• neviem ci ma vyhodu,po tomto obrovskom sklamani asi len dodanie,nie ine
    • otras,ked budete reklamovat obuv ani ju neposielajte,poslu Vam tak nezmyselnu odpoved,ze toto dokaze len OUTLET!
    • reklamacia nevybavena,nezmyselne vylucena,neochota pomoct zakaznikovi,skor zamietnut aby nemali s reklamaciami ziadne staarosti
    • vysoka nespokojnost s riesenim problemu

Dajte si pozor na tuto spolocnost az budete objednavat nieco coby ste v buducnosti mohli reklamovat.
    Zaslala som obuv ktora bola bezne nosena do prace-podotykam kancelarskej prace an reklamaciu. Dovod: päta sa preborila a nebolo mozne takto dalej obuv nosit-dana diera v topanke sposobovala bolest.
    Znacka dunlop= co original znacka dunlop,podotkym poriadne kvalitna znacka dunlop vydrzi roky rokuuce
    Obuv nebola prana v pracke,nemala ani dovod,nosena do cistych priestorov,bola len zo spodnej vonkajsej strany minimalne zaspinena
    dovod neuznania reklamacie: premocena,ako by som len poslala na reklamaciu mokru obuv??? hygienicky nezavadna??
    dalsie dovody vylucenia reklamacie na ktore sa nevztahuje reklamacia: opotrebovani v dosledku nespravneho vyberu a pouzivania,mechanicke poskodenie: deformacia päty v dosledku nespravneho obuvania a pod, znehodnotenie podsivok obuvi sposobene napr. potenim noh, a pod. nezmysly
    to uz co je??? aby ste sa pomaly topanky nechytali a nepouzivali jum,ked si uz kupite takuto skvelu obuv v outlete
    bolo by dobre rovno pri predaji napisat na krabicu: nedotykat,pouze koukat

fakt otras ,toto sa mi nikdy v zivote nestalo v ziadnej spolocnosti! vzdy s ochotou vyreklamovali tovar a ked saa fakt nedal,tak to riesili a nie napisali list plyn nezmyselnosti

smutne ako saa niekto vie postavit k reklamacii,ale to ze sa obuv totalne preborila to nie,to si nikto neprizna,hodit vsetko na zakaznika,velmi smutne

Dodacia doma bola dlhsia ako som ocakavala ale tovar bol v poriadku. Odporucam v tomto obchode nakupovat.

Reakcia obchodu Outlet oblecenie

velmi ďakujeme za Vašu recenziu. Sme opravdu veľmi radi, že ste s nami a naším tovarom spokojná. Ďakujem tiež za Vaše pripomienky

Outlet oblecenie

• - tovar, ktorý som nezohnala nikde inde
    • - prijateľné ceny
    • - dlhá dodacia lehota na Slovensko

Super obchod, ak človek niečo hľadá, za slušnú cenu, ale len v prípade, že je ochotný trošku dlhšie čakať.

outlet oblecenie

• odfotenie tovaru - to čo vyzeralo na tričku biele bolo inej farby - zlé foto

obchod ďalším zákazníkom odporučam. Bola som spokojná. Ďakujem

outlet oblecenie

• Slušné ceny, slušný výber najmä dámskych XXL veľkostí.
    • Dĺžka dodacej doby a ešte by som podotkla, že tovar síce došiel v poriadku, avšak ochranné obaly boli potrhané,takže ak je to darček, tak určite dať do iného obalu.

Vcelku spokojná, odporúčam.

• výhodné ceny
    • nemám negatívne hodnotenie pre tento obchod

Seriózny obchod a príjemná komunikácia

outlet oblecenie

• Internetový obchod objednáva oblečenie aj z Veľkej Británie, pri správnej akcii sa dá nakúpiť za super cenu. Dôležité je pozrieť si veľkostné tabuľky značiek, vracať tovar kvôli chybe zákazníka je zbytočná oštara :)

Obchod v poriadku, ďakujem :)

Reakcia obchodu Outlet oblecenie

velmi ďakujeme za Vašu recenziu. Sme opravdu veľmi radi, že ste s nami a naším tovarom spokojný.

