• Komunikácia
    • Nesprávny popis produktu

Dnes mi bol doručený objednaný tovar. Balenie nepoškodené. Avšak po rozbalení časť tovaru poškodená (zlomená). Vyplnený reklamačný dotazník, zatiaľ žiadna odpoveď. Zavádzajúci popis pri výrobku kde je písaná určitá podstatná funkcia ktorú ale produkt nemá.

Edit: reklamácia vyriešená zaslaním nového poškodeného kusu.

• Nespolahlivost

Mala som zadanu riadnh objednavku, vyplatenu plnh sumu, poslali mi email a este aj toto aby som ohodnotila obchod a nakup. Kedze sa neozyvali napisala som im a odpisali mi ze mi vratia peniaze lebo moje objednane a vyplatene topanky uz predali. Pri platbe som zabudla zadat VS ale objednany tovar bol a hned aj vyplateny.nie som spokojna so strankou.toro sa mk este nikde nestalo

• Jednoduchá montáž
    • Dobrá kvalita
    • Pekná

Cena

• Rychle jednanie

• Výborná komunikácia
    • Údaje o produkte na web stránke zodpovedali skutočnosti

Drobný problém vyriešili rýchlo a profesionálne. Ďakujem.

• Tovar skladom
    • Rychlost dodania

Zial tovar nebol nakoniec dostupny a tak ma obratom informovali a peniaze mi vratili

• Super všetko som dostala pozitívne

Dobrá komunikácia aj výmena tovaru

• Stolička je nová a stále praská. Všetky mechanizmy premazané a skrutky dotiahnuté a nič nepomohlo.

• Kvalitne zabalený tovar
    • Dobrá komunikácia

Spokojna

• Dobré ceny
    • Drahší dovoz

Komunikácia z obchodom fajn, cena produktu bola lepšia ako u konkurencie, dovoz bol však drahší. V sumáre to vyšlo rovnako. Objednával som si cyklistickú vestu, nesadla veľkosť, keby som chcel menšiu,zaplatím vrátenie +poplatok za objednanie menšej. Tovar sa nedá vrátiť cez zásielkovňu bez poplatku, škoda.

Mala som trošku obavy nakupovať cez tento e-shop (česká internetová stránka), nemala som s ním ešte skúsenosť, ale všetko bolo v poriadku, žiadny problém nebol, som spokojná.

• vsetko ok

Rýchlosť doručenia.

• OK

Super rýchle dodanie

Konečne dobrá skúsenosť s internetovým obchodom, kde predávajú aj cyklo veci. Ďakujem za super jednanie, na tovar som síce čakala kým príde od dodávateľa o trošku dlhšie ale bola som o tom hneď informovaná, takže mi to vôbec nevadilo. Takto sa má správať férový obchod, ďakujem! Prajem veľa ďalších spokojných zákazníkov , ja služby určite v budúcnosti ešte využijem