• Akciové zľavy na určitý tovar,výborný prehľad tovaru a super rýchle doručenie.
    • Nezistil som žiadne.

Odporúčam každému,rýchle doručenie tovaru a kvalita.

• rýchlosť vybavenia objednávky
    • veľký výber
    • neviem

doporučujem

Ďakujeme

Na dobrej úrovni, ale pre verných zákazníkov by ste mohli poskytovať lepšie benefity.

Reakcia obchodu OKFIT

Ďakujeme za recenziu, v súčasnosti intenzívne pracujeme na novom out-fite nášho webu, ktorý bude mať naviac veľa užitočných funkcií pre zákazníkov (porovnávač, poradca pri výbere....) a jeho súčasťou bude aj nový systém bonifikácie verných klientov.

• Pohodlie .
    • Cena postovneho

Vsetko ok.

Reakcia obchodu OKFIT

Ďakujeme, cenu poštovného máme jednu z najnižších na slovenskom trhu. Vieme pochopiť, že pri kúpe tovaru, ktorý má nízku cenu sa zdá cena poštovného (5,60 €) vysoká, ale aj tak rozhodne nepokrýva náklady na distribúciu. Pri kúpe tovaru nad 100 €, je to samozrejme bez poplatku. Je našou úprimnou snahou optimalizovať proces distribúcie tovaru našim zákazníkom a tým dosiahnuť aj postupné znižovanie dotejších cien za dopravu.

Odporučam všetkým zakaznikom,všetko prebehlo tak, ako som si to predstavoval.

• velký výber

dobrý výber za prijatelnu cenu

• dodávka o 13:00?!?

Priznám sa, že ma trochu zaráža škatulkovanie - na zákazníka ktorému nie je možné vyhovieť. Čo nie je pravda. Problém v nepraktickom čase doručenia tovaru a dodaní poškrabaného tovaru. Ale uznávam, že komunikácia a zákaznícky servis bol nadpriemerný.

Reakcia obchodu OKFIT

Je nám veľmi ľúto, že zákazník bol nespokojný. Je našou úprimnou snahou vo všetkom vyhovieť zákazníkovi, ale bohužiaľ nájdu sa zákazníci, kde to jednoducho nejde ani pri vynaložení všetkého úsilia. Veľmi oceňujeme, že zákazník ocenil komunikáciu s ním na 100 %. Ďakujeme za recenziu.

• ceny, ochotný personál pomôcť, poradiť....služby spojené s dovozom tovaru

odporúčam

• Rychlost,komfort

Odporucam!

• - siroky vyber vyrobkov
    • - ochotny personal /predavac mi presne vysvetlil co som potrebovala vediet a hlavne mi odporucil vhodny vyrobok s ohladom na moju potrebu/
    • - nezaregistrovala som zatial ziadne

- vrele odporucam a ja ho urcite este navstivim

• - flexibilita
    • - široká ponuka
    • - výhodné ceny

DOPORUČUJEM!!!

Ďakujeme

Expresne rychla dodavka aj tyzden pred vianocami. Super.

• komunikácia

Reakcia obchodu OKFIT

Veľmi nás mrzí, že kritizujete práve komunikáciu so zákazníkom, ktorú považujeme za základný pilier vo vzťahu k našim odberateľom. Po vytvorení a potvrdení objednávky v našom e-shope je každý zákazník informovaný :
    - potvrdzovacím mailom s obsahom jeho objednávky (ihneď po odoslaní objednávky)
    - následne je informovaný mailom, ktorý pracovník našej firmy prevzal jeho objednávku, spolu s informáciou predpokladaného termínu expedície tovaru
    - v deň expedovania tovaru je zákazník informovaný mailom o expedícii tovaru a termínu doručenia
    - v deň expedovania je zaslaná sms správa o expedícii tovaru a termíne doručenia
    - v deň dodania telefonicky kontaktuje kuriér zákazníka a dohodne čas prevzatia.
    Vo Vašom prípade ste naviac boli telefonicky informovaný naším operátorom o skutočnosti, že Vami objednaný tovar je momentálne nedostupný, ale že bude do 5 dní naskladnený. V tretí deň sme Vám tovar zasielali a znovu sme Vás o tejto skutočnosti telefonicky informovali.
    Pokiaľ budete mať námet, ako súčasný systém komunikácie ešte vylepšiť, budem Vám z celého srdca povďačný. Kontakt na mňa je samozrejme v zverejnených kontaktoch priamo na stránke.
    Ing. Miloš Trnavský, konateľ INVEX TRADE s.r.o.

• úspora času

spokojnosť

Ďakujeme

• Výhodné nakupovanie od stola.
    • Dobre spracovaná stránka ponúk.
    • Rýchla doprava.

Odporúčam tento obchod.
    Mám dobrú skúsenosť.

• Rychlost
    • Najlacnejsi tovar
    • V pohodli z domova

Je to super, tovar dovezu az domov a rychlo.
    Odporucam vsetkym.

• Najlepsia cena
    • Neviem o nijakych

Vyborne ceny,rychle dodanie.

Ďakujeme

• Predávajú použitý tovar a bez faktúry.

Reakcia obchodu OKFIT

Veľmi nás mrzí, že sme dostali takéto hodnotenie. Napriek tomu, že všade uvádzame kontaktné čísla na všetkých riadiacich pracovníkov, zákazník nás neinformoval o probléme. Každý kus tovaru, ktorý expedujeme, je v originálnom balení od výrobcu, výrobky nerozbaľujeme práve preto, aby nevzniklo podozrenie z manipulácie s tovarom. Nevylučujeme, že aj napriek tomu môže nejaký výrobok javiť znaky poškodenia, určite nie však používania. Pri akejkoľvek nespokojnosti je nás možné kontaktovať a je našou úprimnou snahou vyriešiť problém k spokojnosti klienta. Vždy je možná výmena tovaru, zľava z ceny tovaru, príp. odstúpenie od zmluvy. Boli by sme veľmi radi, keby nás nespokojný zákazník kontaktoval, aby sme na jeho kritiku mohli adekvátne reagovať k jeho spokojnosti.
    Ako firma, ktorá je na slovenskom internetovom trhu 5 rokov a má tisíce spokojných klientov si pochopiteľne nemôžme za žiadnych okolností dovoliť predávať tovar bez príslušných dokladov o kúpe. Doklady tvoria súčasť zásielky, nachádzajú sa v prilepenej obálke na obale tovaru, na ktorej je umiestnená ešte ďalšia samolepka upozorňujúca výrazným písmom na túto skutočnosť. Taktiež aj v tomto prípade, pokiaľ nás zákazník bude informovať vieme mu samozrejme vystaviť duplicitné doklady.
    Ing. Miloš Trnavský, konateľ spoločnosti

• Rychlost, profesionalny pristup

Ďakujema

• cena a rýchla dodávka.

Odporúčam aj ostatným.