• ------
    • NEOBJEDNÁVAŤ !!! Spoločnosť zanikla. Pozrite si výpis z obchodného registra na www.orsr.sk. Nespoľahlivý predajca, ktorý stále ponúka tovar, avšak už neexistuje.

Neexistujúci e-shop.

• doprava zdarma ?

Obchod nekomunikuje, neodpisuje na emaily, neserióznosť!

Obchod nekomunike ohľadom stavu objednávky a to ani po 3 týždňoch od objednania. Zo stránok obchodu nie je jasné, či je daný tovar skladom alebo nie.

• po potvrdení objednávky vôbec nereagujú prešlo 11 dní a nič,
    • ani na mail nereagujú tiež
    • tel. číslo je nefunkčné

neseriózny obchod nedoporučujem

• Nefunkčný telefónny kontakt.
    • Po 10 dňoch od objednania sa nič nedeje, akurát došiel potvrdzujúci mail kde je uvedené číslo objednavky.
    • Na maily nereagujú.
    • Vyzera že stránku neaktualizujú nakoľko tam majú parfemy ktoré sa už nevyrábajú.

Som sklamaný z toho že nekomunikujú.
    Stránku neodporúčam.
    Vlastníkovi stránky prajem všetko dobré.

• Absolutne nie!nulova komunikacia,neodpovedaju na maily.

Neodporucam!!!!

• absolútne neseriózny e-shop
    • objednala som si tovar a vyše mesiaca sa nič nedeje
    • nereagujú na mail

nemôžem odporúčať

• Absolutne nic Nic
    • Objednavka nevybavena, komunikacia ziadna

Objednal som tovar 26.12.2014, prisiel email o potvrdeni objednavky, tovar sa neobjavil nikdy. 8 januara poslany email s otazkou, aky je stav objednavky, odpoved ziadna. Nepouzitelny obchod.

• uz mám 2 týzdne objednaný tovar a nic, vobec neodpovedajú na správy

nie som spokojná

Parfem som si objednala lebo mal vyhodnu cenu a bol skladom, prisiel mi email o potvrdeni objednavky a tyzden som cakala a nic, tak som napisala v akom stave je objednavka, naco mi odpisali ze parfem nemaju. Cize musim dat negativne hodnotenie!

• Recenzia bola vymazaná z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Recenziu nesmú písať osoby akýmkoľvek spôsobom spriaznené s daným obchodom.

• Parfum bol doruceny na druhy den kurierom zdarma
    • prijemne jednanie
    • dobre ceny

Bez problemov

toto je najuzasnejsia vona , je tak silna a opojna, ze na pvy pocit sa do nej zamilujete