• Ze slaba komunikacia. To co tu pisete?
    • Keby bola slaba aspon by nejaka bola,ale toto... cista icnoracia. Aby niekto nevedel za dva tyzdne reagovat...... to uz je fakt sila. Nikdy viac a to som tu chcel ne hat 600 ecok

Nikdy viac. Inde si zakaznika vazia

• NIC
    • - absolutne neseriozna firma
    • - tovar objednany, mesiac sme boli bez tovaru
    • - nekomunikacia, ignorovanie emailov, telefony nedvihaju alebo ho maju vypnuty
    • - dosla nam trpezlivost, objednavku zrusili a tovar kupili inde
    • - ruky prec od takejto firmy

nikdy viac

• - cena
    • - široký sortiment
    • - ochota
    • - nič

Nakupoval som tu už druhý krát . Nakupoval som lehátka a som spokojný aj s kvalitou tovaru .

• pozor podvodnici NEKUPOVAT NEOBJEDNAVAT

KATASTROFA,VSETKY FOTKY SU UKRADNUTE Z INYCH OBCHODOU NECHAPEM HEUREKU AKO MOZE TAKY OBCHOD DRZAT NA STRANKE

• objednával zahradnu ratanovu zostavu s ktorou som spokojný a navyše za najlepšiu cenu

troška neprehladna stranka inak spokojnosť

• najnižšia cena, tovar prišiel v poriadku, široky výber

dobrý obchod

• NIC
    • - pozorne si prezrite zasielku, poslali nam poskodeny tovar
    • - z dvoch lehatok je jedno nepouzitelne, chybaju mu zadne nozicky a opierka je zlomena
    • - zamerne to bolo zabalene tak, aby to nebolo vidiet, az po rozbaleni
    • - urcite nedoslo k poskodeniu pocas prepravy
    • - s reklamaciou sa zrejme mozeme rozlucit, na email, telefonat neodpovedaju.
    • - posleme podnet na SOI

RADSEJ nakupte v inom e-shope.
    NESERIOZNY OBCHOD!!!
    POZOR!!! prevadzkuju aj http://zahradnynabytok.org

• super zahradné zostavy
    • cena OK

Ok eshop

• široky sortiment
    • najnižšia cena

odporučam

• Recenzia bola vymazaná z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Hodnotenie bolo napísané konkurenčným obchodom.

• super ceny
    • ochotny poradiť
    • troška neprehladna stranka

s nakupom osm bola spokojná

• najnižšia cena
    • rychle dodanie
    • neviem

objednal som si ratanovú zostavu, môžem odporučiť.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.4.2 OP Heureka.

• Tovar na stránke skladom , po týždni že bol problém s naskladnením , po dvoch týždňoch stale nič , odpoveď na e-mail žiadna , telefón nikto nezdvihne ...

Nepredávam čo nemám

• ZATIAL NIC
    • - nemoznost sa dovolat
    • - ziadna pisomna reakcia na objednavku
    • - ina spolocnost je uvedena v obchodnych podmienkach a ina v reklamacnych podmienkach s tou istou adresou
    • - mnozstvo zlych recenzii
    • - uvadzane zavadzanie zakaznika kradnutim fotografii z inych e-shopov
    • - pozoruhodna historia v ORSR.

Obratom som zrusil moju objednavku, nakolko neprisla reakcia z ich strany, asi z dovodu ze si chcem tovar osobne prevziat... Tajne dufam ze tymto sposobom nedochadza ku kradnutiu a naslednemu predaju osobnych kontaktych udajov, mailov a telefonnych cisiel... Pevne verim ze je to len moja zla domnienka.....

Reakcia obchodu OnlineZahrada.sk

Vzhľadom na veľký záujem a množstvo telefonátov máme zaplavenú telefónnu linku a preto sa niekedy nie je možné dovolať . Odporúčame Vám preto použiť email: [email protected] ( kde Vám naša podpora odpovie najneskôr do 48 hodín ) .

Informácie ohľadom objednávky chodia emailom na danú emailovú adresu ako napríklad pri prijatí objednávky alebo storne objednávky .

Preverili sme obchodné a reklamačné podmienky a bol tam preklep . Všetko je však už upravené .

Máme tisícky zákazníkov a nemôžeme samozrejme uspokojiť všetkých 100 % aj keď sa o to snažíme . Máme v ponuke vyše 10 tisíc produktov , kde sa dostupnosť mení neustále každý deň.

Produkty pridávajú copywriteri a nezodpovedáme za ich obsah . Ak však niekto natrafí na fotografiu, ktorá poškodzuje autorské práva . Treba to nahlásiť a ihneď to z ponuky stiahneme .

ORSR ? Akú históriu ste mali namysli ?

Osobný odber ponúkame a denne ho zákazníci využívajú .

Poprosím pán Juraj aby ste nás kontaktovali aj s číslom Vašej objednávky na [email protected] aby sme danú situáciu preverili .

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.4.2 OP Heureka.

komunikácia s obchodom 0 bodov, je to jedna KATASTROFA!
    nič si od tiaľ neobjednávajte, tento obchod svojich zákazníkov zavádza a úplne ignoruje !!!

• - nizka cena
    • - siroky vyber

objednával som tu už 2 hý krát a som spokojný . Trošku dlhšie dodanie ako udávajú, ale vzhľadom na tú cenu si 2 dni naviac počkám .