nedodany tovar, napriek opakovanemu telefonickemu prislubu ...

• Tovar nebol doručený ani po vyše dvoch týždňoch. Žiadna komunikácia, na mail neodpovedajú, nedá sa dovolať. Neodporúčam tento eShop. Už nikdy nebudem objednávať.

• E_maily s dotazmi na objednávku sa vracajú bez doručenia, 10 dní je vraj tovar pripravený k expedícii a stále nič.

Neodporúčam

Neponukajte tovar, ktorý nemáte....!!!!!!s pozdravom nespokojný zákazník

Objednala som tovar v maji, pri objednavke uhradila . Doposial, jul, mi nikto neopovedal na spravu ohladom objednavky

• Super tychlo

Tovar som stale nedostala

Dňa 26.5.2020 som objednala tovar, dnes je 6.6.2020 a ešte nič som nedostala...

Tovar bol zaplatený cez Gopay, pri zrušení objednávky sa mi vôbec neozývali na moje emaily a doteraz mi peniaze neboli vrátené späť na môj účet. Už viac s nimi nebudem obchodovať. Som veľmi sklamaná. Telefonický kontakt tiež nie je možný, nedvíhajú telefóny.

• Urobili sme objednávku kde bol tancujúci krtko na sklade. Prišlo na mail o potvrdení objednávky a skoro o týždeň mi príde od nich mail, ze objednávku zrušia ze to nemajú? A keď sme pozreli chvíľku na to stránku mali to stále v predaji... Až na druhý deň to zmazali

Obchod so mnou vôbec nekomunikuje. Tovar mi ani po 2 tyždňov nedošiel. Na telefone čisla sa vôbec neda dovolať. Na maili nereaguju. Hlavna vec že maju zaplatene 40e. Mal to byť darček pre syna na ktory sa tešil. Neodporučam nikomu tento obchod.

- telefonicka linka nedostupna
    - emailovy kontakt neexistujuci
    Bola mi poslana info., ze produkt nie je dostupny, hoci na stranke bol naskladneny. V dalsej vete bolo uvedene: ponukame vam alternativu: a prazdne policko.

Peniaze nevratene. Neviem sa na nich nakontaktovat ziadnym sposobom.

Tovar mi stále nedoručili, je to už skoro 2 týždne. Dovolat sa mi nepodarilo.

• Zatiaľ stále čakám na tovar..nevedela som že to bude takto dlho trvať. ak by to mal byť darček k sviatku objednávam z ineho obchodu..

• Vôbec neviem v akom stave je moja objednávka, obchod nekomunikuje
    • Tovar ani po 14 dňoch stále neodoslali, pritom má byť skladom a platil som kartou

Už je to takmer 14 dní od objednávky a okrem toho, že tovar nedorazil, nemám žiadnu info o stave objednávky. Objednávka bola hradená kartou. Na telefónne čísla na stránke sa nedá dovolať a na zatiaľ 2 emaily neodpovedajú. Na stránke majú stále uvedený tovar, ktorý som si objednal ako skladom

• pisane, ze tovar mate na sklade, a zrazu nie je. dovolat sa k vam neda. a zrusenie objednavky prislo do spamu . no mozeme my cakat :/

• Na uvedenej stranke bol popis, ze dodanie do dvoch dni, od objednavky preslo 10 dni a nedali z obchodu ani echo, nic, len poslali dotaznik spokojnosti k vyplneniu.rozhodne neodporucam.

• Nadmieru spokojna

spokojnosť na 100%, tovar nemali v žiadnom obchode, všade bol vypredaný. Stihli zásielku poslať do Vianoc, aj keď bola objednávka robená na poslednú chvíľu. Veľká vďaka.

• Tovar bol skladom, ale doručenie žiadne, ani žiadna správa, neodporúčam