• Super

Vsetko OK

• nedokonale v ramci eshopu je, ze ked si clovek nevsimne moznost vyzdvihnut a dorucit, obejdna klasicky do kosika, vyzdvihnut v predajni, tak caka na tovar, ktory posielaju z centralneho skladu, aj ked je tovar priamo v predajni, nerozumiem tejto logistickej filozofiii

Reakcia obchodu OKAY.sk

predajne a e-shop sú samostatné predajné jednotky nezávislé na sebe. To znamená, že ak si zákazník objednáva tovar z e-shopu, je vždy tovar odosielaný z nášho centrálneho skladu. V tomto prípade ide e-shopový nákup. Pokiaľ sa však tovar nachádza v konkrétnej kamennej predajni, môžete si prostredníctvom webu vytvoriť 24-hodinovú rezeváciu tovaru v danej predajni. V takomto prípade nejde o objednávku ale o nákup v kamennej predajni a tovar si môžete vyzdvihnúť hneď po potvrdení rezervácie obsluhou predajne.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo problémov sa môžete vždy obrátiť na náš zákaznícky servis, kde Vám vždy radi pomôžeme. Kontaktovať nás môžete telefonicky na našej infolinke alebo písomne cez kontaktný formulár na našom e-shope.

Tomáš, zákaznícky servis

• Hneď pri vstupe do predajne ma oslovil predajca na pomoc pri nákupe...Príde mi to strašne urýchlene...Ešte som ani poriadne nevstupila do predajne a už bežal zamnou...Nie som prvá ktorej vadí tento prístup!!!

Da sa.

Reakcia obchodu OKAY.sk

ďakujem Vám za hodnotenie nášho obchodu.
    Hlboko sa Vám ospravedlňujeme za vzniknutú situáciu v rámci Vašej návštevy v našej predajni. Zároveň Vám ďakujeme za spätnú väzbu. Aj vďaka Vám môžeme zlepšovať naše služby.

Verím, že pri Vašom budúcom nákupe prebehne všetko bez problémov.

• Rýchlo a spoľahlivo

Nič

• Prístup personálu, osobitne vedúceho predajne : profesionálny, ľudsky

Tomáš, zákaznícky servis.

• Informovanosť o doručení a pohybu oobjednavky
    • Rýchlosť a presnosť objednavky

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Okamžité vybavenie objednávky a tovar vyzdvihnutý v predajni

rýchle dodanie

Tovar je poškodený, na rohu preliačené dvere, mama si to pri preberaní nevšimla, ťažko teraz dokážeme, že sme to nespravili sami. Zbytočná reklamácia. Mali sme "šťastie", že z 5 kusov ste vybrali pre nás akurát tento poškodený.

Reakcia obchodu OKAY.sk

mrzí ma vzniknutá situácia v rámci Vašej objednávky.
    Pravdepodobne došlo k poškodeniu ešte vo výrobe. Samozrejme v takomto prípade stačí ak nás kontaktujete cez kontaktný formulár, pošlete nám fotografie a následne sa s Vami dohodneme na ďalšom postupe. Taktiež môžete tovar do 14. dní vrátiť v ktorejkoľvek predajni Okay na Slovensku. Ohľadom doriešenia Vašej záležitosti Vás budeme ešte kontaktovať písomnou formou.

všetko v poriadku

Puzdro na pohľad a manipuláciu dobré, ale má jednu chybu. Je väčšie
    oproti tabletu o 2,5 cm na výšku aj šírku a pri manipulácii vypadáva tablet
    z uchytových bodov.

Reakcia obchodu OKAY.sk

mrzí ma vzniknutá situácia v rámci Vašej objednávky. Samozrejme pokiaľ nie ste s výrobkom spokoný, máte zo zákona nárok na vrátenie tovaru do 14 dní od prevzatia. Tovar môžete vrátiť v ktorejkoľvek predajni Okay na Slovensku. Peniaze za tovar Vám budú vrátené.

Tomáš, zákaznícky servis

• Mám radšej nakupovanie v kamennom obchode

Veľmi ochotný personál

• dostupnosť