slušné vybavenie zásielky

• Nakoľko nemám skusenosti s internetovým nakupovaním, neviem dostatočne dobre zodpovedať túto otázku. Ale chcem pochváliť komunikáciu klient - predávajúci.Som spokojná.
    • Niesú mi zatial známe.

Dala som si vyhľadávať do prehliadača značkové jarné kabátiky.
    Zaujala ma fotografia a potom samotný popis k produktu.
    Som rada, že som sa nesklamala, pretože aj po zľave to nebola lacná vec.
    Tento obchod budem odporúčať známym, pretože naozaj si myslím, že Vám ide o to,aby ste si vytvorili kladný vzťah k zákazníkom. A predávate im naozaj kvalitné veci.

• možnosť objednanie cez internet, rýchle doručenie, kvalitný tovar.

vynikajúci, kvalitný tovar, rýchle doručenie, určite by som obchod odporúčala ostatným.

• dobrý výber
    • Tovar nezodpovedá štítku.Vyberal som tovar xxl.No v skutočnosti to zodpoveda velkosti M.Tovar je nepoužitelný nie pre manželku ,ale ani pre 14 ročnú dceru.

Predávate braky.

Reakcia obchodu obchod-moda.sk

Dobrý den, u každého produktu je uveden přesný rozměr, je nutné přeměřit dle oblečení které nosíte, každý výrobce má jiné rozměrové tabulky, je to u každého produktu napsáno. Zboží můžete vrátit ve 30 denní lhůtě. S pozdravem Jiří Hudec [email protected]

• Výborné, rýchle dodanie, skvelá komunikácia, kvalitný tovar.
    • Proste perfektné, presne takto by to malo byť. :)

Bola som veľmi spokojná :)

• Široký výber kvalitného tovaru. Prehľadnosť a rýchle dodanie. Už 2 deň som mal tovar doma.Doprava zdarma.
    • Nič som zatiaľ nenašiel.

Bleskový obchod. Za veľmi priaznivé ceny. Naprostá spokojnosť nielen s kvalitou tovaru, ale aj komunikáciou obchodu.Môžem len odporučiť.