• sortiment,bezkonkurenčná cena, a niekoľkokrát som obdržal aj darček.

obchod poznám od známych a som s ním absolútne spokojný.

• Recenzia bola vymazaná z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Recenziu nesmú písať osoby akýmkoľvek spôsobom spriaznené s daným obchodom.

• vyber sortimentu, bezkonkurencna cena, doprava pri objednavke zadarmo, rychlost dorucenia tovaru, pribalena pozornost
    • ak sa jedna o ozaj jedinecnu a najvyhodnejsiu cenu na trhu, je potrebne obcas pozriet i ponuku inych parfumerii, ale v podstate je PARFUMELA jeden z najlacnejsich online shopov, a navyse ma najsirsi sortiment ponukanych parfemov.

Vrelo odporucam, pre vyber, cenu a dopravu. Pri najblizsom nakupe sa jednoznacne vratim.
    Dakujem

• Ceny
    • Mozno nie vsetky, ale ten moj objednany parfem je urcite imitacia...

Neodporucam

Reakcia obchodu Parfumela

Parfumela nepredava ziadne napodobeniny. Ak si ale myslite ze ide o napodobeninu, je treba kontaktovat obchod. Vy ste nas ani nekontaktovali, neuviedli ste cislo objednavky, meno, produkt.. nic. Ze by recenzia od konkurencie?

• Recenzie bola vymazaná z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným používateľom.

• Recenzie bola vymazaná z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným používateľom.

• rychlost, kvalita, bez problemov! ziadne dlhe vybavovanie a cakanie.
    • nemam absolutne nic proti(zatial) :D :D

Doteraz som pouzival len Fann, ale vidim,ze ceny su zbytocne navysene. Tak naco platit za rovnaku kvalitu viac? Objednal som uz asi 5 krat a ked sa mi minie objednam zas. Najlepsie ceny, rychle dodanie. PRoste bez problemov. Odporucam kazdemu :)

• Rychlo
    • Lacno
    • Spoľahlivo

Objednala som prvy raz a som maximalne spokojna. Dostala som spolu s tovarom aj poukazku v hodnote 10 euro. Vrele odporucam.

• súhlasím so všetkými - super obchod

dobré ceny a dodanie produktu

• vyber
    • darcek

Len tak dalej !

• vsetko super, spokojnost!!!!!!
    • nic

vyborny obchodik, len tak dalej...

• dobra cena
    • dobra komunikacia s obchodom

super

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• vybral som si parfem, objednal, prisiel v termne a dobre zabaleny
    • tak ma online obchod fungovat, vsetko vybavene za par minut z domu
    • ak si podrzia nizsie ceny ako konkurencia a rovnaku kvalitu sluzieb, nemusim hladat inde. vdaka

odporucam