• Rychlost dodania
    • Voda po holeni vyzera ako preexpirovana ... farba, vona
    • Vrchnak odtrhnuty

Reakcia obchodu Parfumela

Dobry den pani Jana M.,

mrzi nas Vasa nespokojnost, no nekontaktovali ste nas ze je nejaky problem. Tovar sme mohli vymenit. Vody po holeni predsa nemaju expiraciu pred otvorenim...

S pozdravom, Parfumela.sk

• Dobry den, bol mi umozneny iba vyber zasielky kurierom na adresu. ( Postou rozhodne nie ) To povazujem za problem, kedza kurer chodi iba dopoludnia, ked som v praci. Da sa s nim po telefonate dohodnut na zanechanie balika v boxe, ci na nejakom bydlisku blizkom vydajnom mieste, ALE preco treba stracat cas moj aj kuriera aby sme sa dohodli, kde to necha ... ked by to malo byt mozne nastavit v objednavke ??

• Dobré ceny

Parfem dorazil rýchlo a vonia super.

• Široký výber parfémov
    • Dodanie

Majú široký výber parfémov za výhodné ceny.

• Výhodné ceny
    • Dobre zabalené
    • Široký výber

Kvalitne zabalené parfémy. Široký výber parfemov aj toaletný vôd.

So všetkým som bol spokojný,moju objednávku vybavili naozaj rýchlo.Parfem je super.

• Rýchla komunikácia
    • Doručenie

Dobré ceny a rýchle doručenie

• ceny
    • doručenie

Parfemy mi boli rýchlo doručené. Balík kvalitne zabalený,s parfémami nie je žiaden problém voňajú dobre.

Majú tu široký výber parfémov ale aj iné veci ako napríklad telové mlieka, alebo dezodoranty. Ceny sú taktiež prijateľné. Odporúčam a zrejme budem objednávať aj nabudúce, pretože ani s komunikáciou nebol žiaden problém a doručenie taktiež rýchle.

• Komunikácia
    • Možnosť kúpi vzoriek

Milá pani na telefóne mi poradila s výberom parfému a pomohla mi k výhodnej kúpe. Celkovo som s eshopom spokojný už som nakupoval odtialto druhýkrat a znova nemám čo vytknúť.

• Veľmi výhodné ceny
    • Balenie

Dobrý e-shop. Našla som tu môj obľúbený parfém za najlepšiu cenu

• Dobré ceny
    • Našla som tu dlho hľadaný set

Zásielka mi bola doručená do 3 pracovných dní. Ceny parfémov boli taktiež dobré, objednávala som odtiaľto aj jeden set, ktorý som inde už nevedela nájsť čiže ma potešilo, že som ho konečne našla.

• Rýchle vybavenie mojej objednávky
    • Ceny parfémov

Balík mi prišiel za 3dni a parfémy boli ozaj dobre zabalené aj keď pravdepodobne kuriér s krabicou naezaobchádzal v rukavičkách keďže bola odreta ale vďaka dobrému zabaleniu parfémom nič nebolo.

• Veľký Výber
    • Ceny
    • Doručenie

V tomto e-shope som nakupoval už druhý krát a znova príjemný nákup. Parfémy sa ozaj oplatili. Doručenie taktiež ozaj rýchle. Taktiež majú aj široký výber aj rôzne šampóny a telové mlieka.

• Dobré ceny

Rýchlo vybavili moju objednávku, parfém som tu našiel v zľave za najlepšiu cenu,vonia skvelo, budem objednávať aj nabudúce

S eshopom som spokojný mali včasné doručené, balík dobre zabalený, taktiež dobré ceny.

Rýchla komunikácia

• Ceny
    • Doručenie

S mojou objednávkou som spokojný, dorazila v čas do Vianoc ako som chcel. Balík bol dobre zabalený, a parfem je super. Cena bola taktiež dobrá .

• Na tento obchod by sa mala pozrieť Slovenská obchodná inšpekcia
    • Otvorene mi klamali, že objednaný tovar nie je skladom...hoci tovar ďalej ponúkali na objednanie s vyššou cenou...
    • Komunikácia s obchodom nie 0 bodov, skôr mínus sto bodov... keď sa mi obchod ozve na tretí deň a ešte ma chcú odrbkávať ... už by som odtiaľ nechcel nič...

• neodovedanie na telefonaty
    • nekomunikovanie
    • neprofesionalny pristup
    • grc

Reakcia obchodu Parfumela

Dobry den pan Stefan S.,

Vasu objednavku ste vytvorili priliz neskor k vybaveniu do Vianoc, ako bolo uvedene v eshope. Neviem teda aky neprofesionalny pristu a grc myslite. Mohli ste objednat skor, a tovar by Vam este pohodlne prisiel. Bol totiz skladom.

s pozdravom, Parfumela.sk