• super cena
    • male pismenka na cislovani stranok- na tablete sa nekomfortne presuva medzi strankami

Dobre ceny aj komunikacia

Reakcia obchodu Oblec.sk

Ďakujeme za Váš koment , momentálne pracujeme na zmenách na stránke čiže určite tento Váš postreh vyriešime .

• kvalita
    • promptnosť
    • profesionalita

v tomto obchode ako v jedinom bola mikina, ktorú som veľmi chcela pre priateľa. áno odporúčam tento obchod aj ostatným,ja som s ním bola veľmi spokojná - kvalitný tovar, promptné vybavenie objednávky a rýchlo doručený tovar. nemám iné slová ako super

Reakcia obchodu Oblec.sk

Ďakujeme za Vaše hodnotenie a sme radi keď je náš zákazník spokojný :) Pozdravujeme a prajeme príjemný deň .

• Kvalitné veci s dobrou cenou
    • Problem je hlavne v donaške.

• Výhoda nákup od pc
    • zatial žiadne

nemaju sa čoho obávať som spokojná s tovarom

• Rýchle dodanie tovaru
    • Dosť vysoké ceny niektorých produktov

• aktualnost tovaru na sklade nie vzdy zodpoveda skutocnosti.
    • myslim si ze doprava by mohla byt zahrnuta v cene.

• - pohodlný nákup z domu
    • - tovar bol presne to čo som hľadala
    • - dlhá dodacia doba aj keď tovar bol na sklade

• nemusim nikam chodit a tovar mi dorucia priamo domov
    • nemam

odporucam

• nedostatočná aktualizácia tovarov / objednám si niečo čo je v ponuke a pritom to na sklade nie je

Reakcia obchodu Oblec.sk

Tovar ktorý Ste si objednali predpokladáme že nemal napísané skladom ale s doručením od 5- 14 prac.dní . Pokiaľ tento tovar nevieme dodať kontaktujeme zákazníka.Mrzí nie vždy je možné vyhovieť každému zákazníkovi.
    Ďakujeme.

• Ešte neviem, prvý krát som si objednával a uvidím ako to bude po doručení.
    • Slabá komunikácia s klientom, ja som sa pri objednávke pýtal na kadečo a nebolo mi to vôbec zodpovedané.

Neviem, ale doručenie mi pripadá zdĺhavé a tiež vôbec neviem čo sa deje, či mi vôbec príde tovar.

Dobrý deň Váž. zákazník,

pokiaľ nám posielate email vždy buď so zákazníkom voláme alebo posielame odpoveď mailom . Tenisky ktoré si objednávate sú s doručením od 5-14 prac.dní !!!! Pretože boli sviatky nielen u nás ale aj v iných krajinách EU nebolo doručenie Vášho tovaru možné skôr za čo sa ospravedlňujeme . Pri každom produkte je napísaná doba dodania čiže treba len počkať . Ďakujeme za pochopenie a prajeme príjemný deň .

• veľký výber výrobkov
    • nízka cena
    • dlhá dodacia lehota

skúsenosti zatiaľ s kúpou nemám
    dlhá dodacia lehota-po 10 dňoch nemám ešte dodaný tovar
    váham, či odporučiť obchod ostatným-dlhá dodacia lehota tovaru
    široký sortiment tovaru- výhoda

Reakcia obchodu Oblec.sk

Tovar ktorý nieje skladom má dodanie od 5-14 prac.dní čiže nieje dôvod sa obávať nedoručenia zásielky .

• dobrá komunikace se zákazníky

DOPORUČUJI!

• - dobré ceny
    • - nemajú všetok tovar, ktorý ponúkajú
    • - pomerne dlhá dodacia doba
    • - napriek telefonickému potvrdeniu objednávky, mi prišla iná veľkosť obuvy

Reakcia obchodu Oblec.sk

Tovar s dodacou lehotou 5-14 prac.dní je vždy dodaný do tohto termínu a čo si dovolíme tvrdiť väčšinou skôr ako 10 dní.Tovar ktorý je skladom je doručený v prac.dni max.do 48 hodín . Pokiaľ sa tovar nenachádza na skladoch vždy kontaktujeme zákazníka a dohodneme si alternatívu (inú veľkosť alebo farbu) pokiaľ sa zákazník nerozhodne objednávku stornovať.Ospravedlňujeme sa ak sme Vašim požiadavkám nevyhoveli a ďakujeme za Vaše príspevky.
    S pozdravom SneakersKing .

• lacná obuv
    • málo tovaru

veľmi dobré ceny, perfektný a štýlový tovar, a úplná spokojnosť s doručením

• prehľadnosť stránky
    • ochota personálu poskytnúť informácie
    • rýchle vybavenie objednávky
    • široký výber tovaru
    • kvalitný tovar

tento obchod mi bol odporúčený mojim známym a môžem len potvrdiť jeho kladné skúsenosti s Vaším obchodom a samozrejme budem tento obchod odporúčať aj ja svojim známym

• spolahlivost
    • nema

doporucujem

• web..prehladnost tovaru

istota, kvalita, spolahlivost, informacie o doruceni

• Tovar, ktorý som našiel len vo Vašom obchode za prijatelnu cenu
    • Zatiaľ som nenašiel žiadne

Odporučam nakupovanie známym

• ta ja neznam
    • podla mna je riadna blbost,ze objednal som si tovar,poslal som ho spat,(z dovodu vymeny na vacsi)a znova som musel zaplatit za kuriera 3.99euro.hm..

ta ja tyz neznam

• Prijateľne ceny
    • kvalita tovaru
    • žiadne som nepostrehol

Vrelo doporučam nakupiť s tochto internet. obchodu...