• Tovar dodaju rychlo

Reakcia obchodu Obchodný-dom.sk

děkujeme za Vaše 100% hodnocení. Jsme rádi, že jsme splnili Vaše očekávání a věříme, že se na nás v budoucnu znovu obrátíte.

• rychlost

odporucam

Zlatka Trumpešová, zákaznická podpora

Je to vlastne ten istý obchod s tým istým majiteľom a výdajovými miestami ako hej.sk. Niektorých to môže zmiasť. Ale v podstate to máte jedno na akej stránke kupujete, aj tak sa to dá vyzdvihnúť na rovnakom mieste. Občas sa len ceny mierne líšia. :-)

Reakcia obchodu Obchodný-dom.sk

děkujeme za výborné hodnocení našeho obchodu. Věříme, že se s Vámi brzy znovu setkáme při dalším nákupu.

Zlatka Trumpešová, zákaznická podpora

• veľmi dobrá poloha, prístupnosť priamo z Bratislavského dialničného obchvatu.
    • zatiaľ neviem

výhodné ceny,
    ochotný personál (pomáhali mi bez vyzvania s ťažkým nákupom do auta),
    jednoznačne odporúčam

Reakcia obchodu Obchodný-dom.sk

těší nás, že jste byl se službami našeho internetového obchodu spokojen. Vašeho pozitivního hodnocení si velmi vážíme.

Zlatka Trumpešová, zákaznická podpora

• kvalitny filter a roztriedenie produktov
    • pri vrateni sa z produktu, filter sa vymaze. Cize znovu to treba vyklikat

Reakcia obchodu Obchodný-dom.sk

děkujeme za Vaši reakci a Váš podnět. Předávám dále na kolegy.

Zlatka Trumpešová, zákaznická podpora

• Nekvalitný tovar, vrátenie peňazí iba na účet, môže trvať aj dva týždne. Tovar vrátený, peniaze ešte nemám.

Radšej nie

Vážený zákazníku,

Vaše negativní hodnocení nás velice mrzí. Kvalitu zboží však nemáme bohužel možnost ovlivnit, je nám líto. Každé odstoupení od kupní smlouvy se snažíme řešit co nejpružněji. Dle systému byla platba odeslána na Váš účet do 5 dnů od přijetí reklamace. Děkujeme za pochopení a za vzniklé komplikace se velice omlouváme

• Neponuka výhody
    • Neškolený personál

Zle zle zle!!!

Vážený zákazníku,

Vaše negativní hodnocení nás velice mrzí. U Vámi objednaného zboží byla bohužel v době vytváření objednávky na našem webu uvedena chybná cena. O této skutečnosti jsme Vás informovali. Z tohoto důvodu nebylo možné Vaši objednávku kladně vyřídit. Dle obchodních podmínek jsme byli nuceni objednávku stornovat. Za tuto chybu se velice omlouváme, zcela určitě to nebylo způsobeno úmyslně. Děkujeme za pochopení a za vzniklé komplikace se ještě jednou velice omlouváme.

Zlatka Trumpešová, zákaznická podpora

• Bezproblemové vrátenie tovaru,ktorý nesplňal požadované tech.parametre.

Reakcia obchodu Obchodný-dom.sk

velice nás těší, že vše proběhlo bez problémů a k Vaší plné spokojenosti. Děkujeme.

Zlatka Trumpešová, zákaznická podpora

• Zlá komunikácia s personálom možno aj s vedením!!!

Možno že zlyhal ľudský faktor ale bohužiaľ, za chyby sa platí !!!

Vážený zákazníku,

Vaše negativní hodnocení nás velice mrzí. U Vámi objednaného zboží byla bohužel v době vytváření objednávky na našem webu uvedena chybná cena. Z tohoto důvodu nebylo možné Vaši objednávku kladně vyřídit. O této skutečnosti jsme Vás informovali. Za tuto chybu se velice omlouváme, zcela určitě to nebylo způsobeno úmyslně. Děkujeme za pochopení a za vzniklé komplikace se ještě jednou velice omlouváme.

• rýchla obsluha

výborný obchod

Reakcia obchodu Obchodný-dom.sk

děkujeme Vám za zpětnou vazbu k nákupu. Vaše kladné hodnocení nás velice potěšilo.

• pohodlie nakupu
    • moznost porovnania cien v realnom case

• ŹIADNE
    • Udava zavadzajuce ceny tym si robi reklamu na heuteke

BORDEL

u Vás nenakupovat!!!

Zlatka Trumpešová, zákaznická podpora

• nakup z domu a rychla doprava

nemusim to nosit z obchodu domov

• Spoľahlivosť
    • dobré ceny
    • dobrá komunikácia
    • možnosť platiť kartou pri kuriérovi

Overený obchod, v ktorom často a rada nakupujem. Navyše som mala šťastie, že všetko, čo som tu kúpila, zatiaľ funguje bezporuchovo.

Reakcia obchodu Obchodný-dom.sk

děkujeme za kladné hodnocení našeho obchodu. Věříme, že našich služeb využijete opět v budoucnu.

• Mám to blízko.
    • Nepýtajú 1E za osobný odber ako poniektoré (žebrácke) E-shopy

Tu nakupujem, ak majú to čo potrebujem za dobrú cenu.Dobrá prístupnosť MHD aj autom

• Bohaty sortiment, rychlost dorucenia
    • Zatial som nenasla.

Urcite odporucam.

O.K

Zlatka Trumpešová, zákaznická podpora

• Rychlost aj v predvianocnom zhone

Iny internetovy dodavatel ma nechal v stychu ked ma najprv ubezpecili,ze tovat mi dorucia do 7 dni a teda stihneme ho dat pod stromcek. 21.12. Na obed mi oznamili,ze bohuzial sa stal omyl a tovar nedorucia. Teda 21.12. Som ostal bez darceka pre dcerku. Podobny tovar som nasiel na Obchodny dom sk . Telefonicky som ich kontaktoval,aby som sa uistil,ci mi stihnu tovar dorucit pod stromcek.Telefonistka ma ferovo informovala,ze je to 50 na 50. Po vahani som to objednal . Bolo to 21.12. o 15.50 hod. a cakali sme. Tovar dosiel 23.12. o 14.15 hod a teda Vianoce boli pekne .

Odporúčam