trvalo to dlho komunikacia na urovni stredoveku

• cenovo dostupné

• Sortiment
    • Skladove zasoby

Vianoce v Parfumy SME proste nevyšli, to čítam z recenzie všetkych, mne konkretne písal obchod že tovar bude doručený do vianoc čo ma v emailoch aj 3 krat utvrdil. Pri zadávaní objednávky som dal poznámku, že ak to nieje možne zo strany obchodu doručiť poprosím to dať vedieť emailom čo sa nestalo, čiže som ďalšie dni už len čakal na tovar cca 5 dni pred vianocami som sa začal zaujímat o objednávku, kde ma ubezpečili že všetko bude načas u mňa, čo sa nestalo zrejme už to čaká na pošte /zasielkovni / ale už je po vianociach. Komunikácia a hlavne pravdive info v danom obchode je velké MÍNUS ak si človek praje v pripomienke aby bol dodaný napr. do vianoc a obchod to nevie zaručiť určite to treba dať vedieť, Som s toho sklamaný a určite aj veľká časť ľudí , ktorú tu tento internetový obchod oklamal na tie najväčšie sviatky roku.
    V tomto obchode nakupujem pravidelne. Tovar mi zatiaľ nebol dodaný, a sľúbený termín dodania už uplynul.

• Doteraz som s Parfemy.SME.sk nemal problém, ale keď niekto garantuje dodanie do 2-3 dní a reálne je z toho 5-6 dní, je to zavádzanie zákazníka. Zákazníka absolútne nemusí zaujímať, prečo sa doba dodania predĺžila, bolo obdobie pred Vianocami, profesionálna firma musí rátať s tým, že bude zvýšený dopyt, ako ospravedlnenie to v žiadnom prípade nemôže fungovať. Až na dodanie tovaru bolo všetko v absolútnom poriadku.

Zavadzanie zakaznika o termine dodania a umyselne klamanie

za 5 dni som nebol informovany o stave mojej objednavky.nasledne som poslal email kde som sa chcel informovat a bolo mi odpisane ze moja obj.bude expedovana v najblizsich dnoch a dorucena bude do konca tyzdna .nacom som sa dost pobavil nakolko bola streda.po informacii cez vas chat som sam seba len uistil ze do vianoc mi objednavka nebude dorucena co mi potvrdila aj pani s ktorou som pisal.nasledne som objednavku zrusil.do objednavky som jasne napisal ze az nebude mozne ju vybavit do vianoc nech ju zrusia.vytocilo ma ze 5 dni nic a este ma niekto akoze snazil uistit ze ju dostanem.doticna pani si asi myslela ze to preberiem aj po vianociach.parkrat som u vas uz objednaval ale posledna objednavka a hlavne jej vybavenie ma sklamalo.pravdepodobne uz si u vas ani raz neobjednam.a ani vas nebudem odporucat.podakovanie patri pani ktora ma mala hned informovat

• cena parfemov
    • komunikácia zo strany obchodu v čase rozhodovania sa ne/uskutočniť obchod veľmi super
    • dodacia doba
    • dodnes neiformovali o stave mojej objednávky
    • 10 dní od objednávky a tovar stále nemám, ani neviem či a kedy mi bude doručený (je 25.12. a je po vianočnom darčeku)

budem veľmi uvažovať či tu ešte niekedy objednám, ale dávam im ešte šancu informovať o stave objednávky a možnosť tovar doručiť kuriérom čo najskôr

• - žiadna
    • - mizerná komunikácia
    • - neskorá lehota dodania tovaru - cca 14 dní

• Pomer vykon/cena
    • Absencia platby kartou pri osobnom odbere
    • Poplatok za osobny odber

• výhodná cena
    • veľký výber produktov
    • blesková komunikácia v prípade otázok
    • rýchle doručenie
    • menej prehľadná stránka

• nespolahlivy

az po mojom dopytovani som zistila, ze tovar este nedorazil lebo im zlyhal dodavatel, kedze som to mala cez zasielkovnu a chcela to stihnut do sviatkov a po konverzacii s obchodom vyslo na povrch ze to tam do sviatkov nepride /hoci na stranke pisali 2-3 dni/ musela som zhanat niekoho kto bude v piatok dostihnutelny a mohol by to vyplatit miesto mna kurierovi. nestitili sa zapocitat mi kuriera miesto povodneho nizsieho poplatku za pohodlne vyzdvihnutie vo vydajni zasielkovne. nakoniec kurier miesto piatku dorazil vo stvrtok tak viac opisovat hadam nemusim. cize ked to zosumarizujem , kopa starosti , ziadne ospravedlnenie za ich zlyhanie, vyssi poplatok za kuriera ktoreho som povodne nechcela a preto tam uz nikdy nakupovat nebudem a radsej priplatim za overeny spolahlivy obchod. /lebo v konecnom dosledku sa suma za vonavku /+ kuriera/ nakoniec rovnala + tie strasti okolo toho par dni pred Vianocami/

• Nedodanie tovaru a chybajuca komunikacia!!!

• Platba za osobný odber

Nol pisané, ze máte na sklade, objednal som utorok. Pisal som na online chat piatok, ze kedy dostanem, bol povedané, ze dnes. Pisal som nabudúci tyzden esteraz, bol pisané, ze este nie odoslané. Tak, reco pisané, ze máte na skalde, ked nie? Preo pisete, ze piatok, ked utorok pisete, ze este nie?

• Rychle spracovanie objednavky
    • Dobra komunikacia s pracovnickou infolinky

Neaktualny zoznam odbernych miest / Zasielkovni. Po telefonickej dohode s pracovnickou infolinky, som si vybrala ine miesto vyzdvihnutia. Inac vstetko OK.

bezproblémové a promptné jednanie

• - bezproblémové vybavenie objednávky
    • - okamžitá reakcia na dotaz mailom
    • - vyjdenie v ústrety ohľadne termínu prebratia tovaru po telefonickom dotaze

prvý nákup - a úplná spokojnosť

• Objednala som si 4ks tovaru mal to byť ako darček k Vianociam a nebolo mi ani oznámanené , že to do Vianoc nestihnú. Keď som sa o tom sama informovala telefonicky mi bolo povedané , že ešte nemajú jeden parfem na sklade a čakajú na jeho dodanie. Ale , že v utorok najneskôr v stredu to posielajú a do piatka to určite príde. V piatok nič neprišlo preto som sa telefonicky informovala či už moju zásielku expedovali a povadali mi , že nie lebo stále čakajú na dodanie jedného parfému. Príde mi to ako zavádzanie. Po tejtokonkrétnej situácii vôbec niesom spokojná.

Ako hodnotím komunikáciu obchodu so zákazníkom tak že ani samy nedajú vedieť že zásielka nebola expedovaná a že sa to do Vianoc nestihne. :-(

• Cena produktov
    • Vydajne miesto OK