• Nižšie ceny
    • Na dnešnú dobu veľmi dlhá doba dodania

Zvolila som tento obchod kvôli nízkym cenám výrobkov, ktoré som objednávala, no nabudúce si radšej pri platím a objednám inde, lebo na dnešnú dobu som objednávku dostala neskoro.

všetko prebehlo v poriadku, thumb up

- výborná cena

• Rýchle dodanie, všetko v poriadku

• Ako môže obchod ponúkať niečo čo nemá. dá si to aj zaplatiť a potom vracia peniaze Vôbec to nechapem

• Nemusela som v tomto čase nikde ísť.

• NIKDY VIAC!!!

Vône su nekvalitne, a ich vôňa vydrzi max 15 sekund, po vrateni Vam strhnu taku ciastku, ze to ste si uz môhli kupit kvalitny parfem v obchode, mne za 2 parfemy strhli 19 e, a nehovorim, ze postovné do ČR, ma stalo dalsich 10 e, tento eshop absolutne neodporucam, vyhnut sa oblukom.. Kedze som sa ulakomila na lacnejsi parfem, v hodnote 40, a 38, a vratili mi, len 59 e, nehovoriac postovne 2,50 a 10 e... Hroza, 19 e maju zarobene, len tak gratulujem, idem to dat na SOI

• Možnosť vyzdvihnúť tovar v blízkosti bydliska formou zásielkovne.

• ceny

Mám skúsenosť, že po objednaní náhradných hlavíc do elektrickej zubnej kefky, ktoré boli údajne "na sklade" mi ani po vyše týždni po objednávke neboli zaslané. Sledovanie objednávky stále posúvalo termín naskladnenia z hlavného skladu. Nakoniec som objednávku zrušil a kúpil cez iný obchod. Pozitívne je, že aspoň promptne vrátili peniaze na účet.

• Doručili Tester bez upozornenia pri objednavke. Kupujuci v domienke, ze kupuje tovar v obchode s najlepsou cenou sa docka prekvapenia po prevzati tovaru. Tester

• Rychle dodanie, spokojnosť s produktom Mexx

Všetko prebehlo tak, ako má byť. Podobne, ako pri iných nákupoch. Som spokojný.

Super rýchle dodanie , komunikácia obchodu výborná , vrelo odporúčam .
    Cena produktov tiež výborná .
    Dala by som aj viacej hviezdičiek ale nedá sa .

• Objednaný tovar mi bol doručený veľmi skoro a hlavne v dobrej cene. Ďakujem

Výhodné ceny a rýchle vybavenie objednávky. Táto moja objednávka bola prvá ale určite budem v budúcnosti znova tu objednávať.

Super rychle dodanie.

Maximálna spokojnosť, rýchle dodanie.

Seriózny prístup, bez zbytočného naťahovania.

• Rychle dodanie

Velmi som spokojná .Rýchle dodanie bez problémov,za čo Vám dakujem.