Reakcia obchodu Outlet oblecenie

velmi ďakujeme za Vašu recenziu. Sme opravdu veľmi radi, že ste s nami a naším tovarom spokojná.

• Bezkonkurenčne nízke ceny
    • Trochu dlhšia dodacia doba, ale pri každom tovare je napísaná predpokladaná doba dodania.

Určite odporúčam komu nevadí dlhšia dodacia doba.

• Ziadne vyhody
    • Velmi dlho sa caka na tovar.Ja uz cakam skoro dva tyzdne a stale nic.Hlavne ze je vyplateny.

Moj nazor?Nakupovala som tu prvy a podledny krat.

Reakcia obchodu Outlet oblecenie

ďakujeme za Vaše pripomienky. A ešte raz sa moc ospravedlňujeme za fatálne zlyhanie našej kuriérskej služby, ktorá nám stratila celú zásielku balíkov. Vašu dôveru a zrejme ani dôveru ďalších dotknutých klientov späť nezískame a veľmi nás vzniknutá situácia mrzí. Z toho dôvodu sme nadviazali spoluprácu s iným dopravcom a sme presvedčení, že sa podobná situácia nebude už nikdy opakovať.

• cenovo výhodné
    • kvalitné oblečenie
    • dlhšia doba dodania
    • nie vždy všetko je k dispozícii

dobý obchod, ale treba počítať s tým, že nie všetko bude

• Super cena
    • Zatial som nezistil ziadne

Neni o com pochybovat super tovar a ceny

outlet oblecenie

• Krasny prehlad tovaru s fotom a popisom tovaru Vyhodne zlavy
    • Nema ziadne

Som spokojna takze ho odporucam vsetkym a urcite tu este nakupim nabuduce.je

• pohodlný nákup z domu

ok

outlet oblecenie

• Dobrá kvalita za dobré ceny.

outlet oblecenie

• cena, tovar, ktorý sa inde nepredáva
    • platba vopred, dlhá dodacia lehota

uvidím ako dlho ešte budem musieť čakať... 1 tovar z dvoch objednaných už nebolo možné dodať, takže mi ponúkli novú objednávku, resp. že peniaze mi vrátia až po dodaní časti objednávky. Zbytočne mi zadržiavajú peniaze za tovar, ktorý mi nedodajú. To hodnotím negatívne. Aj to, že tovar nie je už dostupný mi oznámili až po 3 dňoch.

Nakupujem pravidelne a som maximalne spokojna, rada nakupim aj nabuduce. Len dodacia lehota by mohla byt kratšia.

• Nízke ceny.
    • Mohla by byť krajšia grafika na webovej stránke ale to maličkosť. Web je rýchly a funkčný.

Odporúčam.

• Všetko OK

Dobrá kvalita za dobrú cenu

• dodacia doba

Komunikácia a dodacia doba na slabej úrovni.

• Široký výber
    • Dlhá dodacia doba

Fajn obchod no dajte si pozor na dodaciu dobu (14 dn8 cca.)

outlet oblecenie

• prehľadnosť, dobre ceny, akcie, zľavy
    • dlha dodacia doba,slaba komunikacia so zákazníkom

ak Vás nenaháňa lehota dodania tak ano, ale ak chcete mať tovar skoro doma-zabudnite

Reakcia obchodu Outlet oblecenie

ďakujeme za Vašu recenziu a sme radi, že ste s nami a naším tovarom spokojný.
    Tiež ďakujeme za Vaše pripomienky.

Dlhšie dodacie doby sme si vedomí, je daná tým, že tovar vozíme rovno zo skladov v zahraničí, aby sme mohli pružne reagovať na dopyt. Na túto skutočnosť na našich stránkach upozorňujeme a dodaciu lehotu uvádzame pri každom produkte.
    Čo sa týka komunikácie, snažíme sa vždy obratom reagovať na emaily, máte hot linku, kde sme Vám k dispozícii denne, stačí nás len prezvoniť, voláme klientom naspäť.

• komunikácia

Celkovo som veľmi spokojný s nákupom. Dobré ceny, celkom prehľadná stánka, rýchly nákup. Určite odporúčam :)

• široký výber tovaru
    • dlhá dodacia doba

outlet oblecenie

• výborné ceny za značkový tovar - najma ruksaky a batožina, široký výber tovaru, veľmi dobrá komunikácia po objednávke.

určite odporúčam ostatným

• dobre ceny
    • chcelo by to modernejsiu webstranku

rychle, vyhodne, jednoduche

• doručenie priamo domov,
    • výhodná cena
    • cena za dopravu by pri určitej sume mohla byť zrušená, ale inak v poriadku

oplatí sa nakupovať