služby ale služby tretej strany - nášho dodávateľa.
    Informácie o pobočkách zásielkovne je v našom eshope poskytované online pri zvolení pobočky. Informáciu o dovolenke na Vami vybranej pobočke bol aj v čase Vašej objednávky, čiže táto informácia Vám bola poskytnutá.

Zároveň pripájame vyjadrenie samotnej zásielkovne, kde sme Vašu zásielku reklamovali -

Nakolko povodna pobocka mala v obdobi od 10.7-31.7.2017 dovolenku bola zvolena nahradna pobocka Zvolen, nám. SNP 75/26 Oriflame.
    Zakaznicka bola informovana sms a emailovou notifikaciou v dnoch 17.7 a 18.7 o dovolenke na pobocke s moznostou presmerovania alebo si mohla zvolit moznost prevzatia zasielky po uplynuti dovolenky. V pripade zaujmu je mozne poslat zasielku kurierom na adresu za poplatok 3 eur. Nakolko nas zakaznicka nekontaktovala a neinformovala o svojom priani bola zasielka dorucena na nahradne vydajne miesto.

Dakujeme a želáme pekný deň

• - pohodlné a rýchle nakupovanie
    • - široký sortiment tovaru
    • - dobré ceny
    • zatiaľ nepoznám

spoľahlivý internetový obchod, max.spokojnosť s nákupmi, určite odporúčam :)

• dobré ceny, možnosť platby kartou
    • nevšimol som si

Fajn nákup dobre zabalený

• veľmi dobré ceny
    • neviem

odporúčam

• Kvalitné výrobky za rozumnú cenu.

Odporúčam.

• Tovar ktory som hladala, fajn stranka, moznost zasielkovne
    • Trosku slabsia komunikacia a kusok dlhsie dodanie, aj vyssi poplatok za zasielkovnu

Ok