• Nic
    • - Rychlost dodania chaba
    • - Komunikacia na nulovej urovni, na moje maily absolutne nereagovali

Neodporucam

• výhodné ceny
    • veľký výber tovaru
    • dlhá doba dodania tovaru
    • tovar sa nedá poslať na dobierku

• Vyhodne ceny

• Odporucam
    • U mna v poriadku ,tovar potrebujem o mesiac,
    • Pokial podla obch.podmienok meskal 2dni

Odporucam ,pokial tovar nesury
    Je snaha vybavit objednavky ,ale podla recenzii ...platba vopred? ,treba lepsie nastavit program so skladom tovaru ktory uz nie je na sklade pred platbou zakaznika

outlet oblecenie

• spokojnosť s kvalitou materialu

dodržaná dodacia lehota,zobrazenie zodpovedá kvalite

• neviem
    • ponuka a pyta peniaze za tovar, ktory nema na sklade a nevie ho ani dorucit, odpoveda na maily neskoro.. sice mi ponukli na dalsi nakup zlavu ako ospravedlnenie, ale nevyuzijem. tovar, ktory nemaju a nevedia zabezpecit maju stale v ponuke..naco?? aby niekto poslal peniaze dopredu a potom sa ich domahal? alebo naco?

Reakcia obchodu Outlet oblecenie

ďakujeme za Vaše pripomienky. Občas sa stane, najmä pri tovare v akcii alebo ak platba od zákazníka príde s mnohadenním oneskorením, že sa občas niečo vypredá. ALe klientmi kontaktujeme prakticky ihneď po vytvorení objednávky a taktiež aj v prípade, že hrozí riziko vypredania. Sme outletový obchod a pracujeme často s doprodávanými zásobami.
    Využitie alebo nevyužitia zľavy, ktorú sme Vám poskytli na ďalší nákup je samozrejme na Vás. My sa snažíme klientom vyjsť maximálne v ústrety a vždy nájsť nejaké riešenie.

• -dobry vyber tovaru
    • -dobra cena
    • -dlhsia dodacia doba
    • -nutnost platit vopred, napriek tomu,ze neviem ci objednany tovar pride

Celkovo som s nakupom spokojna, az na jedno tricko, ktore bolo poskodene-derave, avsak na jeho cenu a cenu postovneho sme ho nezasielali spat. Ocenila by som platbu na dobierku.Obchod odporucam a urcite si tu este nieco objedname aj nabuduce...

• -nespoľahlivosť

Pred troma týždňami som objednala z tade vianočný darček pre svojho partnera. na stránke sa píše že dodacia doba je 8 dní. Po 8. dni som volala že svoju objednávku som ešte nedostala. milá pani v telefóne ni potvrdila že moju objednávku už odoslali a priebehu ďalšieho týždňa to budem mať. Teraz už je tretí týždeň a zase som im volala. V telefóne mi povedali že zásielka príde zajtra (posledný pracovný deň pred Vianocami).
    pred chvíľou som dostala email že môj balík teraz prevzal kuriér v Bratislave.Som zvedavá či to do zajtra budem mať. Ak nie tak ďakujem vám za znepríjemnenie vianočných sviatkov. hlavná vec že vy svoje peniaze máte.

Neférový prístup obchodu. Pri telefonickom rozhovore tvrdia, že tovar odoslali a budem ho mať v pondelok a na to mi v utorok príde mail, že si ešte len teraz prebral kuriér .... tovar sa nedá u nich objednať na dobrierku, takže oni už svoje peniaze majú a kašlú na to, či ich zákazník bude mať v čas ....

Reakcia obchodu Outlet oblecenie

ďakujeme za Vaše pripomienky. A ešte raz sa moc ospravedlňujeme za fatálne zlyhanie našej kuriérskej služby, ktorá nám stratila celú zásielku balíkov. Vašu dôveru a zrejme ani dôveru ďalších dotknutých klientov späť nezískame a veľmi nás vzniknutá situácia mrzí. Z toho dôvodu sme nadviazali spoluprácu s iným dopravcom a sme presvedčení, že sa podobná situácia nebude už nikdy opakovať.

outlet oblecenie

• Peniaze som vyplatila okamžite, tovar neodoslali /nie je na sklade/ a už 2 týždne čakám na vrátenie peňazí. Myslím, že to nie je dobré jednanie hlavne pred Vianocami.

outlet oblecenie

neodporúčam - tovar nedodaný peniaze zaplatené predom zatiaľ nevrátené (už 10 dní a nič)