• tovar nieje skladom

hroza uz nikdy

• Nekomunikuju
    • Ziadne

Neodporucam

• Prijme objednávku a nedodá tovar.

14 dní je príliš dlhy čas a žiadna informácia či, kedy a vôbec bude tovar dodaný. Neplatiť dopredu!!

• Zaplatena objednavka, tovar po 10dnoch nedoruceny. Dodavatel neodpoveda na maily ani na telefon.
    • MYSLIM ZE SA ZA PAR DNI BEZ ODOZVY OBRATIM NA POLICIU SR.
    • DAKUJEM

• Nizka cena
    • Neodpovedaju na emaily, nezdvihaju telefon, nulova komunikacia

V minulosti super ale teraz dva tyzdne som sa pokusal dovolat ci mi bola objednavka odoslana a vzdy len zvonilo...

• Dobry vyber olejov, dobre ceny
    • Ziadna komunikacia

Dnes je presne 5 tyzdnov od objednavky zo dna 26.9. a tovar stale nedorazil, 3 x kontaktovany obchod ohladom nedodaneho tovaru, no ziadna odozva zo strany obchodu

• Olejový filter bol vypadnutý z krabice a následne pohybom oleja v krabici sa filter obúchal a popretŕhal a nedá sa použiť.

Cena dobrá, kvalita tovaru dobrá, ako celkovo OK.
    Balné HROZNÉ, pochybujem, že by som vedel dokázať vyreklamovať tento tovar.

• niet

dobra kupa

• dobré ceny
    • za 2o dní neodpovedal mne ako zákazníkovi na môj mailový dotaz, kedy mi bude tovar dodaný. Prešlo už 33 dní od potvrdenia objednávky č.45949

nenakupujte v tomto obchode

• velky vyber

kvalitny obchod . vela vela tovaru.

neni slabina ale skor namet na zlepšenie.

vyhladavat oleje a filtre podla vin čisla odporučaneho vyrobcom. Hlavne filtre osobna skusenost mam motorizaciu kde sa menili pravdepodobne sučiastky a aj filtre a minule som objednal iný typ. Podla vin cisla by mohlo vyhladat co treba.

• pefektná ponuka,kvalitný tovar,neporovnateľne nízke ceny.
    • absolútne žiadne

Keď chcete ako potenciálni zákazníci vidieť ako vzorové chovanie e-shop-u za ranného /pre niekoho už rozvinutého/ kapitalizmu a pritom držať zásadu dochvílnosti,cenovej prístupnosti a citlivého prístupu k zákazníkovi,navštívte tento e.shop a budete nanajvýš milo prekvapený min.tak,ako ja,už druhýkrát.

Nakupoval som na www.olejeobchod.sk "dva razy" (prvy aj posledny raz). Objednal som motorovy olej + filter. Doruceny filter bol rozbalovany (nemyslim teraz samotny dorucovany balik, ale krabicka od filtra). Dorazil v krabicke, ktora bola roztrhana (asi neopatrnym otvaranim krabicky) a nasledne polepena lepiacou paskou. Samotny filter bol od ciernych skvrn, ako keby uchytany olejovymi rukami.
    Ihned som pisal do obchodu mail s prilozenymi fotkami, no ani po 10 dnoch mi neodpisali. Po 10 dnoch mlcania som im skusal volat (v case, ktory uvadzaju na stranke), no nikto nedviha.
    Kedze predajca www.olejeobchod.sk mi zaslal rozbaleny a poskodeny tovar, komunikacia s obchodom nemozna, nakup u tohto predajcu vobec neodporucam a ani sa tu znovu nakupovat nechystam.

• -Zaplatil som 7.8.2016
    • -Do teraz nic neprislo.
    • -Volal som na 3 cisla, nikto nedviha od minuleho tyzdna. ani dnes, nakoby tam nik nieje...
    • -Pisal som minuly pondelok mail nic, dnes som pisal dalsi mail ze chcem vratit peniaze..
    • Dufam ze mi aspon peniaze vratia, nic zavolam na policiu
    • Po precitani komentarov nedokazem pochopit ako tento obchod moze mat 75% hodnotenie ked kazdy sa stazuje.
    • Zvysnych uzivatelov povazujem za fiktivnych vytvorenych uzivatelmi olejobchod.sk, to by si mala heureka osetrit bo ponuka obchody ktore okradaju ludi o peniaze

nemam co zhrnut proste jazdite na aute na starom oleji ked cakate mesiac na olej a nic...co dodat musel som kupit inde, kde som si ho mohol osobne zobrat a zaplatit.. stalo ma to v podstate podobne

• Cakam 2 týždne a stále nič inde to vedia doručiť do 3 dni

Ešte stále cakam na tovar tak neviem urcite dlhá dodacia doba

• po potvrdení objednávky absolútne žiadna komunikácia , keď som sa dovolal, tak mi nevedeli vysvetliť, prečo objednávka nie je vybavená, sľúbili, že ma budú kontaktovať a zase týždeň žiadna odozva.

neseriózne jednanie, asi moja najhoršia skúsenosť s internetovým obchodom.V žiadnom prípade obchod neodporúčam.

• Miesto 5L oleju mi priślo 4L oleja. Volal som tam a nik nedvíha telefón, písal som email nik neodpísal.

Tovar síce prišiel ale nesprávne množstvo. Nákup od nich už nikdy viac

• Pozor zaplatil som, nič som nedostal a s nikým sa neviem skontaktovať.

• super ceny
    • neviem bol to môj prvy nákup takže momentálne žiadne

rýchle jednanie super ceny

• Pomalé odoslanie a doručenie 9 dní.

Nikdy viac.