• Na tovar este stale cakam, nebolo mi oznámené, ze sa stala chyba pri dodavke nohavic a bolo treba čakať na novu dodávku tovaru.az po mojom zaujme o objednavku mi bol oznameny stav mojej objednavky.

Dobré ceny, kvalitné tričká.

• Výhoda tkvie v tom , že objednávate priamo z obývačky

Som spokojná s formou obchodu , avšak potešilo by rozšírenie sortimentu..

• Super ceny, bezproblémové dodanie, tovar kvalitný.

Rychlé dodání, bezproblémová komunikace, zboží v pořádku.Jediné na co by si člověk mohl stěžovat je Slovenská pošta.Člověk si zaplatí kurýra a zbytečně.Už nikdy víc kurýr od Slovenské pošty.

• super obchod.

žiadne.

Rychle dodanie,tovar skladom,informovanost o stave objednavke a jeho naslednom dodani.

Spokojnosť s objednávkou, komunikáciou s obchodom, dodaním tovaru aj s tovarom ako takým. Odporúčam.

• Dobrá kvalita

• Kvalitný tovar
    • Dlhá dodacia doba

• Nemám pripomienky.

Obchod ako taký je vynikajúci. Výborná kvalita za dobrú cenu. Dodávka poštou mizerná. Veľmi dlhá doba doručenia.

S obchodom som spokojná, objednávka bola veľmi rýchlo doručená.Doporucujem všetkým.

na stránke uvádzali,že tovar majú skladom,uhradili sme e-platbou,po 10 dňoch od schválenia a bez pohybu objednávky sme urgovali dodávku-odpoveď bola,že kamion blúdi niekde na ceste.Po ďalšom týždni nám prišiel e-mail s faktúrou,že tovar odosielajú.Po otvorení balíku sme zistili,že v jednej položke poslali miesto objednanej velkosti 43 velkosť 40.V obch. podmienkach stojí-že tovar vymenia za inú velkosť,stačí poslať zásielku späť,zákazník si má platiť balné a poštovné,ale nieje tam nič ohladne pochybenia obchodu pri chybnej dodávke.Po otázke,ako sa to bude riešiť,prestali komunikovať-bral som veci od nich od nich viackrát a nebol problém,asi vymenili personál.V budúcnosti sa určite obrátime na inú firmu.

som da sa povedat spokojny

• - skvelé ceny
    • - rýchle a bezproblémové dodanie

Toto bol môj druhý nákup, tovar dodajú rýchlo a majú najlepšie ceny na trhu

Som sklamany z dorucenim

• rychle dodanie a max. spokojnosť

objednnávka po viac ako dvoch týždňoch nie je vybavená

Jednoznačne obchod neodporúčam, najhoršie obchod aký poznám. Nikdy v živote od niečo nic neobjednam

Všetko som dostala v čase