• - rýchlosť vybavenia objednávky
    • - možnosť osobného odberu
    • - cena
    • nenašla som žiadne

Našla som to čo som hľadala. Dobrá cena a rýchle vybavenie objednávky. Možnosť osobného odberu v BA s ľahkým prístupom autom a miestom na parkovanie.

Reakcia obchodu Parfems.sk

Ďakujeme veľmi pekne, vážime si každú pozitívnu reakciu zákazníka.Team Parfems.sk

• Nakúpil som v tomto obchode už viackrát a nikdy ma nesklamal. Najlepšie ceny široko - ďaleko.

Určite každému odporúčám každý si tu nájde svoje.

Reakcia obchodu Parfems.sk

• Prehladna stranka, siroky vyber produktov
    • Pri niektorych produktoch nedostatok informacii o produkte. Slaba komunikacia so zakaznikom, dlha dodacia doba.

• prehlad ,cena
    • necitim vonu

• Milo ma prekvapil tento e-shop. Perfektné ceny.

Odporúčam

• Výborné ceny
    • Dobrý výber tovaru
    • Veľa tovaru priamo na sklade
    • Vysoké poplatky za poštovné

Výborný obchod, odporúčam

Reakcia obchodu Parfems.sk

• Skvelé ceny, skvelý prístup k zákazníkom a hľavne kvalitné produkty som spokojná.

Kvalitný obchod na úrovni.

• je tu výborná ponuka
    • výborné ceny tovaru
    • nemá

náhoda
    dobrá komunikácia
    odporúčam všetkým
    tieto kvízové otázky...

Reakcia obchodu Parfems.sk

• Dostupnosť produktu ktorý som potrebovala

Odporúčam

• rýchlosť dodania tovaru
    • ceny

odporúčam. Veľmi seriózny internetový obchod.

• Obchod na jednotku.

Určite odporúčam dobré skúsenosti.

Reakcia obchodu Parfems.sk

• S týmto obchodom mám len dobré skúsenosti objednávam si už od nich asi 2 roky a som maximálne spokojný.

Parfems nikdy nesklame.

Reakcia obchodu Parfems.sk

• Stránka pekná, prehľadná.
    • Rozhodla som sa nakúpiť,lebo dodacia doba bola 1-2 prac. dni. Potrebovala som súrne darček.
    • Nedodržanie dodacej doby
    • Tovar prišiel vytečený

Tovar prišiel na 4tý prac.deň.
    Zabalený bol dobre, akurát všetko bolo zatečené od olejčeku.
    Takže, jednak neskoro a ako darček nepoužiteľné.
    Nerozumiem takémuto prístupu. Vo štvrtok urobím objednávku, príde mi aj potvrdenie. V pondelok sa informujem čo je s objednávkou, podľa mňa by som ju už mať mať doma a pani mi napíše, že sa objednávka vybavuje. V utorok, že ju dajú prepravnej spoločnosti a v stredu ju mám doma.A čo sa robilo s tu objednávkou piatok a pondelok?

Dobrý deň pani Zuzana.
    ďakujeme za Vašu recenziu. Dodacia doba na tovar je u nás na stránke do 7 pracovných dní. Vaša objednávka sa automaticky spracovala a vždy je v našom maximálnom úsilí vyexpedovať tovar čo najskôr, ako je z ľudského hľadiska možné. Expedujeme denne veľké množstvo objednávok, podľa termínu, ako bola objednávka objednaná sa dostávate do poradia v expedícií. Vytečený olejček nás mrzí, veľmi oceníme ak máte tento problém nás budete informovať a následne reklamovať. Vaša reklamácia by bola určite vybavená. Žiaľ Vašu reklamáciu neevidujeme ani reakciu na poškodený balíček. Do budúcna prosím neváhajte nás kontaktovať.
    Prajeme krásny deň
    Team Parfems.sk

• Milo ma prekvapil tento internetový obchod má skvelé ceny široko ďaleko.

Neoľutujete. E-shop na úrovni.

Reakcia obchodu Parfems.sk

Objednal som si Jaguar New Classic, dodali mi Jaguar Classic.
    Strašne rýchlo vyprchá za 3 hodiny ani náznak po voni. Neviem čo je to za fake, kúpim to isté v kamennej predajni a porovnám

• Nizke ceny, rychle dodanie, moznost odberneho miesta v DPD Parcel shope

Odporucam

Reakcia obchodu Parfems.sk

Jedna vec nebola na sklade,takze moja mama bola kontaktovana telefonicky, ze co mate s objednavkou robit. Povedala ze to nechce a mozte objednavku zrusit. No napriek tomu nejakym zazrakom balik dneska dosiel . . . . samozrejme bez jedenej veci. Takze namiesto vratenia penazi sa vasa firma rozhodla vyslat tovar co mala na sklade. . . . .

Dobrý deň pán Ján,
    ďakujeme veľmi pekne za Vašu recenziu. Pani Mária bola telefonicky a mailom kontaktovaná, žiaľ bezúspešne. V tomto prípade je našou povinnosťou vyexpedovať objednávku i keď v nej produkt chýba, nakoľko sme sa nevedeli s pani Máriou spojiť. Veľmi nás mrzí táto situácia a veríme, že ostane našou vernou zákazníčkou a budúcnosti sa situácia s nedostupným tovarom nezopakuje.
    S prianím krásneho dňa
    Team Parfems.sk

• Tento obchod ma veľmi milo prekvapil. Skvelá komunikácia a hľavne skvelé ceny.

Super,odporúčam.

Reakcia obchodu Parfems.sk

• Obchod má výhodné ponuky a veľmi dobré a rozumné ceny. Určite som si cez tento e-shop nerobila posledný krát objednávku veľmi som spokojná.

Som spokojná určite odporúčam