• Otrasná arogantná komunikacia.

Komunikácia s pracovníkom úplná katastrofa.
    Máte pocit, ze ho obtazujete..Neochotny, nic nevie ,tovar som vrátil z princípu kvôli jeho chovaniu a kúpil inde.
    Vysoko neodporúčam nikomu.

Reakcia obchodu Nilfisk Alto

zákazníkovi bol tovar dodaný na druhý deň po objednaní kuriérom a na dobierku. Po pár dňoch zistil, že mu u objednaného tovaru chýba prepravné koliečko. Toto s nami komunikoval mailom a mailom mu bola daná odpoveď v zmysle, že predmetné koliečko sa objedná u výrobcu a bude mu dodané. Po jeho telefonáte nastali problémy, pán chcel presný termín dodania, čo sa presne nedá a ani nepustil človeka k slovu.Mať na predajni stejný tovar, tak mu koliečko vymontujeme a obratom pošleme, len VT stroje niesú na sklade a ich dodanie je horizonte týždňov - chýbajú komponenty na výrobu. Tovar nám vrátil a to sme mu po tovar poslali kuriéra na naše náklady a peniaze za tovar mu budú vrátené na jeho účet. Poprosím do recenzí písať pravdu a nie len to, čo sa práve hodí. ZA chýbajúce koliečko sa ospravedlňujeme, no zároveň to neovplyvníme- tovar sa vyrába v Číne.....

Ďakujeme za prečítanie a za recenziu milého zákazníka.

• dobrý prístup, náhradné diely aj na staršie výrobky.
    • nebol som informovaný o termíne doručenia, v čase doručenia som doma, takže kuriér musel prísť opätovne.

Ďakujeme za Vaše hodnotenie

• Tovar bol uvedeny na stranke ako SKLADOM. Po objednani tovar neodoslali a ked som im pisal preco tovar neposlali, tak mi bolo povedane ze sa vypredal a cakaju na dodanie z Danska. Mimochodom tovar maju na stranke stale uvedeny ako SKLADOM.

Reakcia obchodu Nilfisk Alto

tovar bol uvedený oko skladom, no po našom telefonáte Vám bolo oznámené, že do Vašej objednávky ho kúpil iný zákazník . Ďalší tovar bol už na ceste z Dánska a tak Vám bol dodaný z malým meškaním. Potom pánovi chýbala nádrž na špinavú vodu, ktorá mu bola obratom dodaná aj s balením tepovacej chémie kuriérom na naše náklady . Ale o tom už tu pán nič nenapísal.Za chýbajúcu nádrž sa ospravedlňujeme, no zároveň to neovplyvníme- tovar sa vyrába v Číne.....

Ďakujeme za Vašu recenziu a je nám motiváciou k zlepšovaní.

• Komunikácia 0 bodov
    • Tovar skladom neprišiel do tyzdna

Reakcia obchodu Nilfisk Alto

Ďakujeme za Vašu rekciu a recenziu, je nám podnetom k zlepšovaniu.

• nic
    • v eshope su uvedene produkty ako skladom a pritom ich vobec nemaju
    • nekorektna komunikacia s predajcom

objednavku som zrusil a dufam ze uz nikdy nebudem nuteny nic na tomto eshope nakupovat

Reakcia obchodu Nilfisk Alto

Ďakujeme za Vašu rekciu a recenziu, je nám podnetom k zlepšovaniu.

• Najlepšie wapky na trhu.
    • Zaujíma ma prečo má firma dve logá a pri tom je tá istá firma?

Kde vás vlastne nájdem, na tej Zlatovskéj 27.Máte dva obchody?

• - skvele jednanie
    • - profesionalny pristup
    • - rychle dodanie,
    • - dobre ceny

s tovarom som velmi spokojna, naozaj mi dobre poradili, za co som im velmi vdacna, mozem len odporucat

• všetko ok
    • nemá slabiny

rýchle a seriozne jednanie

• zakúpenú trysku som nevedel inde zohnať
    • nemám žiadne výhrady

nakupoval som tu prvý krát a bol som spokojný

• Zasielka sa nedala online sledovat,nikto mi nedal vopred vediet kedy tovar presne pride

• Komplet ponuka od znacky Nilfisk

ok

• rýchla dodávka,rýchle vybavenie reklamácie
    • Obchod O.K. dopravca pri preprave poškodil tovar,pravdepodobne pri páde krabice pri preprave ulomil rúčku,obchod na vlastne náklady zaslal okamžite náhradnú rúčku

doporučujem

• dobré ceny
    • komunikácia

nakupim tu znovu

odporúčam

Bol som maximálne spokojný

Prijateľná cena,bezproblémová komunikácia, rýchle dodanie,odporúčam

• -dobré ceny
    • -rýchle doručenie
    • -kvalitný tovar
    • -žiadne mi niesú známe

-nákup som uskutočnil na základe odporúčania
    -odporúčam ďalej ostatným

• - kvalitny sortiment