Maju aj velke velkosti obuvi od Prabosu skladom.

Náčrtník A3 a 10ks hárkov formátu A2 ste dodali špinavé a pokrčené, takže sa nedajú vobec použiť. Boli to zbytočne vzhodené peniaze.
    Boty boli dodané v poriadku.
    Na zásielku som čakala dlho a nakoniec v nej neboli prstové farby, hoci v potvrdenej objednávke boli účtované.

nefungovala im platobná brána, a napriek tomu že deklarovali dopravu aj platbu zadarmo za obe si naúčtovali poplatok

Spoľahlivosť, farebné vyobrazenie produktov je presné.

• Farby tričiek zodpovedajú vyobrazeniu, kvalitná bavlna. Okrem gramáže bavlny, je aj veľkostná tabuľka s vyobrazením veľkou výhodou. Kvalita predčí cenu.
    • zatiaľ som nepostrehla

Nenakupovala som tu prvý raz a určite ani posledný.

Som spokojný. O zásielke som bol pravidelne informovaný.

• Maximálna spokojnosť

• Je to už druhý týždeň a tovar stále nedorazil.

Dobra komunikacia, rychle dodanie, dobra cena

Rýchle riešenie objednávok, ochota pomôcť keď treba čo to poriešiť...vrelo odporúčam.
    Dodávka v priebehu pár dní ;)

• Rychlost, slušné chování

Plná spokojenost.

• Nakup v pohode doma.

• veľmi rýchlo vybavené

• Jednanie.

Už pri vytvorení objednávky som žiadal, aby mi podľa platnej legislatívy ako firme vystavili faktúru bez DPH. Poslali emailom faktúru s DPH a zároveň odoslali objednaný tovar. Prišla mi od nich odpoveď, že čiastku DPH mi potom pošlú na môj účet. Upozornil som ich, že k tomu mi musia vystaviť dobropis. Prišla odpoveď, že k tomu potrebujú číslo môjho účtu. Poslal som im číslo účtu, ale dobropis neposlali ani po 36 hodinách. Tovar som neprevzal. Nakúpil som u inej firmy.

Spokojnosť

prezentovaný vzor se nezhodoval s dodaným tovarem měl jinou podrážku

Sklamanie. Tu už nič neobjednám. Obchod nekomunikuje so zákazníkom okrem správy o odoslaní tovaru. Zásielku som neprevzala nakoľko nebola úplná a preto už nerentabilné drahé poštovné. Chýbajúci tovar bol v ponuke obchodu "na sklade". Že tento tovar obchod v skutočnosti nemá som sa dozvedela až keď mi bola odoslaná neúplná objednávka a tak som ju nemala možnosť pred odoslaním ani zamietnuť. Na moje maily žiadne odpovede.

• dobra stranka,prehlad
    • žiadna

• Mali nedostatkový tovar...
    • Rýchle vybavenie objednávky...

• Vše v pořádku