Pri mojej objednavke obchod uvadzal, ze ma dany tovar na sklade. Dostal som email, ze objednavku zaregistrovali. Teraz mi prisiel email, ze deklarovany tovar vlastne nemaju. Takze evidentne funguju na baze, ze deklaruju, ze vsetko maju a po Vasej objednavke objednaju z Aliexpressu.
    Tazko verit, ze v online svete nedokazu uvadzat aktualny stav zasob tovaru.

• Predajca zrušil objednávku bez toho aby ma informoval, že žiaden tovar nedodá.

Tovar objednaný v polovici decembra. Napriek tomu, že objednávky prijímali do 15.12. kvôli inventúre a sviatkom, požiadal som ich o dodanie čím skôr. Aj keď na stránke deklarovali, že je všetok objednaný tovar skladom zmieril som sa s tým, že tovar bude dodaný až v novom roku. Tovar však nebol dodaný a objednávka bola zrušená predajcom o čom ma nikto, žiadnou formou neinformoval a ja čakám na dodanie do dnes.

Objednany tovar doteraz nedorazil, obchod nereaguje na zaslane maily.

Som spokojný. Cena a rýchlosť dodania OK.

• Mizerná komunikácia

• Neposiela tovar na Slovensko

• všetko OK

super

• Relativne dobre ceny.
    • Dost vysoka cena postovneho na Slovensko

Pohodicka

• po objednaní tovaru viac sa neozvali, po rozhovore s nimi mi odpovedali, že až bude tovar sa ozvú, pritom ho majú v ponuke

• mali napísane do 3dní a dnes je 35den a nič....

Nulová komunikácia prostredníctvom e-mailu, na druhej strane som spokojný s telefonickou komunikáciou.

• 1.Po polroku opadáva chróm z najkrajšej časti - čierno-sivé, opieskované fľaky. Nie som zvyknutý niečo reklamovať.
    • 2. Prepínač sprcha/rúrka sa začal po dvoch mesiacoch sám vracať do polohy rúrka a sprcha išla iba na najsilnejšom stupni. Musím dávať pod prepínač štipec na prádlo. Bol trochu úzky, nahrial som ho zapaľovačom a stlačil plochými kliešťami na jednom konci. Teraz je to OK. Doporučím výrobcovi ako prílohu k baleniu:)

Ak si zoženiete niečo lepšie - a ešte vám to aj dodajú, môže byť. Ale objednal by som si typ to s otočnou rúrkou. Zlepšovák proti podtekaniu popod otočnú rúrku vymyslím, ak si ju kúpim.

• výhodná cena
    • neprišlo mi oznámenie t.j. deň kedy bude tovar doručený

prevziať tovar, aby bol bez poškodenia

• Super spokojnosť

• Tovar bol k dispozícii na sklade

Bol to tretí obchod v poradí, ktorý sme oslovili dopytom, predchádzajúce dva boli len o čakaní, bez dodávky tovaru. Tovar sme objednali, bol potvrdený a podľa dohody nachystaný na prebratie. Aj keď sa jednalo o českú pobočku, nebol problém s platením v mene EUR.

• Vysoká cena za dopravu, termín doručenia, záručný servis =0

Nedoporučujem na základe týchto problémov.