• cena, rýchlosť dodávky

• Výborná komunikácia z obchodom

• Prehľadnosť, rýchlosť, spoľahlivosť

seriózny web-shop, rozhodne odporúčam

• - neprehladne kategorie v eshope, zle sa zobrazuje tovar (napr. pri chladnickach sa zobrazuju tlaciarne atd.)

- obchod uvadza, ze vsetok tovar je skladom, otazkou vsak je preco aj pri osobnom odbere sa na tovar caka aj 10 dni, co mi pride zavadzajuce

Dobrý deň p. MFI,
    v prvom rade by sme sa Vám chceli poďakovať za Vašu recenziu.

Ospravedlňujeme sa Vám za vzniknuté komplikácie, naozaj v tento predvianočný čas všetko aj nám trvá dlhšie. Samozrejme pracujeme na tom, aby dodacia doba bola čo najkratšia. Dodacia doba je uvedená na našej stránke v sekcii DOPRAVA TOVARU a taktiež aj pri každom jednom produkte (4 alebo 6 pracovné dni) a tú dodržiavame na 99.7%. Niektoré produkty máme ihneď skladom a niektoré sú iba na objednávku. Tovar bol prevzatý na 7 pracovný deň od prijatia platby na naše číslo účtu. Na našej stránke by mala začiatkom budúceho roka prebehnúť inovácia, kde by mali byť odstránené všetky nedostatky, čo sa týka kategórii, filtrovania ...

V prípade ak by ste čokoľvek potrebovali, tak sme tu pre Vás na tel.: 055/2220125 alebo na e-maily: [email protected]. Ďakujeme. S pozdravom ockosice.sk

• Nízke ceny

Komunikacia bola výborná,ale prepravna spoločnosť moju zásielku poškodila.Ihned mi to bolo oznámené,aj ponukli moznost tovar zmenit,nakolko ten kus bol posledny alebo,ze mi vratia peniaze.

• - nízka cena
    • - bezproblémová komunikácia
    • - tento e-shop spolupracuje s kuriérskou spoločnosťou In Time, ktorej kuriér mi nebol schopný doručiť tovar po 15:00 (nakoľko som zamestnaný ako väčšina Slovákov), túto požiadavku považoval za neobvyklú a tvrdil, že by podľa neho vždy mal byť niekto z bytu dopoludnia doma; týmto kuriér vyhodnotil moju zásielku ako nedoručiteľnú a že na danej adrese vlastne ani nebývam

- pokiaľ ste pracujúci človek, spolupracujúca kuriérska spoločnosť vám nedokáže doručiť zásielku (objednanie do práce nepovažujem za ideálne riešenie pre každého)
    - komunikácia s e-shopom je však ústretová, podvodníci to nie sú

Dobrý deň p. Nespokojný zákazník,
    v prvom rade by sme sa Vám chceli poďakovať za Vašu recenziu.

Ospravedlňujeme sa Vám za vzniknuté komplikácie s prepravnou spoločnosťou INTIME (UPS). Momentálne vzniknutý problém s nimi riešime a dúfame, že už sa to nikdy v budúcnosti nezopakuje. Taktiež prejednávame spoluprácu aj s inými prepravnými spoločnosťami, záleží nám na tom, aby naši zákazníci boli maximálne spokojní s našimi službami.

• Nic

Velka spokojnost

• Perfektná komunikácia,dobré ceny
    • Nenašla som

Určite doporučujem

• výborné ceny, komunikácia so zákazníkom

Odporúčam

• cena a hlavne komunikacia so zakaznikom je na vybornej urovni, na slovenske pomery nadštandard
    • internetove stranky

Aj keď môj tovar (mobil) som musel vrátiť lebo bol nefunkčný, všetko okolo odstúpenia od zmluvy a nasledneho vratenia penazí prebehlo absolutne bez problemov. Bol som v dobrom prekvapeny z prístupu obchodu. 100%

• cena, komunikácia

• Slabe filtre pre vyhladavanie,
    • Menej prehladna stranka

Ok

• žiadné
    • ‼rýchlost‼ to znamená 6 pracovných dni......

NO COMMENT

Dobrý deň p. Zoli,
    v prvom rade by sme sa Vám chceli poďakovať za Vašu recenziu.
    Na tovar ktorý ste si objednali bola uvedená dodacia doba 6 pracovné dni, daná dodacia doba bola uvedená aj v objednávke ktorú ste vytvorili a taktiež v potvrdzujúcom e-maile o prijatí objednávky, s danou dodacou dobou ste súhlasili. Následne sme Vás informovali, že daný tovar máte pripravený na osobný odber telefonicky a taktiež aj e-mailom.

• rozmanitost tovaru
    • slaba stranka, je to skoda nakolko maju dobry vyber, skvele ceny chybaju mi tam podrobnejsie filtre produktov, jednoduchsie zadavanie recenzii atd..

Veľmi rýchla odozva na email a výborná komunikácia.

• Rýchlosť objednania

Najlacnejší tovar
    Reklama do dvoch dní, skutočnosť dodávky tovaru 7 dní
    Áno

• Najlepšia cena v porovnaní s inými.
    • Počkal som si trochu na dodaciu lehotu ale nemám výhrady

Nebola tam pribalena hra,ktora tam mala byt!!!

Dobrý deň p. Tatiana,
    v prvom rade by sme sa Vám chceli poďakovať za Vašu recenziu.

Obdŕžali sme od Vás objednávku iba na samotnú konzolu bez hry, daná informácia Vám taktiež bola odoslaná na Váš e-mail po vytvorení objednávky, v popise samotného tovaru rovnako bolo uvedené, že daná konzola neobsahuje hru. V ponuke samozrejme máme aj konzoly s hrou, ale pri daných setoch je už vyššia cena. Ospravedlňujeme sa Vám za prípadné komplikácie.

• - cena
    • - doprava zdarma