OKAY.sk

• 99 % Zákazníkom dorazil tovar v poriadku
  • 97 % Zákazníkom dorazil tovar do 10 dní
  • 2,3 dňa Priemerná doba dodania v dňoch
Overené zákazníkmi

Obchod OKAY.sk získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.
Hodnotenie je možné urobiť vyplnením dotazníka spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe.
Viac o službe Overené zákazníkmi

Recenzie OKAY.sk

Pridané: včera, 18:35

• možnosť osobného prevzatia objednaného tovaru
  • malý sortiment

• Tažko hodnotiť

Odporúčam

Matus Slivka

Pridané: včera, 10:59

Moj nazor sa po tejto objednavke na vas obchod poriadne zmenil. Tak isto aj na predavajucich na skalnej predajni kde ste nam tovar dorucili a my sme si ho mali vyzdvihnut. Clovek nepocita s tym ze takato siet elektra ako ste Vy by mohla so zakaznikom vykonat obchod aky bol v mojom pripade. Po vyzdvyhnuti tovaru konkretne zehlicky na predajni trolejbusova kosice, nam tovar pred nami ani nebol rozbaleny len v rychlosti predany do ruk a po vyplateni odovzdany. Kto by pocital s tym ze tovar bude poskodeny. po prichode domov a rozbaleni zehlicky z krabice sme zistili preco asi pred nami tovar nebol rozbaleny. Neviem ci je to chyba internetoveho obchodu alebo predavajucich na skalnej predajni kde sme si tovar vyzdvihli,ale je to smutne. Co si ma clovek o takomto obchode mysliet?ze si predavacka vymenila staru zehlicku za tu moju novo zakupenu?zehlicka este ani v nasej domacnosti nebola zapnuta ,pretoze cakame na Vasu odpoved. Ale je krasne povrchovo na umelej hmote poskriabana,akoby uz bola pouzivana. Tak dufam,ze to date do poriadku. Dakujem za ochotu. S pozdravom Matus SLivka

• ??
  • je tesný!! nedá sa tam popri ľuďoch ani prejsť.

Trnka

• je po ruke.

90% elektroniky kupujem v OK.

Jaro

Pridané: 27. júna 2016

• Je to pohodlne a lacnejsie.

Nakupujem tu casto a zatial som nemal ziadny problem.Kazdemu odporucam.

Nahnevaný zákazník

• Nič extrémne
  • Nedostatočne zaškolený personál úplne neochotný. A tiež blbosť cien na e-shope a na pobočke .

Nikdy viac nenakúpim a ani tam nikomu neodporúčim !!!

simona

Pridané: 27. júna 2016

Prívetivosť a odbornosť obsahujúceho personálu

Ladislav

• Prehľadný online obchod
  • Široký výber kvalitného tovaru za skvelé ceny
  • Predajňa dostupná v Malackách
  • žiadne

Obchod má aktuálne informácie na e-shope a komunikácia s predajňou je bezproblémová. Všeobecne majú dobré ceny a pravideľné zlavy.
Okay.sk poskytuje "garanciu najnižšej ceny", t.j., ak výrobok u konkurenčného predajcu nájdete za nižšiu cenu než v Okay.sk, tak vráta 110% cenového rozdielu.

• .
  • .